Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasOyama


MasOyama
őstag

Az a helyzet, hogy felhúztam 1800MHz-re fesz emelés nélkül, de szerintem nagyon melekszik. Itt mindenhol azt olvasni, hogy 45-50 fokos a proci. A szoba most 29 fokos, nyított ház. Terheléssel eléri a 60 fokot is. :( Szoval sok?

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#2) g5hic válasza MasOyama (#1) üzenetére


g5hic
tag

nalam az 1900+ os xp alapjaraton 61 fokos, ha barmit elinditok 69-70
mindezt ugy hogy le van szedve a haz oldala....
kicsit felek hogy kiolvad a proci az alaplapbol:)

hetvegen mar szerelem bele a vizhutest erosen

janos

Komputer Kombinát

(#3) g5hic


g5hic
tag

tehat ehhez kepest nem sok...

Komputer Kombinát

(#4) MasOyama


MasOyama
őstag

Az nem jó, nem akarom átlépni a 60 fokot terheléssel, mert akkor már van ami kifagy vagy hibázik.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5) mura81 válasza MasOyama (#1) üzenetére


mura81
senior tag

Hülyén hangzik, de tedd fel az új Abit biost mert a régiekről köztudott (hardcore Abit rajongók között), hogy többet mutatnak a valóságnál. Nekem 100%-os leterhelés mellett külső hőmérséklet 29 fok votl, emellett 59 fokot mutatott az eredeti bios, most hogy feltettem a legújabbat asszem 19-es így más csak 49 fokot mutat 31 fokos :O szobahőmérséklet mellett (a tetőtéri szobának azért vannak hátrányai). Amúgy rakj be plusz netiket a gépházba, többet ér mint ha leveszed az oldalát.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#6) Ploszi


Ploszi
senior tag

nem sok a 60 fok ebben a ki****tt melegben :) ha tényleg a proci hőfoka (vagy azt megközelítő érték) ha a socket hőmérője mutatja, az bizony sok! :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#7) MasOyama


MasOyama
őstag

Oksa. Hogyan frissítsem a bioszt? Lépésről lépésre, mert egyszer már probáltam, de nem történt semmi sem. :(

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#8) drpele válasza MasOyama (#4) üzenetére


drpele
senior tag

Tévedésben vagy!
Esetemben: padlásszoba( jelenleg 33,9 °C) proci terhelve 68°C. Normális időben max 55-57 °C szokott lenni a proc.
A gépem 24/7-es és 2 hete fagyott utoljára akkor sem a proci hőmérséklet miatt!
Igaz a gépnél a csendesség volt a lényeg, azért a magas érték: valamit valamiért!

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#9) Tapsi válasza drpele (#8) üzenetére


Tapsi
addikt

Itten padlásszobában kuksolok,7 pörgettyű a gépben,ha csak úgy lébecol a gép=55fok,ha + jáccok akkor 65 fok.Kib*szott meleg van,+ is nézem nincs-e itt a Kismocsok a szomszédban:D

(#10) Szeke válasza MasOyama (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Nem.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#11) Tapsi válasza Szeke (#10) üzenetére


Tapsi
addikt

Válaszod tömör,lényegretörő és teljesen igaz.:)

(#12) divot


divot
veterán

Két óra Wolfi multi után a proci (Palomino XP 1700+) 64 fok. Fagyi csak akkor volt, amikor délután hozta a néni a fűtésszámlát, de akkor is az én rendszerem sokkolt be, hogy 10 ezret kell fizetnem ebben az időben a távhőnek... :(

(#13) Polesz


Polesz
addikt

Az enyém most 56C full terhelés mellett 1700+XP. A házam egy moddolt ház levegő alig van, a belső hőmérséklet 48.5C. Nem aggódnék akkor sem ha +10-el több lenne. Annál jobban aggódnék ha még több ilyen topicot látnék. Lehet, hogy már uncsi ez a túlzott aggódás? ;] Nekem mindenesetre az. Bocs.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#14) wipes


wipes
senior tag

Mit akartok illyen melegben ? :)
Nekem az 1,4-es tuám majdnem 6O fokos. :(

(#15) Atom


Atom
aktív tag

Ebben a melegben nemsok...

Konfig: Már nincs

(#16) Atom válasza g5hic (#2) üzenetére


Atom
aktív tag

Az viszont sok szerintem. Ha nincs negrántva akkor sok aza 70 fok. az én 2000+ -ason csak 50 fok.

Konfig: Már nincs

(#17) DcsabaS válasza MasOyama (#1) üzenetére


DcsabaS
senior tag

Olvasd el ezt (#8) DcsabaS:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16495[/L]

(#18) Sidaries


Sidaries
őstag

Csatlakozom Poleszhez abban a tekintetben, hogy ez már a kismilliomodik ilyen topik. Viszont szerintem a 60C magas. Meg is őrűlnék, ha ennyi lenne.
Nekem Abit Kd7E;1700+@2600+;Spire Fridgerock;levett házoldal;0 pluszventi;100% terhelés és 51C. És nálunk is marha egy meleg van. egyetlen + feature az ezüstpaszta. a proci és a hűtő között

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#19) Sidaries


Sidaries
őstag

Csatlakozom Poleszhez abban a tekintetben, hogy ez már a kismilliomodik ilyen topik. Viszont szerintem a 60C magas. Meg is őrűlnék, ha ennyi lenne.
Nekem Abit Kd7E;1700+@2600+;Spire Fridgerock;levett házoldal;0 pluszventi;100% terhelés és 51C. És nálunk is marha egy meleg van. egyetlen + feature az ezüstpaszta. a proci és a hűtő között

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#20) Norbertpower


Norbertpower
tag

Hééé az emberünk meg sem említette hogy milyen a cooler-e !!!!
Lehet hogy csak kevés a procihozzzz...........;]

BMW + a ménes :DDD

(#21) MasOyama


MasOyama
őstag

Tényleg elfelejtettem: Spire FalconRock 2. Elméletileg xp 2700+ ig jó. De nekem miért 60 fokos már 2200+-on? :(

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#22) Norbertpower válasza MasOyama (#21) üzenetére


Norbertpower
tag

Ne csináld most akarok venni egy FalconRock II.-t
Bár akkor valamit te csinálhattál rosszúúúúl mert én egy sokkal gagyibb hűtővel 2100Mhz-en 53.5 fokos a proci....
Most megyek venni egy falcon-t.... :DD
Kb 1 hour múlva!!! :DD

BMW + a ménes :DDD

(#23) Yutani


Yutani
nagyúr

Ne felejtsétek el, hogy most sokkal melegebb van a lakásokban is, főleg ha panel. Emiatt nekem az alapon hajtott 1700+ T-Bred B 46 fok helyett 53 fok körül mozog.

#tarcsad

(#24) Norbertpower válasza Yutani (#23) üzenetére


Norbertpower
tag

Na de milyen coolerral???

BMW + a ménes :DDD

(#25) Yutani válasza Norbertpower (#24) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egy Spire WhisperRock III™ van rajta, de a ventillátort kicseréltem, egy Coolink thermalszenzoros venti van rajta, amivel sokkal csöndesebb az eredetinél. A szenzor a hűtő talpának oldalára van felragasztva, tehát mindig max fordulaton megy a proci hőmérséklete miatt.

#tarcsad

(#26) ISZOLE


ISZOLE
senior tag

Nekem egy rézmagos Titan van a 2100-as procin ami némi feszcsökkentéssel 2 Giga fölött megy (2600+) és terhelve 53 fok környékén van ebben a melegben.

Semmi papagája hogy kalibabráljuk az oszcilloszpókkal!

(#27) neduddki válasza MasOyama (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

HAt nekem meg ez a harminc vhany fok is sok!!! nem meg az 55! uhhhh

Ja kerlek, hogya proci! 1800-on es ebben a hidegben! Az nem, az kib.......altazottan oke!!! csask igy tovabbbbbbbbbbbbbbbb

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#28) RECSKA válasza neduddki (#27) üzenetére


RECSKA
veterán

CSő!

Osztom véleményedet...!!!!!!:)):))

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#29) MasOyama


MasOyama
őstag

Megoldodott. Az új biosz szerint már csak 44 fokos. :) terhelve 47. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#30) andorpapa


andorpapa
őstag

Embörz! Már sokezerszer kértem, hogy az ilyen topicokat a ''Hűtés, Házak, Modding'' részlegbe helyezzük, ne a ''Processzorok, Tuning'' kategóriába, mert amikor Celsius fokokról meg melegedésről ír valaki, akkor egyértelmű, hogy hűtéstechnikai problémája/kérdése/észrevétele van, ez pedig értelemszerűen a Hűtés kategóriába tartozik.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#31) MasOyama


MasOyama
őstag

Bocsi.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.