Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) lee56 válasza zzola (#31391) üzenetére


lee56
őstag

GA-990FXA-UD3 (rev. 4.0) - http://hu.gigabyte.com/products/page/mb/ga-990fxa-ud3rev_40/
Ha van türelmed kivárni amíg kapható lesz kishazánkban, állítólag szept. végén már hoznak (ipon).

No Comment

(#31402) laca000 válasza Tomko78 (#31399) üzenetére


laca000
őstag

Van, van, de nem olyan, néha kék. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#31403) and1ao válasza laca000 (#31398) üzenetére


and1ao
őstag

Mert nem ismered nem használják sokan na miért hagyjuk már ezeket a tévhit meséket urban legend a fele.
MSI-t se ajánlja soha senki pedig szerény véleményem hogy tápellátásban előrébb járnak bárkinél.
Az Asrock csúcsalapok is ugyanolyan jók mint bárki más felső katos lapjai csak épp pl egy ASUS formula-nál kevesebbe kerül.
Ha lehetne kapni MO-s Sapphire lapot azt is nyugtot szívvel mondanám.
Biostar lapok is jók ott is olyan prémium minőségű kondik tekercsek vannak hogy a 4+1 fázios lapjaik is bőven jók.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars2!

(#31404) zzola válasza lee56 (#31401) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Igen, itthon még sehol sem láttam. Gondolom előbb kisöprik a régebbieket...

(#31405) xatos3 válasza Tomko78 (#31397) üzenetére


xatos3
senior tag

abit fatality jobban csengett annak idején.... ;]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#31406) Ga válasza Ga (#31344) üzenetére


Ga
tag

Ha esetleg vkinek szüksége lenne rá próbálgatáshoz, az alábbiak az én beállításaim az előzőekben említett Pstate-ekhez:
...\AmdMsrTweaker_1.1\x64\AmdMsrTweaker.exe Turbo=1 APM=1 P0=25@1.4625 P1=24@1.4125 P2=22.5@1.3125 P3=20@1.1875 P4=16.5@1.0375 P5=10@0.8125 P6=7@0.7375 NB_P0=12@1.175 P0

FX-6300 95W TDP
AsRock 990FX Ex3
CM Hyper 212 EVO
Corsair TX650
Turbo, APM On

Bye,
Ga

(#31407) laca000 válasza and1ao (#31403) üzenetére


laca000
őstag

Nem értek egyet, de ez legyen az én bajom.
Szerintem az Asrock sorain soha nem fog olyan magas minőségi százalékkal és szintén minőségi alkatrészekből gyártatni beültető gépein, mint az Asus.
Nincs is olyan kiépített quality rendszere ami ezt lehetővé tenné.
Ha lenne, már rég nem Asrock-nak hívnák, valami másnak.
Persze ezen nem kell felkapni a vizet, egyből.
DE ez az én véleményem, az én megélt tapasztalataim és olvasmányaim alapján, tehát szubjektív, mint itt MINDEN EGYES hozzáfűzés az aprón, tehát nem kell "keresztrefeszítősdit" játszani.
Aki szereti az Asrock-ot, tegye azt, áldásom rá, én sohasem. :R

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#31408) Buci21 válasza laca000 (#31407) üzenetére


Buci21
addikt

AM3-on nem volt velük bajom, az M3A 770DE pedig nem is egy komoly szériás lapjuk, és repült benne a Phenom II x4 4,4ghz-ig csak már nem tudtam lehűteni, 4,2 volt a véfe. a Northbridge meg valami pofátlanul elképesztő 2600mhz-ig ment, így ennyire tudtam állítani a HT-t is.

(#31409) frescho válasza laca000 (#31407) üzenetére


frescho
addikt

Nem is kell, hogy ugyanazt a minoseget produkaljak, mint a nagyok. Az also es a kozep kategoriaban erosek, ami az eladasok tobbseget jelenti. A felso kategoriara figyelnek, de az meg mar nem annyival olcsobb a konkurencianal, hogy megerje.

https://frescho.hu

(#31410) dergander


dergander
addikt

Most itt a példa hogy egy asrock 990fx egy jó felszereltségű lap,de nem egy tunninglap. Viszont olcsó,a Fatality lapok viszont igencsak jók tunnningba,viszont kicsit borsosabb...tud a gyártó jó lapot csinálni. De 30 alatti áron mit vár az ember

(#31411) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

AsRock negatív tapasztalat +1
Húgomnak kellett összeraknom valamit, két megkötés volt, hogy legyen rajta legalább egy IDE csatlakozó még, mert nem volt pénze merevlemezt is cserélni, a másik az integrált VGA, mert arra se volt pénze :DDD Ezt találtam hirtelen nagyon olcsón (11 220 Ft volt): AsRock N68-VS3 FX (kompatibilis a Visherákkal is, de én bele nem merném tenni :Y )
Nos, az ő céljaira tökéletesen megfelel, ám jöjjön a komoly negatívum: eleinte már Windows telepítése közben is random fagyások történtek úgy, hogy mindent alapon hagytam a biosban. Cseréltem tápot, szereztem neki sata vinyót, már mindent kipróbáltam, aminek halvány köze is lehetett a fagyásokhoz...de azok csak nem szűntek meg.
Aztán gondoltam egyet, bementem a biosba, és a feszültségek részben, az auto helyett kézzel beállítottam a normál alapértékeket, és...tadám, a jelenség nyomtalanul eltűnt, azóta több, mint egy éve egyetlen alkalommal se fordult elő :Y

Mi a f**omért várja el az AsRock, hogy egy mezei, női számítógépfelhasználó, aki csak internetezni szeretne, és azt sem tudja, mi az a bios, kézzel állítsa be az alapértelmezett feszültségértékeket :F

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31412) #21078528


#21078528
törölt tag

Én szerettem a 990FX Ext3-at, viszont egyértelmű volt, h. az FX-8350 alá komolyabb lap kell. Gyártót pedig egyszerűen azért váltottam, mert a Giga 990FXA-UD5/Asus 990FX Sabre kategóriában nincs ASRock alternatíva. A Fatality és Ext9 drágább, és nekem nem nyújtanak többet (a tuning potenciál nem érdekel különösebben), az Ext4 pedig nem versenytársuk szerintem, miközben majdnem annyit kérnek érte.

[ Szerkesztve ]

(#31413) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#31411) üzenetére


Tomko78
őstag

De minden alaplap auton kezeli alapból a feszt nem csak az Asrock ;)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31414) MrM94 válasza and1ao (#31396) üzenetére


MrM94
őstag

Igen a fatality vallalhato,de az asrock most szerintem nagyon mellefogott a 9xx szerias AMD lapokkal.
@tomko:Nem,nem vagyok ASUS orult,sot asus lapom sohasem volt csak asrock meg giga :)
Es ugyanugy szoptam gigaval,es asrockkal is

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31415) Tomko78 válasza MrM94 (#31414) üzenetére


Tomko78
őstag

De viszont azt el kell ismerni a Fatal1ty biosa valami isteni , van egy MSI 970 A-G46 alaplapom is de ég és föld a kettő , most én a biosra értem , nem pedig tudásra

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31416) MrM94 válasza Tomko78 (#31415) üzenetére


MrM94
őstag

Lehet,nekem 970ex4 volt asrockbol es ugye egy arba volt a mostani lapommal a giga990xa ud3 al..
Eg es fold a kulonbseg..
Az Asrock tulmelegedett minden baja volt,giga meg meg se mukkan.
Cserebe a gigaba nemigazan tudod beloni normalisan a ramokat.

Az Asrock viszont olcso kategoriaba mindent ut,jol felszerelt olcso is.Also kategoriaban szvsz nagyon ajanlott de igy mar komolyabb lapoknal nem anyira

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#31417) Tomko78 válasza MrM94 (#31416) üzenetére


Tomko78
őstag

Én cpuhoz vettem alaplapot , igaz elsőnek az alaplap volt meg , de FX-8150 akartam első körben na mondom az alá tuti combos lap kell akkor vettem meg ezt a lapot , de látva hogy teljesít a 8150 , gondoltam megvárom a II verziót , Phenomnál is az első nem volt igazán megnyerő viszont a Phenom II már jól muzsikált , na második körben jött a FX-8320 és végül lett a FX-6300 ;] Csak ehhez a cpuhoz meg kicsit feleslegesnek tartom ezt a alaplapot :B

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31418) zzola válasza Tomko78 (#31417) üzenetére


zzola
félisten

Add el jó áron, megveszem... :DDD

(#31419) Tomko78 válasza zzola (#31418) üzenetére


Tomko78
őstag

Ha eljössz Nyíregyházára eladom neked ;] De csak ha ide jössz nálam, mert nincs posta ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31420) =HG= válasza Taifa Díaz (#31411) üzenetére


=HG=
addikt

Sem az asrock sem másik gyártó nem várja el a felhasználótól, hogy állítgassa a biost.. Erre vannak a szakemberek..
Az igazán "felhasználó" csak püföli a klaviatúrát, és fogalma sincs a gép működéséről és nem is akarja tudni. Addig fogja hordani a szerelőhöz, amig jó nem lesz....Az, hogy egy ilyen szutyok lapba teszed az FX-et (pedig ide jársz fórumozni) inkább a Te figyelmetlenséged...Nem csak asrock lapot találsz ami nem való ezen procik alá....

(#31421) MaxxDamage válasza =HG= (#31420) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sem az asrock sem másik gyártó nem várja el a felhasználótól, hogy állítgassa a biost.. Erre vannak a szakemberek..
Az igazán "felhasználó" csak püföli a klaviatúrát, és fogalma sincs a gép működéséről és nem is akarja tudni. Addig fogja hordani a szerelőhöz, amig jó nem lesz....Az, hogy egy ilyen szutyok lapba teszed az FX-et (pedig ide jársz fórumozni) inkább a Te figyelmetlenséged...Nem csak asrock lapot találsz ami nem való ezen procik alá.... ---->> PONTOSAN !!! (csak mai világba egyre kevesebb az ilyen "felhasználó" , mindenki többet tud / remél saját maga fordítaná idejét a húzásra !) így a "szakember" -nek érvényesülése nemsok van !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#31422) Ga válasza laca000 (#31407) üzenetére


Ga
tag

Nálam 5 db AsRock lap üzemel, rendeltetésszerűen, a legrégebbi talán 5 éve.
Ráadásul az "avulási" ciklusuk végén lévők idejüket 0-24-ben töltik (fájlszerverként).
Az újak pedig Htpc, game célra vannak bevetve.
Van még a közeli háztartásban +2 Asrock lap, szintén probléma nélkül.
(+1 ABIT is) (plusABIT :DD :R )

Szóval én meghazudtolom a statisztikát. :)

A gondolatmenettel sztem nincs baj, csak túlságosan általánosít - pl más gyártó is beírható a mondatodba. Mindenkinek megvan a véleménye, és az a legjobb, ha mindenkinek lesz véleménye (akik pl tanácsot kérnek). Annyit hozzáfűznék, hogy sose egy vélemény alapján döntsetek, hanem olvassatok, kérdezzetek több helyen, és érvek mentén válasszatok.

Az AsRockból is tudok említeni számtalan rossz modellt, szériát, egyszerűen olvasni és figyelni kell rá - bármilyen gyártót is preferál az ember.

Peace
Ga

[ Szerkesztve ]

(#31423) zzola válasza Tomko78 (#31419) üzenetére


zzola
félisten

Ha odaadod 5000 huf-ért, elmegyek érte, ígérem! :))

(#31424) Tomko78 válasza zzola (#31423) üzenetére


Tomko78
őstag

Csak még vagy 30-35 dobj rá és viheted :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31425) ViZion válasza zzola (#31423) üzenetére


ViZion
félisten

OK, itt a címe:
River rd. 80, Sydney, Australia.
Jó utat! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31426) zzola válasza ViZion (#31425) üzenetére


zzola
félisten

Csak utánad, ha ott vagy, hívj fel! Számom : 10/3481850. :DDD

(#31427) Buci21 válasza zzola (#31426) üzenetére


Buci21
addikt

P. Sherman
42, Wallaby Way,
Sydney, Australlia

az előző cím téves, ez a valós!

(#31428) Tomko78 válasza zzola (#31426) üzenetére


Tomko78
őstag

Petropavlovszk-Kamcsatszkij találsz most meg szívesen várlak gyere mihamarabb :P

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31429) =HG= válasza MaxxDamage (#31421) üzenetére


=HG=
addikt

Igen, nálunk a szakembert a haver, vagy család ismerőse alkotja, aki már életében legalább egyszer kicserélt egy memória modult a gépben ...
Nem baj, hogy érdeklődő valaki, és összerakja a gépet magának, vagy többet akar megtudni a hardverekről, akár önerőből, csak lássa be saját korlátait, és ne másban (akár gyártókban) keresse a hibát...

(#31430) lee56 válasza frescho (#31409) üzenetére


lee56
őstag

Hmm lehet hogy ez általánosságban igaz rájuk, de speciel itt az AM3+ 9es szériánál, pont az egész alsóbb szegmens, de még a középkategória sem lett az igazi. A másik két nagy gyártó lapjai valahogy jobban sikerültek, ezért is ajánjuk azokat inkább, nyugodtabb szívvel. :) Például egy Extreme 9et kb. mindenki szivesen elfogadna itt szerintem, najó talán Laca-n kívül :DDD , de az olcsóbb lapoknál inkább giga vagy asus, a jobb választás, szerintem.

No Comment

(#31431) Taifa Díaz válasza Tomko78 (#31413) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

De nem minden alaplap fagy meg auto fesz értékekkel alapon ;) Épp csak a lényeget nem sikerült átvenned :U

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31432) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#31431) üzenetére


Tomko78
őstag

De nem mindenki rak egy AsRock N68-VS3 FX FX cput , én még Phenom II cput is vonakodva tennék bele nemhogy FX-et ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31433) lee56 válasza Taifa Díaz (#31431) üzenetére


lee56
őstag

Viszont Ga-nak annyiból igaza van, hogy roszabb szériákkal és selejtes lapokkal, minden gyártónál lehet találkozni, csak az átlagember nem 100-asával szerel össze naponta, számítógépet. :)

No Comment

(#31434) Taifa Díaz válasza =HG= (#31420) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

A te figyelmetlenséged pedig az, hogy sehol nem írtam olyat, hogy FX processzort tettem abba a lapba :U Csak azt, hogy azzal is kompatibilis. Épp az ellenkezőjét írtam, hogy bele nem tenném...Legközelebb olvass figyelmesebben. Én az AsRock alaplapokkal kapcsolatban felmerült negatívumokkal kapcsolatban hoztam fel egy példát. Egyébként Athlon II X2 250-est vettem bele, attól jobbat nem érdemes beletenni.

Egyébként nem gondoljátok komolyan, hogy az a természetes, ha valami nem megy auto értékeken normálisan, és hogy szervizbe kell vinni, hogy ott állítsák be a feszültségértékeket kézzel :F

Tomko78, a fenti neked is szól. Sehol nem írtam, hogy FX-et raktam bele.

luimapeiz, szintén egyes alá szövegértelmezésből.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31435) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#31434) üzenetére


Tomko78
őstag

De kezdjük ott VRM hűtés nélküli lapot nem vesz az ember ugye ? ez világos , mert ezen lapok szerintem említést nem érdemelnek . Azért tegyük Giga lapok se népszerűbbek mint az Asrock ;] Azért azokról se dicsőítenek ódákat ;] Meg hasonló márkák , mert minden gyártónak vannak hibás darabjai

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31436) =HG= válasza Taifa Díaz (#31434) üzenetére


=HG=
addikt

Tekintve, hogy FX topikban vagy, nem gondoltam, hogy athlon procival kapcsolatban írsz..Nem írtad, hogy milyen procit tettél bele, csak hogy visherát nem tennél..Attól még bulldozert tehettél volna..Nem vagyok gondolatolvasó...
Ha megfogalmaztad volna konkrétabban, nem lenne félreértés ! ( osztályzat nélkül)

(#31437) Taifa Díaz válasza Tomko78 (#31435) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Hát igen, végülis a VRM hűtés nélküli lapokat azért gyártják le, hogy jó nagy dobozokba rakják őket, és a boltok ezeket tegyék ki, ha épp túl sok üres hely van a polcon :U Elmagyaráznám én szívesen a húgomnak, hogy márpedig neki mindenképpen VRM hűtéssel rendelkező lapra van szüksége, ha törik, ha szakad, hogy zavartalanul fusson a Windows és az internet :U
Sajnos nem mutat valami nagy hajlandóságot a bios és a tuning rejtelmeiben való elmerülésre...Tudsz esetleg valami egetrengetőt írni, amivel biztosan meggyőzhetném?

Viccen kívül, én pont a Gigabyte-ra nem tudnék semmi rosszat mondani saját tapasztalataim alapján, volt 775-ös, FM1-es konfigom is Giga lappal, tehát Intel és AMD chipsettel is volt már dolgom.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31438) Taifa Díaz válasza =HG= (#31436) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Ebben a formában igazad van, elnézésedet kérem, mert alaplapos témához kapcsolódtam, de ez bizony valóban az FX topik, ezért minimum mindent off topic-ba kellett volna tennem...Minden érintett elnézését kérem a félreértésért, és leszögezem, nem voltam olyan bolond, hogy FX cpu-t tegyek abba a lapba :)

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31439) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#31437) üzenetére


Tomko78
őstag

Akkor így járt legalább mikor cumizni fog a géppel , akkor nyugodtan mondhatod látod hallgass mindig az okosabbra :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31440) dergander válasza Taifa Díaz (#31438) üzenetére


dergander
addikt

hehe :DD

(#31441) Taifa Díaz válasza Tomko78 (#31439) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Ilyenkor mindig az a gond, hogy van egy keret, amibe bele kell férnie az összes hiányzó alkatrésznek, és egyszerűen nem tud jobbat az ember ennyi pénzért (biztos vagyok benne, hogy te is szereltél már össze ismerősnek masinát, és tudod, miről dörgök). Ezeket a lapokat szerintem pont erre számítva gyártják, minimalista rendszerekbe, hirtelen vészmegoldásként.
És nincs túl nagy választék egy vidéki számtech kiskerben, ha IDE csatlakozóval szerelt lap kell, és nem akarsz heteket várni, míg rendelésre hoznak, hanem abból választasz, ami éppen van náluk az üzletben.

Na de azt akkor sem tartom elfogadhatónak, hogy a biosban kell turkálni ahhoz, hogy ne fagyjon le...

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#31442) Tomko78 válasza Taifa Díaz (#31441) üzenetére


Tomko78
őstag

De gondolom te raktad össze a gépet akkor hol a gond ? Gondolom nem olyan fog össze rakni egy gépet aki nem ért annyira hozzá hogy a biosban turkáljon minimális szinten , ilyenkor arra hárul eme szép cseleket hogy a biost belője aki össze is szereli , vagyis annak kéne igazság szerint ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31443) miresz válasza Tomko78 (#31435) üzenetére


miresz
veterán

"Azért tegyük Giga lapok se népszerűbbek mint az Asrock ;] Azért azokról se dicsőítenek ódákat"

Hát nem az tuti. :DDD Speckó én több hibás Gigával találkoztam,mint ASRock-al,pedig ASRock-ból még több is fut át a kezemen,mint Gigából.

[ Szerkesztve ]

(#31444) Tomko78


Tomko78
őstag

Ez a topik lehetne inkább FX all in one :) Mivel FX az egy tág fogalom , , mivel ide az alaplapi kérdések is nyugodtan mehetnek , nem úgy mint anno Phenom II -él ahol csak a cpu volt max nyűg , fx alatt a alaplap is nyavalyoghat ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31445) mackosajt válasza Tomko78 (#31444) üzenetére


mackosajt
addikt

Bizony-bizony, tud ám nyűgös, hisztis pics@ lenni egy rosszul átgondolt alaplap vásárlás.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31446) Tomko78 válasza mackosajt (#31445) üzenetére


Tomko78
őstag

Főleg ha alaplapi topikban a kollégának , olyan lapot ajánlanak FX-8350 alá hogy csak na ;] Mert szerintem az itteni kollégák jobban értenek eme témához , mint ott :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31447) Buci21 válasza Tomko78 (#31444) üzenetére


Buci21
addikt

AM3-on nem volt nyűg, 3 éve a 14 éves fejemmel minden "kockaságom" egy P3-ason, egy Athlon slotA-n és egy Phenom II x4 955-ön tanultam :D de mennyire nyűgös dolog ez az AM3+ dolog már :/ s1155 Z68 és i5 2400 nem lesz ilyen ugye? :D :R

[ Szerkesztve ]

(#31448) laca000 válasza Ga (#31422) üzenetére


laca000
őstag

Önmagában nem az Asrock-al van a baj.
Hanem a középszerűségre való buzdítással.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#31449) Tomko78 válasza laca000 (#31448) üzenetére


Tomko78
őstag

Vagy inkább itt a FX van baj , hogy ennyire függ a jó alaplaptól , anno Phenom II nem volt ilyen , max az volt kifogtál egy jó cpu példányt akkor szívathattad a jó népet hogy mire képes :) De itt Fx már más a helyzet

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#31450) Buci21 válasza Tomko78 (#31449) üzenetére


Buci21
addikt

jah, ez igaz :D mindenki kérdezgette hogy megy nekem 4,4-et 1,440V körül, mondom mák :D :R

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.