Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Casanova* válasza asdf2 (#26549) üzenetére


Casanova*
veterán

hát akkor nem éri meg a felárat. :) nem hiszem,hogy lesz valaha két vga-m

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#26552) vakond5 válasza Casanova* (#26551) üzenetére


vakond5
őstag

Viszont 200 forintot megér hogy csúcs chipset-es lapod lenne. Tuning terén esélyes hogy jobb.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#26553) asdf2 válasza vakond5 (#26552) üzenetére


asdf2
tag

Igaz! :K

(#26554) Casanova* válasza vakond5 (#26552) üzenetére


Casanova*
veterán

fene egye meg! legyen ez a lap akkor! jó ár érte! :K ki tudja,hátha lesz két vga-m.. :U

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#26555) vakond5 válasza Casanova* (#26554) üzenetére


vakond5
őstag

:DDD:R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#26556) sg22 válasza MiklosSaS (#26509) üzenetére


sg22
senior tag

most akkor azert valtasz 2011re, mert kesobb x honap/ev mulva nemjon bele mar tobb proci?
ezert kell most rogton atvaltani? ez nem errol szol, egyszeruen meguntad, folyton fejlesztgetned kell.
de en a te helyedben hagynam ezt a konfigot, es a vizemet fejlesztgetnem

what should I do about this?!

(#26557) ViZion válasza sg22 (#26556) üzenetére


ViZion
félisten

+1
de már eladta sajna... Pedig 1 jó víz!
Lehet veszek golf hűtőradiátort, 3000 Ft!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26558) MiklosSaS válasza sg22 (#26556) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Azert valtok mert most ha eladom a veszteseg minimalis, ha meg varok vele 1 evet akkor tobbet fogok. Amit nme ertel, az az hogy a 8350 atmeneti megoldasnak szantam. Hozott nemi plusszt a 2600K-val szemben de nekem a 8550 volt a cel.
A masik oldal is igaz a fejlesztesel sajnos tokeltesen igy van. Fene egye meg ...
A konfig mar el van adva, vagyis hetfon postazom az alaplapot, a cpu le van foglalva szerdaig. A melobol "kolcson" veszek egy Asus maximus V Formula-t, sikerult egy jo csere-bere (7970-et adtam kaptam 3770K+$)es ideiglenesen amig meglesz a $ egy nagyon bika 2011-es gepre jo lesz az ivy is.
Persze kozben keszulodok a vizes-korszakra, mar az elso lepest meg is tettem, a dizajn erdekeben (szepen fognak mutatni a csovek szines folyadekal) : [link]

ormanyos: jo dolog az a Golf radi, csak en el nem tudnam kepzelni hova tudnam a lakasba beszugeralni.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26559) ViZion válasza MiklosSaS (#26558) üzenetére


ViZion
félisten

Színes folyadékkal csak óvatosan... Radit moddolni kell, lesz szép körítés. Mehet az asztal alá, vagy mögé, stb...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26560) gyuszaa válasza MiklosSaS (#26558) üzenetére


gyuszaa
őstag

Minimum ilyet várnék el: [link] :)

(#26561) MiklosSaS válasza gyuszaa (#26560) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Betyar jo,nez ki !

(#26559) ViZion: mikor aktualis lesz nekem a vizes dolog, foglak majd zaklatni privatban eleget :K

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26562) laca000 válasza MiklosSaS (#26561) üzenetére


laca000
őstag

Úristen :B
Hál Istennek nem én vagyok a legbetegebb :(

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26563) MiklosSaS válasza laca000 (#26562) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat sajnos nem, psihologushoz kell mejd jarjak mert lassan az osszes dugi penzemet HW-e koltom.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26564) laca000 válasza MiklosSaS (#26563) üzenetére


laca000
őstag

Azé' mondom..
Asszony rá ne jöjjön, ki ne boruljon ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26565) MiklosSaS válasza laca000 (#26564) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mar kaptam eleget tole, lopakodva viszem ki a csomagolt dobozt a 7970-el a postara, kerdi mi az es hova megyek ? En meg ezt felelem: "AAhhh, dragam, csak egy lapot javitottam az egyik CNC gepben, most kuldom vissza......" meg kell mondjam, kicsit szegyeltem magamat !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26566) laca000 válasza MiklosSaS (#26565) üzenetére


laca000
őstag

Ésszel, óvatosan.
Nem ér annyit ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#26567) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na itt a baj. Ez az a fo oka amiert atmegyek (ujra) a kek oldalra. [link]. Most minden csak a jatek ? Munkara senki sem hasznalja az a qrva gepet, csak jatekra?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26568) sg22 válasza MiklosSaS (#26567) üzenetére


sg22
senior tag

de, tobb szazmillio ember hasznalja munkara, csak eleg egy core2es gep, vagy e szintu, irodai alkalmazasra.
oda minek 6-8 magos cpu, halal-brutal vgaval? : )

what should I do about this?!

(#26569) MiklosSaS válasza sg22 (#26568) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyreszt megertem, mivel az intel bacsi mindent felzabal, azt kell nekik csinalni ahol az intel meg gyenge es tudnak valami penzt gyartani. Masreszt zavar mert nem gondoltam volna hogy ilyen hamar megint i7 fog duruzsolni a gepemben. Momdjuk legalabb jo parban lesznek a 780-al :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26570) werszomjas válasza MiklosSaS (#26569) üzenetére


werszomjas
őstag

Egyébként mi a program neve aminek ekkora erőforrás kell? :Y

Kár ;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#26571) MiklosSaS válasza werszomjas (#26570) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Remelem nem lesz harag ha kulonbozo okok miat nem hozom nyilvanosagra.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26572) Jim76 válasza MiklosSaS (#26567) üzenetére


Jim76
aktív tag

Aki otthon ipari cad/cam alkalmazásokat használ napi 6-8 órában, az félek "one digit percent" a felhasználók közül. Cégeknél is ritka, ahol olyan alktrészekből raknak össze workstation-t, amit az ipon féle webshopokban össze lehet kukázni. :) Nálunk képtelenség lenne pl. egy inf.igényt átverekedni a rendszeren, amiben soho periféria szerepel bárhol is, a cucc meg mondjuk a beruházásra megy látványtervezni... A Te helyzeted minimum speciális, de Te ezt viszont élvezed, így ez így van rendben, LLD! :D ;) (Life Long Development)

[ Szerkesztve ]

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#26573) Casanova* válasza MiklosSaS (#26571) üzenetére


Casanova*
veterán

legtöbb cég 8 magos FX-8350 amd procit és nagyon erős quadro vga-t használ.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#26574) Erdei88 válasza ViZion (#26559) üzenetére


Erdei88
veterán

Soha az életbe többet nem vennék színes folyadékot. Hiába intettek óva, én megpróbáltam. Pár hónap után, a csövet kidobtam és az összes alkatrészt ki kellett takarítani, valahol a vizes topikban van is róla kép
Itt is van

Bocsi az off-ért, de legyek elrettentő példa... :(

(#26575) ViZion válasza Erdei88 (#26574) üzenetére


ViZion
félisten

Lebeszéltem DonSasss-t én is róla! Sajnos képek nem töltenek be nálam a tárhelyedről, de azért megrettentem :Y :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26576) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

Sajnos csak kedden jön meg a procim pedig gondoltam ma már ráteszek egy kis tuningot..... :U

(#26577) Erdei88 válasza ViZion (#26575) üzenetére


Erdei88
veterán

Continue to the media

(#26578) MiklosSaS válasza Jim76 (#26572) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nalunk a cegnel van 4 db "workstation" ami a japanok hoztak es a ceg lizingeli, es osszedobtam en egy FX-et, amin teljeserteku munkagep. Igaz lasabb de 1050 font volt minden periferiaval az eredeti munkagep pedig 5700 fontnal kezdodik.
Nekem meg jol jon mert a beremnek a felet megkereshetem otthol, ha nem igy lenne mar reg mas cegnel dolgoznek, nagyobb es kulturaltabb varosban es nem ebbe a porfeszekbe.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26579) Tomko78


Tomko78
őstag

Most ez fogyasztásban sokat számit , hogy csak 2 mag megyen ? Casanova kolleginát nagyon érdekli ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#26580) ViZion válasza Erdei88 (#26577) üzenetére


ViZion
félisten

óbakker... nem is láttam. Szépen lerakódott. Azért Baltoafarkas Vodkás megoldását sem preferálnám... Nálam tisztaszesz+desztvíz van, eddig jó. Az előző 1-2 hónapig ment benne, használt radit vettem, amit kékkel használtak. Kimostam a radit, de így is az alkohol még oldotta, minden cső dobós lett... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26581) Casanova* válasza Tomko78 (#26579) üzenetére


Casanova*
veterán

ha a win8 mindig lekapcsolja a magokat,akkor ez a proci alig fogyaszt. csak akkor fogyaszt annyit,mikor mind a 6 mag dolgozik,az pedig ritka. :) intel is tud ilyet?? :D

bo2 gém alatt mennyi mag dolgozik?? és cod4 alatt?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#26582) MiklosSaS válasza Erdei88 (#26577) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahogy keresgelek a site-okon, minnel tobb infot tudok meg a vizrol, annal jobban erzem hogy nekem nem kell. Nagyon sok a baj meg a nyug vele.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26583) Erdei88 válasza MiklosSaS (#26582) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem nagyon komoly vízhűtésem volt, de azt mondom, hogy aki nem akar komolyan tuningolni, annak felesleges. Neked nagyon is megérné, egy felső kategóriás blokk, tripla radi, és olyan ventik amik átpréselik a lamellákon a levegőt, később akár a vga-t is vizezheted, ott éreznéd igazán a víz előnyét.
Nekem mondjuk tetszenek a kompakt megoldások is, jobban ki vagyok békülve a H100i-vel mint a nagyobb léghűtéssekkel

(#26584) ViZion válasza MiklosSaS (#26582) üzenetére


ViZion
félisten

Ahogy keresgélek a site-okon, minnel több infót tudok meg a
vizről / magfeloldásról / tuningról / linuxról / windows 8-ról / windows 7-ről / virtuálisgépről / 3D grafikáról / Photoshopról / kutyákról / hüllőkről / akváriumokról / nőkről (a behelyettesítendőt kérjük aláhúzni),
annál jobban érzem hogy nekem nem kell. Nagyon sok a baj meg a nyűg vele.

:U

Ezen kívül van-e még érved esetleg, mert mennem kellene boltba, de sztem van egy percem, h megcáfoljam ;] :P

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26585) Jim76 válasza Casanova* (#26573) üzenetére


Jim76
aktív tag

Leginkább, ahol tényleg ebből élnek, min. Z620-as, de inkább Z820-as HP kategóriájú workstation+K2-4-5000 -es quadro.
Én, ha itthon kéne pl. autodesk féle dolgokkal dolgozzak, munkára leginkább egy Z420-ast konfigurálnék össze, esetleg, ha spórolni akarnék nem quadro-t raknék bele, hanem csak egy GTX680-at, de ezt is csak akkor teheti meg az ember, ha mondjuk elég az autocad, mert más alkalmazásoknál nagyon elvérzik a játék kártya a quadro-val szemben. Nyilván ez akkor éri csak meg a befektetést, ha elég ideig lesz rá munka, vagy a cég is támogatja egy kisebb összeggel a dolgot :)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#26586) MiklosSaS válasza ViZion (#26584) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nincs :((( , jo vasarlast !

(#26583) Erdei88: engem kicsit megepetes ert hogy eleg macera van vele. VGA-t nem igazan szeretnem vizelni vagy a chipsetet. Am a NZXT kraken X60 meg a H100i nekem is nagyon tetsszik.
(volt H100-om de nem voltam megelegedve vele)

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26587) ViZion válasza Jim76 (#26585) üzenetére


ViZion
félisten

Valahol olvastam, h quadrósították a gamer VGA-t. Kicsi HW mod és SW csere volt. Valami SMD ellenállás mondja meg, h quadro vagy mittomén melyik VGA. Keresni kell rá, és kész. Esetleg vállalkozó kedvűek megcsinálják átkapcsolhatóra :DDD

Nagy Sass: Nem értelek. Egy jó szivattyú, tartály és hőcserélő nem lehet gond, ráadásul egyszer kell megvenned. A VGA vizezés szvsz is csak nagyon függőknek érdemes, az újabb VGA-k elég jók léghűtéssel is, ráadásul arányaiban nagyon drága a VGA blokk (15-25k). Ami nálad problém _lehet_ az a gyakori alaplap és proci csere miatti VRM blokk csere, mert egy jó CPU blokkhoz adnak mindenféle lefogatót.

Jó cuccokkal -még az AVC Herculesemmel sem kell áradással kalkulálni. Előfordul, de oda kell figyelni. Procit is lehet rosszul berakni, nem? Ez sem bonyolultabb. Vannak dolgok, amire figyelni kell, pl. nem a rendszer bekapcsolásával légtelenítünk, hanem külön áramforrásról. Járatni kell egy ideig, h a víz buborékmentes legyen, biztosan ne legyen levegő a blokkban, radiátorban. A víz lefelé folyik, a levegő menne felfelé ;) A tartály jó ha magasan van, de nálam a legalsó ponton is szereti a helyét... hőtágulásra hagyni kell légrést, stb. stb. Mérnöknek ilyeneket nem hiszem, h magyarázni kell. Szerintem menne ez neked símán, csak félsz, h újabb függőséged lesz. Jogos a félelem, vízhűtéssel mindenki elégedett, de mégis mindenki mindent cserélne... ismerős? :DDD ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26588) MiklosSaS válasza ViZion (#26587) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Valahol igy igaz ahogy az utolso 2-3 sorban leirtad. Nezem hogy mindenki mindig szereli meg minden, kicsit megremultem hogy mar nem csak a HW csere lesz hanem kesz vizi eromu fog a gepemben jatszani.

VGA-kat meg azert nem fogok vizezni mert egyszer lesarkaltam a VGA GPU-t (3870) amikor huteszt csreltem rajta es az nagyon fajt. Akkor megfogadtam hogy csak akkor babralgatom a vga-at ha nagyon kell.

Am de a hutestol felek, igy is rengeteg idot toltok a gep szerelgetesen szerintem ha vizes lesz a gep minimum a dulpaja lesz ....... fol kellene mar noljek ...

Egyebkent rengeteg megint az OFF , az OFF-olosban meg semmi. Jonmajd valaki es jol pi_an fognak rugni.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#26589) ViZion


ViZion
félisten

Jogos, mindenkit szeretettel vágunk várunk az OFF topikban!
u.i: hozzá piát! :DDD
...így az ebéd előtti alapozó borozás közepén még hiányzik valami pia. :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#26590) Asbee válasza Erdei88 (#26574) üzenetére


Asbee
veterán

Ismerős a szitu. :) Talán az EK színes löttyök amik egész jól bírják, de már én is csak színezett cső + magam csinálom a folyadékot. Nem szabad pl a bemutatókból kiindulni, amilyen színes löttyöket ott használnak pár napra. Azok egyenesen legyilkolják a rendszert, hosszú távon :D

[ Szerkesztve ]

(#26591) andree04


andree04
aktív tag

Sziasztok.
Egyszer már valaki irt nekem erről,de sajnos nem mentettem el igy nem tudom hogy működik.
FX 6300,natívan van benne 3 modul amikben 2-2-mag modulonként és igy jön ki a 6 mag,igaz?
Ezek alapból letiltják magukat ha pl olyan program fut ahol nincs szükség az összes magra,ilyenkor mi történik azzal a maggal ami még fut,kihajtja 100%-ra azt az egyet és ha már nem elég akkor bekapcsol annyi magot amennyi kell neki?
3500MHz,ez mind a 6 magra érvényes,mindegyik ennyi frekvenciával megy,és ha felhúzom 4GHz akkor is mind ezzel megy,vagy elosztott frekvencia lesz.Valaki legyen szíves linkeljen vagy irja le nekem ezeket.
Ez az FX6300 IPON-on össze vissza megy az ára most 28.800,kettő nappal ezelőtt meg volt még 32.500,persze előtte meg 29.100 volt.

(#26592) Tomko78 válasza andree04 (#26591) üzenetére


Tomko78
őstag

Ez a magleállítás csak Win 8 működik ha jól tudom , és igen ha tuningolsz akkor az az összes magra vonatkozik

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#26593) Lanash


Lanash
aktív tag

Hali!

Egy kicsit módosítottam az adatlapomon, szereplő házon és hűtőn. Egy CM 690 es ház lett és egy CM V6 GT hűtő viszont most úgy látom, hogy nőtt a CPU hőfok alapjáraton. Eddig kb. 30-35 fok környékén volt most 37-39. :O Terhelés alatt viszont nem változott maradt az 50-52 fok (1óra Prime 95 után), viszont a szoba hőmérséklet változott, mert ugye itt a jó idő. Ez a mostani kb. reális hő vagy túl sok? Illetve ha a házat szeretném szigetelni (hang) akkor mit javasoltok? Lehet oda tenni vékony hungarocell lapot is, amit szoba belső szigetelésre használtam vagy az meggyullad?

(#26594) Tomko78 válasza Lanash (#26593) üzenetére


Tomko78
őstag

Hát nekem is emelkedett most ;] Nem mindegy hogy 20 fokos szobában méred vagy pedig 27 fokosban

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#26595) Lanash válasza Tomko78 (#26594) üzenetére


Lanash
aktív tag

Csak valahonnan szereznem kéne egy hőmérőt, hogy meg tudjam mondani mennyi a szoba hő. :W

(#26596) Tomko78 válasza Lanash (#26595) üzenetére


Tomko78
őstag

én inkább ezt tenném nikecel helyett ;] [link][link]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#26597) Lanash válasza Tomko78 (#26596) üzenetére


Lanash
aktív tag

:Y :Y Ez nagyon király! Azt lehet tudni mennyi van 1 csomagban vagy mennyire elég?

(#26598) Tomko78 válasza Lanash (#26597) üzenetére


Tomko78
őstag

Második linket nézd meg abban van egy video is[link]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#26599) vakond5 válasza ViZion (#26587) üzenetére


vakond5
őstag

GTX690-et lehet Quadro K5000-re moddolni. Itt és itt írják. :R

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#26600) Ribi válasza Tomko78 (#26592) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem win7 alatt is azt mondja, hogy leállít 4 magot, viszont a fogyi mérő idle 25Wal többet mutat az egész gépre. Szóval valami valahol nem stimmel.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.