Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54867) Habugi válasza lovas001 (#54851) üzenetére


Habugi
addikt

Na ezaz! :C :C

Ez már rendben van, thx!
Reméltem, hogy 5Ghz-en tolod meg az 1.488V-os beállításoddal, a házat is kár volt kihúzni szerintem egy igaz 24/7es beállítás akkor ad teljes képet ha nem bojgatják. :B
20fokos alaplapi szenzor, 23fokos kupak mint minimum, az oké hogy az asszony szeret befűteni, de nem látszott a leheleted? :)

Viszont szerintem mostmár kijelenthető, hogy nem az én procim itt a legtunningosabb (vagy nem legalábbis 5Ghz-ig nem az..), az enyém sem megy 1.44V-al 4.9et, ha jól emlékszem ezen a feszen 4.78Ghz a vége, mert 4.8-on már megkotlik Prime alatt! ;]
Azt mondjuk még mindig nem tudni mennyire elég neki 4.9-hez ez a fesz, mert a Gflops értékekeből sokat nem lehet kikövetkeztetni, nuku FX Fix, nuku VeryHigh.

A Vantage stabilitására egy raklappal rádob az M$ által utólag a Win7-hez kiadott két szálkezelést "optimalizáló"/javító patch. Leírtam anno jópárszor, nem mellesleg játékra/VGA kihajtásra is jobb valamivel.
DropBoxomon ez is fentvan jóideje (és fent is marad): [link]
Mappa nevek magukért beszélnek, ha kérik ha nem, egy-egy telepítés után restart.

FX Fixes IBT.., ahogy Kutya rájött, hogy rendszergizdaként (+Win8-on Win7 komp módban) indítva nem dobja el magát az utolsó körben soha, nálam az első pillanattól ez volt neki beállítva (Win7 + rendszergizda), szóval nem tudok nyilatkozni. Max annyit, nálam nem hal le az utolsó körben! :N
Elképzelhető h itt is szerepet játszik a két M$-os szálkezelést javító patch..!

Gratula az összképhez, az a költséghatékony hűtő sem viccel!
Amúgy.., utólag szerinted nem más liga a HWInfo64 mint a többi?

Még annyit, hogy a tápod nem igazán tolerálja az IBT-t, teszt közben a mért minimum +12V-on 11.6 volt, magasabb feszeken 5+Ghz-en okosan a bencsekkel mert lekakukkolhat.

Kösz a második tesztért is! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.