Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Tomko78 válasza Walter_White (#34536) üzenetére


Tomko78
őstag

jó igaz nekem csak FX-6300 van , de amint látom elég egyenletesen adja a feszt a lap

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34552) Walter_White


Walter_White
senior tag

hát akkor nem tudom, esetleg a CPU hütő felszerelésénél erősebben meghúzott csavarok csinálhatnak ilyen Bugokat?
mert az az érdekes, hogy sem a VRM, se az NB nem tűz forró, rá tudom tenni a kezem..

[ Szerkesztve ]

(#34553) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

FX-8350 -ről hol lehet találni max. temp. info-t ? (max. temp.-ről)

csak azt találtam, hogy 1866MHz -RAM-ot kezel le (ezért nálam az 1600-as csak 1866-on megy max. ha feljebb lövöm akkor nem üzemel (nincs kép) ez rá a magyarázat) mind1 is , mert sokat nem nyerek vele :)

Aztis csak "Single" -be ? :Y

AMD FX Processor Model Number and Feature Comparison

Type of Memory Supported Up to DDR3 18661 (*1)

*1 = 1866 supported with 1 DPC (DIMM per Channel) in single memory slot motherboard designs

(#34552) GalaxyNote : nálam a Mugen 4 csavaros (2db) amit kb. a végtelenségig lehetne húzni, de én csak belátásom szerint húztam meg (egy kicsit + is) - az se jó ha túl lazán van meghúzva, de az sem ha túlságosan. (szerintem)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#34554) Tomko78 válasza MaxxDamage (#34553) üzenetére


Tomko78
őstag

Mondjuk 1600 ramtól az is jó ha 1866 mhz megy ;] én se erőltetem a 2400 mhzet egy 1600 ramtól

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34555) MaxxDamage válasza Tomko78 (#34554) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, de számomra az-az egy zavaró tényező, hogy pl. megnézem legfrisebb Aida64 Extreme progival és 1333 -nek látja a modulokat (akármennyire van állítva...) :DDD

Kicsit jobban átnézve már 1866 -nak mutatja (ez milyen BUG !?) :F
(tudom ez csak egy "teszt" program...) am. BIOS -ba is UEFI főképernyőn 1866MHz- t ír (sz.al minden stimm)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#34556) Tomko78 válasza MaxxDamage (#34555) üzenetére


Tomko78
őstag

Az egy dolog mit ír az aida 64 , a bios a lényeg ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34557) atomanti19 válasza Walter_White (#34552) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Nekem Fx8320 ezt produkálja default BIOS-al.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#34558) MaxxDamage válasza Tomko78 (#34556) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Am. az normális, hogy BIOS UEFI képernyőn választható
"System Performance" -nél van a , Saving - Normal - Performance (ha jól emlékszem)

Normal -on (kék , ami középen van) lehet kis húzást csinálni azon ami elérhető BIOS -ból) , de ha Saving -ra rakom akkor kb. semmit, és a Performance -n nem próbáltam, az pontosan mi és mire jó ? (azt választva lehet húzni csak rendesen vagy mi ?) :DDD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#34559) MrM94 válasza Jester01 (#34550) üzenetére


MrM94
őstag

argo ergo,akkor ha idlebr 15 ot mutat akkor a max "szambol" kivonom az erteket es megkapom a realis jelenlrhi helyzetemet?azert ez kicsit furcsan hangzik haverok kozt is.+ mivel magyarazod azt hogy nekem giga alaplapban a kupak es a mag "szam" kozt 1 2 fok elteres volt tehat az alaplap a socket korul meri a homersekletet ez meg kisertetiesen majdnem ugyanott volt,egyszerre nottek egyszerre csokkentek.cegyuk h nem homerseklet,de akkor miert van ugy irva h max safe temp celsiusba az amd oldalan ha jol emlekszem.?! es addig garantaljak a processzor hibatlan mukodeset...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34560) MrM94 válasza Jester01 (#34550) üzenetére


MrM94
őstag

[link]
Amd oldalan nem talalom mar,de ezek ugyis copy pasteelnek onnan mindent.
Ott virit h Maximum operating temperature 61°CEs ha belegondolsz biztos nem az alaplapi szenzorra fogja bizni,a merest az amd hanem a sajat procijaban levo szenzorra.mivel mindegyik alaplap maskepp mer.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34561) Tomko78 válasza MaxxDamage (#34558) üzenetére


Tomko78
őstag

Az a baj Asus bioshoz sajna nem értek , max egy kis Msi vagy Asrock

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34562) MrM94 válasza MaxxDamage (#34558) üzenetére


MrM94
őstag

Jobboldalt fenn van exit/advanced mode szerintem te zt keresed.Menj bele advanced modba ott tobb dolog van.
+ cpu-z be nezd a dolgokat ne aidaban pl memoriaknal az xmp profilt mutatja vagy 1333

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34563) Jester01 válasza MrM94 (#34559) üzenetére


Jester01
veterán

Nem kapod meg mert nem garantálják hogy szép lineáris és azt sem, hogy ugyanolyan méretű a lépcső.
Nyilván valamennyire igyekeztek hozzálőni a celsius skálához, de hogy ez adott processzornál mennyire sikerült az szerencse kérdése.

Az, hogy egyszerre nőnek/csökkennek az elvárható bár a mag értékek jóval gyorsabban szoktak változni.

Az egész még attól is függ, hogy esetleg a program amivel nézed próbál-e valami szoftveres korrekciót végezni (átlagolás például).

#34560: az egyértelmű, hogy maghőmérsékletre van a korlát, korábban idéztem az idevágó részt az amd developer guide-ból. Celsiusnak írni kicsit pongyolaság.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#34564) Gerisz válasza egyedülülő (#34538) üzenetére


Gerisz
addikt

4,6Ghz környékén már elég legtöbb helyen.
De alatta még nekem a 7950 (1000/1500) -hez sem elég mindenhol.

(#34565) MrM94 válasza Jester01 (#34563) üzenetére


MrM94
őstag

Aha...Akkor mi ertelme van az egesznek?
Nem kell linearis legyen,es ugyanolyan meretu legyen a lepcso.Mivel nem is az.
idle bol egybol nagyo ugrik loadba onnan pedig fokonkent szokik fel.
De,akkor amit becopyztam csak celsiusban adjak meg.ergo,hogyha akkor eleri az adat azt a celsius fokot ami megvan adva maximumnak akkor ott a max temp logikusan nem?Meg amugyis ha eszerint mesz,csak van kozod a celsius fokhoz:),amig nem kezdesz el primeolni vagy jatszani addig nem is mer normalisan.

Ertem amit mondasssz es lehet hogy felig igazad van hogy ez valami ilyen alkatresz,de akkor nem ertem miert nem szamolhatod ki a jelenlegi helyzetedet ha kivonod a maximumbol azt az erteket amit latsz hogy jelenleg mutat.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34566) MaxxDamage válasza MrM94 (#34562) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Advancedba szoktam állítgatni, de ha UEFI -be a "NORMAL" -t nem választom ki akkor kb. semmit se tudok húzni / babrálni, mert restartnál fekete képernyő van :DDD

Am. RAM-nál XMP-OC Profil van alapértelmezetként és azt löttem be 1866-ra..

CPU-Z is mindent rendben mutat / ír...

- - : konkrétan a CPU max. hőmérsékletre lennék kiváncsi, esetleg valaki tud hivatalos info / link -el szolgálni ezügyben ? :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#34567) MrM94 válasza MaxxDamage (#34566) üzenetére


MrM94
őstag

Akkor nezd meg cpu-z be ott fogja irni a dolgokat asszem vagy a memory fulecskenel,amiken jelenleg fut a konfigod

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34568) Jester01 válasza MrM94 (#34565) üzenetére


Jester01
veterán

Persze, kivonhatod csak a kapott számnak megint nem lesz abszolút jelentése csak relatív.
Az az értelme hogy legyen egy gyors reagálású szenzor a processzorban amivel a védelmek tudnak működni és lehessen vele hűtést vezérelni (ahová nem kell abszolút hőmérséklet információ).

Jester

(#34569) MrM94 válasza Jester01 (#34568) üzenetére


MrM94
őstag

aha......
hutest vezerelni kupak alapjan szoktak az alaplapok..szal szerintem ennek nincs alapja,szerintem az a magho lessz csak idle be szarul mer a szenzor
Na de hagyjuk a vitat :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34570) Jester01 válasza MrM94 (#34569) üzenetére


Jester01
veterán

De érted, én a hivatalos AMD Bios and kernel developer's guide-ból idézek folyamatosan! Ha valaki hasonlóan hivatalos forrásból ellentmondó információval tud szolgálni azt érdeklődve várom, de addig ehhez tartom magam:

2.11.1 The Tctl Temperature Scale
Tctl is a processor temperature control value used for processor thermal management. Tctl is accessible through D18F3xA4[CurTmp]. Tctl is a temperature on its own scale aligned to the processors cooling requirements. Therefore Tctl does not represent a temperature which could be measured on the die or the case of the processor.

[ Szerkesztve ]

Jester

(#34571) MrM94 válasza Jester01 (#34570) üzenetére


MrM94
őstag

Tokeletesen igazad van!Es tudom hogy nem a hasadra utve mondod a dolgokat,viszont valahogy nem jon hogy elhgyjem mert ott valami nekem nem tiszta es 100 as..Ez valami suszta dolog elozo generacional ugye normalisan mukodott a magho szenzor,es azutan ment minden.FX nel lehet elbaltaztak,es nem volt kepuk rairni.Mer ugye csak arra az ertekre van megadva a maximalis normalis mukodes korlat..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34572) Jester01 válasza MrM94 (#34571) üzenetére


Jester01
veterán

Meglepő és mulatságos mivel már az előző generációs (family 10h) BKGD-ben is ez van, ami ha lehet még konkrétabb:

Tctl is the processor temperature control value, used by the platform to control cooling systems. Tctl is accessible through SB-TSI and F3xA4[CurTmp]. Tctl is a non-physical temperature on an arbitrary scale measured in degrees. It does not represent an actual physical temperature like die or case temperature.

Jester

(#34573) dergander válasza Gerisz (#34564) üzenetére


dergander
addikt

Szerintem mindenhol elégnek kell lennie,nemkell 4.6Ghz. Énis 1000/1500 on használom a VGÁm. Ahogy látni most a BF4 is a több szálra hajaz majd,nem konkrétan az órajelre

(#34574) Gerisz válasza dergander (#34573) üzenetére


Gerisz
addikt

Én eddig nem foglalkoztam vele igazából. Tegnap ahogy tesztelgettem ment az AB és néztem, hogy jobban pörög mint alapon. Inkább nincs 100%-on a GPU mint igen. A 7970 GHZ meg azért csak erősebb.
Az volt a kérdés, hogy "kihajcsaje", az meg azért 100%-nál mondható. Arra pedig nem a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#34575) Pug válasza MrM94 (#34569) üzenetére


Pug
veterán

Hűtés vezérlés alatt azt értette, hogy mikor dobja a throttlingot a CPU, nem pedig a ventivezérlésre gondolt, gyanítom én... :U

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#34576) dergander válasza Gerisz (#34574) üzenetére


dergander
addikt

Konkrétan milyen játékokkal tesztelted?

Nálam a crysis3 4.4Ghzen szaladt,viszont a CPU valamiért nem terhelődik meg 100%ra sose,de a VGA se,szerintem az AMD még nem kamatoztatta a C3ba a nagy thread cuccát,viszont én reménykedek abba hogy a konzolok végett,ittis ráfognak menni erre,valamint a mantle a GCNre.

Mostanság viszont b*sz* a csőröm egy 9370 vagy egy 9590,csak drága de még most ez a kaveri széria is elég kecsegtető,most nemtudom mire kellene költekezni :DDD

(#34577) lee56 válasza Walter_White (#34536) üzenetére


lee56
őstag

Ez így önmagában még nem lenne vicces, ez a throttling jelenség, amiről már sokan írtak; oka lehet hővédelem (a processzor felől (gyenge CPU hűtés), vagy a VRM részleg felől) vagy maga a VRM nem tud elég áramot "termelni" a processzornak. De ha már megemlíted mellé hogy mindez egy min. 50k-s alaplapban történik, ami ráadásul nemrég jött ki, tehát viszonylag új termés, tanulhattak a korábbi szériák hiányosságaiból Asrockék, így már tényleg van min mosolyogni, mármint azoknak akiknek normális lapjuk van. :)

Amúgy elég gyanús, hogy gyári hibás vagy valami nagyon nincs rendben valahol, mert azért ezt nem vártam volna tényleg egy Ex9-től, amin 12 fázisú digi VRM van elvileg.. És a reklámszövegben a gyárilag túlhúzott FX-ekkel pedáloznak : "Best Choice for AMD FX-9000 5GHz Rig"

No Comment

(#34578) adamcadmon


adamcadmon
csendes tag

Sziasztok,

Szerintetek érdemes Phenom 2 X6 1045T (2,7Ghz) váltani erre a procira (FX 8350)? /Alapvetően a jövőbeli játékok miatt./
Jelenlegi konfigom: ASROCK N68C-S UCC, Sapphire HD 7870 2GB, 8GB DDR3, OCZ SSD 60 Gb. FullHD-n játszom, a videókártyám eddig mindendt szépen visz. Azt hallottam, hogy ezen felbontáson már inkább ez a döntő, nem a proci nyers ereje. Vagy érdemes még várni az AMD egy új durranására?

Köszi
Adam

FX8320, 8 GB DDR3; Sapphire R9 390 8G, Asus Sabertooth 990FX R2.0; Samsung 850 EVO SSD 250GB, CHIEFTEC CTG-750C 750W;Benq G2222HDL

(#34579) MrM94 válasza adamcadmon (#34578) üzenetére


MrM94
őstag

AMD re sose erdemes varni szvsz
Sokkalta nagyon elorebb nem lennel 10 15 20%al kb.
Attol fugg mennyit kell rafizess.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#34580) lee56 válasza dergander (#34576) üzenetére


lee56
őstag

Ha nem sürgős, akkor szerintem ne siesd el :) Halvány esély még mindíg van Steamrolleres FX-ekre talán jövőre, az kicsit nagyobb előrelépés lenne Piledriveres FX-ekről is, mint néhány 5GHz-es tuningpéldány közel 200-300W-os fogyasztás mellett. :D

(#34571) MrM94 : : Konkrétan mit értesz normális működés alatt? Csak mert nálam a Phenomnál is irreálisan alacsony maghőt mutatnak a progik idle állapotban, mivel szobahőmérsékelt alatt lenne már, az biza nem celziusz lesz valóban, hanem valamilyen magic skála. :) És attól még hogy te nem érted attól még teheti a dolgát az rendesen, a BIOS írók ezt veszik figyelembe, ez alapján dolgozik a BIOS, tehát nem azért rakták bele, hogy az átlag Gipsz Jakab pont ezt használja referenciapontnak az új hűtése kiválasztásában. :)

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#34581) pcguru23 válasza dergander (#34576) üzenetére


pcguru23
aktív tag

Crysis3 ban nem is fog rendesen terhelődni soha a karid ahogy nekem se...az egy optimalizálatlan szar...

(#34582) Walter_White válasza Tomko78 (#34551) üzenetére


Walter_White
senior tag

Most megint megpróbáltam Reseteltem a Biost hátha a sok beállítás változtatás bekavarja... elem ki, CMOS Jumper átrakva, tápkábel kihuzva, vártam 10 percet, majd vissza mindent... de ugyan ugy.. tehát komolyan nem tudom hogy ez most micsoda.. ekkora feszültség\órajel kilengések, ugy hogy még nem is forró a lap.. mintha az energiagazdálkodás be lenne kapcsolva..
Remélem egy uj Bios megoldja a problémát majd..

(#34583) vakond5 válasza pcguru23 (#34581) üzenetére


vakond5
őstag

....vagy csak nem AMD kártyára lett írva. ;) 480-amon hasít mint az Isten haragja. :K

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#34584) DeadMeat válasza Walter_White (#34582) üzenetére


DeadMeat
veterán

Írj az asrock supportnak, küld el a screeneket, bios beállításokat, hátha tudnak segíteni.Vagy valamit mondani rá..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#34585) lee56 válasza Walter_White (#34582) üzenetére


lee56
őstag

Azt már próbáltad hogy BIOS alapra állítás után, csak és kizárólag a Turbo Core Tech-et és az APM-et kapcsolod ki, semmi máshoz nem nyúlsz? Igazából tényleg meglehet hogy egy ilyen nagyobb FX (különösen egy roszabbul sikerült példány) simán kilép a TDP keretéből, akár alapórajelen is terhelés alatt..
Vagyis ha ezeket bekapcsolva hagyod, amiatt is visszavehet, az APM-nek végülis ez volna a dolga, hogy a TDP a 125 W-ot át ne lépje.

No Comment

(#34586) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez a OCCT mennyire terheli a cput ? Kb mint a prime 95 ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34587) GeronimoTama


GeronimoTama
tag

Hali!

Olyan érdeklődő kérdésem lenne hogy az am3+-os Gigabyte lapoknál a rev.X változatok csak a biosban térnek el?

GTAO: tamadotcom

(#34588) vakond5 válasza GeronimoTama (#34587) üzenetére


vakond5
őstag

Nem. Különbözhet a hűtés, lehet pár extra, pár javítás korábbi verzió(k)hoz képest.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#34589) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Az FX 8320-at most egy Zipang hűti, amin egy 14 cm-es fix 1000-es venti van. Simán kicserélhetem egy ilyenre: NOCTUA NF-A14 PWM ?

Na!!!

(#34590) GeronimoTama válasza vakond5 (#34588) üzenetére


GeronimoTama
tag

Értem, köszönöm!
Majd pcx-ről szándékozok rendelni egy gigabyte 990fxa-ud3at és hozzá egy fx-6300-at. Csak nemtudom hogy rev hányas lehet a lap.

GTAO: tamadotcom

(#34591) đe$|re


đe$|re
senior tag

Üdv mindenkinek! Mától kezdve aktívabban fogom figyelni ezt a topikot, mivel ma reggel átvettem az fx 6300,gigabyte 970a-ud3 (rev3.0),cm 212 evo triót, amint otthon leszek össze is rakom. :))

(#34592) Tomko78 válasza đe$|re (#34591) üzenetére


Tomko78
őstag

Szerintem nem fogsz benne csalódni , annyit ha teheted win 8 tegyél rá , szerény véleményem szerint jobb vele a gép ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34593) Gerisz válasza GeronimoTama (#34590) üzenetére


Gerisz
addikt

Én múlt héten rendeltem UD5-öt. Akkor azt mondták, hogy csak a 3.0 érhető el az ud3-ból a 4.0 még nem. (azóta változhatott is)

(#34594) Maotun válasza Tomko78 (#34592) üzenetére


Maotun
őstag

ezen a win 8 on én is gondolkodom szerinted miben jobb tőle a gép?

(#34595) Tomko78 válasza Maotun (#34594) üzenetére


Tomko78
őstag

nekem érzésre tűnik gyorsabbnak maga a rendszer , főleg Fx esetén , meg speciel erre is ha jól tudom a win 8 képes rá hogy pl 4 magot állít le és nem csak 3 -at

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#34596) GeronimoTama válasza Gerisz (#34593) üzenetére


GeronimoTama
tag

Köszönöm!
A rev.3 az már bőven jó egy fx-6300hoz?

GTAO: tamadotcom

(#34597) Zsivaagoo válasza GeronimoTama (#34596) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

A 970A-UD3 rev. 3.0 az FX-8320/8350-hez is bőven jó.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#34598) Zsivaagoo válasza Maotun (#34594) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Semmiben nem lesz tőle jobb, mint egy Win7 64bit-től.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#34599) Zsivaagoo válasza Tomko78 (#34595) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Arra gondolsz, hogy az FX-6300-adnál a modulonkénti 2. mag helyett 2 modult állít le? Az miért jó? :F CnQ nem jó?

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#34600) Tomko78 válasza Zsivaagoo (#34598) üzenetére


Tomko78
őstag

Próbáltad Fx-el a win7 meg a win 8-at ? C&Q az egész más az a mhz állítgatja és nem a magokat

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.