Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) penene


penene
őstag

Hello, csak annyi kérdésem lenne, hogy egy gigabyte n-force 2 ultra alaplap i tudja e kódolni a 3200+ Barton procit, vagyis lehet-e szorzót állítani?
GA-7N300-L típusú a lap.
Mert szeretnék venni egy ilyen procit, vagy 3500+t, és természetesen szeretném húzni, és ehhez feltétlenül kellene a szorzó állítás.... csak azért kérdem van e rá esély valahogy, vagy csak FSB. köszi

PeT

(#2) penene


penene
őstag

valaki segítség?

(#3) faster válasza penene (#2) üzenetére


faster
nagyúr

Szerintem 3500+-ös Barton nincs, és a mostaniaknak a szorzóját nem lehet állítani semmiféle lapban sem. De jobban jársz, ha belenézel valami AMD tuningos topikba, biztos van egy jópár.

(#4) lesaux válasza penene (#1) üzenetére


lesaux
veterán

Nem GA-7N400-L? Mert akkor nem tudja kiütni a lockot. Ha meg mégis, akkor írd meg, légyszi,
az emilemre, hogy hogyan.

(#5) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Nem lehet kiutni, csak ha Mobile mode-ba lenne kapcsolva a CPU, de az meg az NF2 chipset-nel nem muxik.

:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#6) metadata


metadata
csendes tag

Sziasztok!
Az unokatesóm most kb 2 hete vett 3000+ Bartont. Nem hiszem el. Lehet állítani a szorzóját. A tuningot is jól veszi, most 200*12 járunk stabilan. Ment már 210*11-en is, csak a Ramok nem túl jók. Hallottatok már ilyesmiről?

[Szerkesztve]

Minek a tuning? Hogyhogy minek?

(#7) macy válasza metadata (#6) üzenetére


macy
addikt

Én tegnap vettem egy 3200-es bartont és ez sem szorzólockos.

(#8) Wyktor


Wyktor
csendes tag

nekem Athlon XP 3000-es em van a szorzót lehet allítani de azután összeomlik a Windows .Akkor ez most szorzóclockos?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.