Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Borokafa válasza Ricsiii1992 (#3892) üzenetére


Borokafa
őstag

APM, TC, és stb. ha ezeket tényleg kikapcsoltad lehet nálad a Thermal Throttle szól bele.
(Nem tudom van-e nálad, de nálam van ez is)

[ Szerkesztve ]

(#3902) Ricsiii1992 válasza Borokafa (#3901) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Van Thermal Throttle, de disabled-re tettem (biosban). Lehet még -osan állítani, azokat is próbálltam, de semmi. Az se lehet, hogy félremér a lap, és tényleg throttlingolnia kell a procinak, mert kizárt, hogy alulfeszelve gyári órajelen addíg melegedjen. Feltettem a hűtőt is új pasztával, de ugyan az...tehát tényleg nem meleg, csak a lap hülyéskedik valamiért. Simán engedhetné 68-70C kupakhőig, kb. ott lenne 60C a mag.

(#3903) ftc válasza miresz (#3899) üzenetére


ftc
nagyúr

nekem gyarival 45 fokot ir ki szerencsére...1-2 hónapig jó lesz :D

holnap tanulmányozom a bios tartalmát azt pénteken kiproba mit akartam

[ Szerkesztve ]

(#3904) Borokafa válasza ftc (#3903) üzenetére


Borokafa
őstag

Eléggé óvatos vagy ;]

[ Szerkesztve ]

(#3905) ftc válasza Borokafa (#3904) üzenetére


ftc
nagyúr

Inkább messze dolgozok... gondolkozok, hogy felcserélem a 2 helyen a gépeket :D

de bejön nagyon az egész...tuning opciókat átakarom nézni figyelmesen..mert a felét nem is ismerem :D..egyenlőre a ramot akaram megnézni mit is tud

(#3906) drlovi


drlovi
aktív tag

reggelt úrak! olvasgattam itt a hszeket,és neá tudom mi lenne érdemes. a hatos bull vagy egy előtesztelt 960t? mit gondoltok? ph2 x4 et vált majd.alulfeszelve fogom járatni alacsony orajelen.

(#3907) miresz válasza drlovi (#3906) üzenetére


miresz
veterán

Az x6 erősebb egy szálon,de a Fx6100-nak jobb a memória kezelése és ha több szálon kell dolgoznia a procinak hozza az x6 teljesítményét az Fx.

(#3908) KIRA\/NOVA válasza drlovi (#3906) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

üdv nekem FX41xx van és 1.4G járatom 0.925Vig teszi le a giga lapom mind a 4 mag fut de nem mertem még lejjebb tolni néha kell a 2.5G ha GTA4et futtatok (érdekesség kisebb felbontáson 3.3G kellet neki HD3850 után szabadon).
Mitgondoltok elég lesz ennek a bulnak egy HD7790es?

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3909) jozsef m. válasza KIRA\/NOVA (#3908) üzenetére


jozsef m.
tag

Ha az a kérdés ,hogy az FX4100 kihajt-e egy 7970 szintű kártyát, akkor megnyugtatalk, bőven képes rá, szerintem FULLHD-ban a 6950-hez is elég.

[ Szerkesztve ]

(#3910) KIRA\/NOVA válasza jozsef m. (#3909) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Köszi de az alacsony fogyasztás sem az utolsó szempont nálam. :DD

ideteszem hogy most p3asról írok amiben 150Wos táp muzsikál.

[ Szerkesztve ]

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3911) Borokafa válasza KIRA\/NOVA (#3910) üzenetére


Borokafa
őstag

Hét végén 1V/3GHz-en ment nálam is. A C@Q levette 0,94V-ra :D bár ez szinte felesleges is már ilyenkor. A proci max. fogyasztása ebben a felállásban kb. 40W körül lehet full terhelve.

(#3912) MPowerPH válasza jozsef m. (#3909) üzenetére


MPowerPH
félisten

A válasz egyértelmű, NEM hajt ki. :) Pont most linkeltek egy tesztet a Sandy topicba, érdemes megnézni a Full HD -s eredményeket. :) Még az FX8150 se képes kihajtani... Pedig az SB-hez képest is van 300MHz előnye, nem beszélve a Nehalemről, ami 900MHz-s hátrányban van.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3913) KIRA\/NOVA válasza MPowerPH (#3912) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

az amúgy se nagy baj max letuningolom a proci szintjére kb-ban

a hd3850 is igy voltam ez már a harmadik lap amiben használom

[ Szerkesztve ]

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3914) miresz válasza MPowerPH (#3912) üzenetére


miresz
veterán

Hmmm. Érdekes teszt. Itt is kijön az,hogy ha valami újabb alkamazást (jelen esetben játékot) ami több szálon kell futattnia a bullnak akkor alacsony felbontásban is jól teljesít.

ui: De f@szságokat is írnak ebbe a tesztbe 8 mag? Hol?Miben?Mi számít magnak?

[ Szerkesztve ]

(#3915) MPowerPH válasza miresz (#3914) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mármint melyiknél írják a hülyeséget? Mert az AMD is úgy reklámozza, és a dobozon is úgy tünteti fel az FX-et, hogy AMD FX 8-Core Processor. :)

Én az alacsony felbontást nem nézem, hülyeségnek tartom, főleg egy 7970 mellett. HD, és a fölötti számít.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3916) kovsol válasza MPowerPH (#3912) üzenetére


kovsol
titán

kíváncsi lettem volna, hogy egy Phenom II x6 hogy teljesített volna itt

amúgy tényleg 1680x1050 alatt teljesen fölös szerintem nézni az eredményeket

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3917) KIRA\/NOVA válasza miresz (#3914) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

bár jobban szereti a magasabb felbontást nálam 1024x768 3.3G majd 1280x1024 2.5G is bőven elég hd3850el

[ Szerkesztve ]

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3918) miresz válasza MPowerPH (#3915) üzenetére


miresz
veterán

Hát a bullnál. Ja,az AMD is így reklámozza,de ez nem teljessen fedi a valóságot. :) Inkább a 4 modul (mag) és magoként 2 végrehajtó egység a reális,szerintem. Nah ja az meg a másik tényleg ilyen szintű procikkal meg vid. kártyával alacsony felbontáson tesztelni minek?

(#3919) MPowerPH válasza miresz (#3918) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az AMD sem véletlenül így reklámozza... :) Marketing bullshit. A kiírnák, hogy 4-module, akkor nem lenne akkora ereje a névnek. De ugye amíg így hirdetik, addig így marad. Sokan meg is kajálják.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3920) KIRA\/NOVA


KIRA\/NOVA
aktív tag

:)) :DD Világ rekord született memória kezelésben ITT a kép! :DD :))

[ Szerkesztve ]

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3921) Ricsiii1992


Ricsiii1992
tag

Szétnéztem a neten, nagyon úgy tűnik, hogy nem egyedi az esetem ezzel az 55C körüli thermal throttlingal.
Itt is írják, ki van neki kapcsolva minden energiagazdálkodás, apm, turpo...minden, és mégis visszaveszi az órajelet...

Illetve. a tuningról: volt egy user, aki 4,1-et 1,4Von se tudta stabilizálni egy asus lapban a 8120-at...jött ki új bios a lapjához, amivel már 1,36V-tal is ment neki a 4,2GHz. Tehát igencsak beleszól a tuningba, hogy milyen a bios (lehet nálam is, főleg, hogy az még csak béta)

:DD Már jegeltek is nekem HV-aprón egy Corsair A70-et, pénteken megyek érte.

(#3922) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Azt tudja e valaki, vagy olvasott e máshol olyan dologról, amit, most lentebb írok?

Szóval leteszteltem a procim minden modulját, külön az 1-est, aztán 1-2, 1-3, 1-4, és így tökéletes.

Aztán járattam 3 modult együtt, 1-2-3, 1-2-4, 1-3-4. Sajnos az 1-es modult nem tudom lekapcsolni a biosban, csak a 2-3-4-est. Amúgy így 3 modullal is minden ok. Legalábbis az a dolog, amit vizsgáltam.

Még csak nem is húztam, hisz a max. TC órajelem 4200MHz, és én csak 20x200-on járattam. Szóval ha akármelyik 2, vagy 3 modulos variáció ment, akkor nem jött elő az a hiba, hogy lefagy a böngésző.

Viszont, ahogy bekapcsolom a 4. modult, és elindítok egy böngészőt, szinte rögtön lefagy.

Próbáltam Chrome, IE, és Opera variációkat, mindnél ez van. Próbáltam úgy, hogy az egyik hdd-t megformáztam, és egy szűz win7-en csináltam végig. A hiba pontosan ez volt. Aztán megint megformáztam a vinyót, és tettem rá win8 developert, ugyan ez volt a hiba.
A most kiadott 2 gyorsjavítás is megvolt, velük, vagy nélkülük ugyan az a hiba.

Néztem a magok alap, és terhelt fogyasztását, és 1-2W különbséggel ugyan annyit esznek. Hűteni amúgy elég nehéz, mert brutál sokat kajál, most éppen egy H100-al tesztelem, amiről tudom, hogy nem egy igazi víz hűtő, de azért csak elégnek kéne lennie alap tuninghoz.

A feszültség lehet auto-n, lehet kicsit alacsonyabbra, kicsit magasabbra állítva, nem számít.

Valahonnét kéne szereznem egy nem asus lapot, tesztelni a procit, mert már minden más megvolt. Viszont ha valaki már találkozott vele, és tudja, hogy mitől van, akkor kihagynám egy lap beszerzését.

(#3921) Ricsiii1992

Nekem a H100 is kevés a 8150-hez, remélem Te szerencsésebb leszel.

[ Szerkesztve ]

(#3923) miresz válasza antikomcsi (#3922) üzenetére


miresz
veterán

Milyen böngésző alatt csinálja ezt? Csak mert vannak böngészők amik hardveres gyorsítást is használnak. Lehet,hogy a vid karid,vagy a driverje a ludas nem a proci. Kapcsold ki a böngészőben a hardveres gyorsítást,hogy úgy mit reagál.

[ Szerkesztve ]

(#3924) jozsef m. válasza antikomcsi (#3922) üzenetére


jozsef m.
tag

Ha jól értem akkor tulajdonképpen a gyári beállításokkal nem tudod négy modulosként használni, mert egy kisebb mértékben terhelő program indítására is lefagy, vagy csak ha böngészőt indítasz?

(#3925) antikomcsi válasza miresz (#3923) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nos a 6. bekezdésben mintha böngészők is szerepeltek volna. ;]

Illetve mondom, hogy lett próbálva nvidia vga-val, és most 6950-el, Mindkét gyártó drivere hibázna?

Most futtatam 26.6-os prime 95-öt, igaz csak 8 percig, de nem fagyott le. Leállítottam, és elindítottam a chrome-ot, majd nyitottam egy farmerama.hu-t, és 10 másodperc után lefagyott a gép.

(#3926) miresz válasza antikomcsi (#3925) üzenetére


miresz
veterán

Ez pedig akkor nem hardveres probléma lesz szerintem. Ez mekkora,hogy a farmeramma alatt fagy le :D Nem bírja el az Fx8+6950. :D Komolyra fordítva a szót mióta csinálja ezt?Mikor megvetted akkor is csinálta már? Nem e a bullos win frissítés kever be?

(#3927) antikomcsi válasza miresz (#3926) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk én ennyire nem örülök ennek, és amióta megvan ilyen, még igazából nem is használtam rendesen.

Mint írtam több rendszerrel is próbáltam, most egy szűz developeren vagyok, és éppen most kellett újra indítani mert megint fagyizott.

Ha nem hardveres probléma, akkor mi lehet?

Amint nézem, akkor csinálja, ha magas órajelen van. Az, hogy fix, vagy a CnQ vált fel mindegy, vagy az is mindegy, hogy ha be van kapcsolva a TC és az vált fel.

Ha lefixálom a magokat valami alacsony órajelre, akkor nem csinálja. De ha 4200-ra ugrik, ami gyári, ott fagyi. De mondjuk a múltkor vagy 2-3 órát BF3-aztam 4500MHz-en 8 maggal, és nem volt semmi gond. Egy gyökér böngészőtől, meg összecsinálja magát.

(#3928) miresz válasza antikomcsi (#3927) üzenetére


miresz
veterán

Hmmm. Ez érthetetlen. Próbáld ki másik memóval elöszőr,aztán ha nincs változás,akkor egy másik lapban,és ha semmi változás úgy sem akkor garis csere.

(#3929) antikomcsi válasza miresz (#3928) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mint írtam, minden hardver cserélve lett körülötte, csak a lap nem. ;)

Ezért kérdeztem, ha valaki ismeri a jelenséget, segítsen, mert nincs kedvem 40K-ért egy másik lapot venni, csak úgy egy mókás próba kedvéért. :B

(#3930) KIRA\/NOVA válasza antikomcsi (#3927) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Ha jól olvastam akkor ez a 4 modul aktiválásával jön elő esetleg próbáld meg a modulon belül a szálakat külön be kapcsolni lehet hogy modul hibás és nem vették észre a gyártás utáni tesztelésen kitudja lehet hogy ez csak 3,5 modulos lesz ha nem garanciálisan vidd vissza egyébként milyen a lapod?

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3931) KIRA\/NOVA válasza antikomcsi (#3929) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Esetleg bios frissítést nézzél hátha az segít.
esetleg a vrm lefullad procid miatt ha működik 1-2-4 és 1-3-4 variációban
Ha minden hardvert cseréltél a lapon kívül, és ha akkor egy hasonló teljesítményű procival is ugyan ezt műveli (TDP125W) akkora vrm lesz a ludas amennyiben nem akkor cpu vagy táp is lehet nem zárom ki ezt se volt olyan esetem hogy tápot cseréltem egy delikvensnél és a gép nem fagyott többet.

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3932) KIRA\/NOVA válasza antikomcsi (#3929) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Tápod, alaplapod milyen típus pontosan?

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3933) KIRA\/NOVA válasza antikomcsi (#3929) üzenetére


KIRA\/NOVA
aktív tag

Az útsó próba reseteld a biost ha ez se válik be nem tom procid nem túl meleg, vrm-en van borda lapod menyire melegszik?
Mért egy erős ütést a gép oldalára?

Anyadeszka & kulcsdeszka szimuláló MásFélKegyElmű ZKHT.﷼

(#3934) Ricsiii1992


Ricsiii1992
tag

:DD megvan a bűvös 5GHz gyári hűtővel, igaz, hogy csak két maggal, meg 1,475V-on, de akkor is.

:(sajnos 8 maggal már közel se megy ilyen jól. Az 5. vagy a 6. magom szokott leállni prime alatt, pár lehet a lapnak is van ebben szerepe. Pénteken meglesz a Corsair A70-em, remélem azzal sikerül belőni egy stabil 4-4,4GHz-et. Kiváncsi leszek rá, hogy fogja hűteni, 60-64C kupakhőnél throttlingol a proci, tehát ez alatt kéne tartani.

(#3935) miresz válasza Ricsiii1992 (#3934) üzenetére


miresz
veterán

Az A70-re én is kíváncsi leszek,mert most elég jó árban van és elég jókat olvastam róla.

(#3936) Borokafa válasza miresz (#3935) üzenetére


Borokafa
őstag

Eléggé hasonlít az Alpenföhnre :)
Holnaptól új gazdánál a kis 4100 és a hét végére remélhetőleg már itt lesz a 6100.
Addig lapitopi :O

[ Szerkesztve ]

(#3937) jozsef m. válasza Ricsiii1992 (#3934) üzenetére


jozsef m.
tag

A 4,4 GHZ biztos fog menni, nekem léggel is megy:

[link]

(#3938) Bryan65 válasza antikomcsi (#3929) üzenetére


Bryan65
tag

Szia!
Nem Bull.probléma és szerintem nem hardver gond,nekem is csinált a gépem ilyen vagy mondhatnám tök ilyen jelenséget még a phenon ii x4 alatt is a farmerama állandóan fagyott,kicsit utána néztem a hiba jelenség windows összetevőkre irányul inkább,illetve a videovezérlők digitális-hang képző szoftverekre,nálam a megoldás a windows7 sp1 telepítése a dx legújabb csomag telepítése különösen a hdmi audió rész szoftver telepítése,grafikuskártyához is adják a telepítőn. Csináltam egy BIOS frissítést is és a legújabb chipkészlet drivert tettem fel és teljesen megszűnt a probléma,hát kb ennyi ha jól emlékszem,majd még filózok. :R

You'll never walk alone

(#3939) miresz válasza Borokafa (#3936) üzenetére


miresz
veterán

Kíváncsian várom,hogy mit tudsz kihozni majd a 6100-ból. Nekem sikerült 4 modulal az 5Ghz. Linkeltem ide tegnap az eredényeket. Most amíg ilyen jó hideg van megpróbálom az 5.5-öt elérni. :D

(#3940) drlovi válasza miresz (#3907) üzenetére


drlovi
aktív tag

Meg ahogy látom a tuning is megy it rendesen ;]

Amugy hajt valaki asrock 970 extreme3 ban Bullt probléma mentesen ?

(#3941) miresz válasza drlovi (#3940) üzenetére


miresz
veterán

Miért. "fsb"-vel tuningolsz egy BE pricit? Állogasd az LLC-t addig amíg nem marad a beállított érték közelében a V core feszültség. Phenommal nekem is mindíg felúl droopolt,FX-el meg alul droppol a lap. :) De a magkioldott procikkal még durvábban felüldroppol,a lap a havernak a 990FX extr3-a B60-át is durván felüldroppolja.

(#3942) Ricsiii1992 válasza jozsef m. (#3937) üzenetére


Ricsiii1992
tag

Irigyellek is érte:).
Gyári hűtővel kisérletezgetek, hogy mikor dobja el a prime-ot adott órajelen, persze csak 60C-ig engedem, de egyébként is throttlingol. Hát ő,1,415V-on 4,3-on képes eldobni a prime-ot már pár másodperc után. Tehát keményen megfogja kapni az 1,45-1,5V-ot, ha a hűtőm is úgy akarja.

:F Jólenne kölcsönbe egy normális AM3+-os lap, seperc alatt kiderülne, hogy a lap-e a ludas, vagy a proci bír ennyit. Küldtem egy üzit az ASRocknak, hátha adnak egy új, javított biost. (ha jól rémlik, miresz írt nekik, kapott is APM-es biost)

Borokafa: előre is grat az új procihoz, kiváncsian várom, mit sikerül kihozni belőle.

(#3943) miresz válasza Ricsiii1992 (#3942) üzenetére


miresz
veterán

Korrekt a supportjuk.Elég hamar szoktak válaszolni,és már a válasszal küldeni is szokták a biost. De szerintem sajnos nálad a lap határol be.

[ Szerkesztve ]

(#3944) kovsol válasza Borokafa (#3936) üzenetére


kovsol
titán

mennyibe fájt ez a csere neked ?

May the Force be with you!

(#3945) Ricsiii1992


Ricsiii1992
tag

Mindenki olvassa a 195. oldalt, (aki egy kicsit is tud angolul, bár már írtam erről régebben is magyarul).

Érdekes témázgatás megy a VID fesz, a szivárgási áram, és az OC kapcsolatáról.
Pl. álítólag az alapján lövik be az alap VID feszt, hogy annyi feszt adnak meg alapfesznek, amivel még belefér a chip a 125W TDP-be, tehát ha nagy a szivárgási árama a procinak, akkor már csak pl. 1,275V-al, 1,25-tel adják ki, míg a kisebb szivárgási áramú procikat kiadják 1,3, akár 1,35V-al, mert még úgy is 125w alatt maradnak.

:Y
"The chips with voltage between 1.3v-1.35v have been found that they overclock higher, stay cooler and dont hit their votlage wall until after 5Ghz. 9 out of 10 8120 chips are like this."
"Most the people with VID's between 1.3-1.35V can get 4.8-5ghz with out too much problem. Where people with lower or higher vids then that are maxing out at 4.6-4.7ghz"
"A low VID sample is going to be a high leakage chip (good for benching with extreme cooling, high VID is better for daily)."

Érdekes dolgokat írnak, biztos van benne igazság, "kicsit" több FX fordult már elő abban a fórumban, mint itt.
:DD ezek szerint nagy eséllyel bajnok 8120-am van az 1,3V-os VID-el.

(#3946) Bali27 válasza Ricsiii1992 (#3942) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem 970 Extreme 4 van de az APM-es Bios Beta Verzsön..[link] 2011 11 17-i dátummal.. Érdemes a final-ra várni vagy az elhúzódhat évekig is? Utoljára Gigabyte x38 Ds ös alaplapo,mnál tettem fel Beta biost.. kb 2 éve.. Azóta se frissítették.. nincs uj a Beta maradt...

(#3947) Dxx válasza Bali27 (#3946) üzenetére


Dxx
tag

Már másnap lett hozzá normális BIOS 2011. 11. 18.-i dátummal 1.50 :)
Vagy ebben nincs APM ?

[ Szerkesztve ]

Dexx!

(#3948) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nálam meg az az érdekes, hogy ha kikapcsolom az APM-et akkor sokkal instabilabb.

Elvileg ki kéne kapcsolni, de ha ezt megteszem, akkor sokkal nehezebb tuningolni, mint bekapcsolt állapotában.

Tegnap vettem észre, mikor próbálgattam. Semmilyen beállításhoz nem nyúltam a teszteknél, csak az APM-et kapcsolgattam. XY-beállítás APM enabled prime fut a gépen rendesen. Kikapcsolom, a biosban az APM-et disabled-re állítom, rendszer indítás után futtatnám a prime-ot ám az pár másodperc után fagy.

Kezdek attól tartani, hogy az sus m5a99x evo lapom biosa, egy kalap fos az FX procikhoz.

Vagy lehet, hogy külön jók, de a kettő együtt használhatatlan.

Az az igazság, hogy még egyik procival sem szívtam ennyit, még a jó öreg kerámia tokos Thunderbird-ök hidacskáit is hamarabb kötözgettem össze, itt meg csak kattintgatni kéne az egérrel, aztán mégis szivacs.

Abba meg nem nyugszom bele, hogy 3600-on menjen alapon, mert így "nagyon gyenge" BF3 alatt.

(#3949) Borokafa válasza miresz (#3939) üzenetére


Borokafa
őstag

A te procid jól megy :R
Kop8 gyorsan feladta.
Azért kell hozzá egy jó nagy adag szerencse is.
Mondjuk ahogy magamat ismerem ki fogom préselni szegénykéből az utolsó megahercet is :DDD
Várom a kétoldalas hővezető ragasztót, hogy el tudjam látni bordával a proci tápellátó egységét, de elég lassan fog ideérni.

(#3950) Borokafa válasza kovsol (#3944) üzenetére


Borokafa
őstag

7k.
De nem ez a lényeg, mikor kivesézek egy hardvert akkor váltok.
A 2hónapos cucc nálam már öregnek számít :D
És szerencsésen beépülnek különböző gépekbe :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.