Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 19:36:34

LOGOUT.hu

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Fehérsólyom válasza lohi (#40) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Én többször rendeltem Amazonról. Ha gondolod csinálhatok egy rendelést, az utolsó visszaigazoló lépést kivéve. Ha addig eljut tutira jön magyarországra.
Ehhez az kellene, hogy használható formában szúrd be a linket :D.

Javaslom a ''Link'' gombot ott a fejecskék fölött ;) .

(#42) Fehérsólyom válasza Fehérsólyom (#41) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Sikerült használnom a linket.

Január 30 és Január 31 között postáznák.

(#43) lohi válasza Fehérsólyom (#42) üzenetére


lohi
tag

Hi!

Te most megrendelted a cumót? Vagy ha megrendelem akkor küldik vagy akkor érkezik??
Köszi a segítséget!

(#44) lohi


lohi
tag

Hi!

Az első kérdés vedd tárgytalannak, nem tudok olvasi, akkor éppen hiányoztam... :)) :Y :R

(#45) Fehérsólyom válasza lohi (#43) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Elsőként egy kis hibajavítás, tehát Magyarország :).

Annyit csináltam, hogy végigmentem a lépéseken, mintha vennék egy processzort. Az utolsó lépés az, hogy véglegesítem a rendelést. Ezt az egy lépést nem tettem meg, mert akkor majd le szeretné vonni az árát...
A ''rendelés'' során pedig minden rendben ment. Nem írta volna, hogy az adott címre nem tud küldeni, sőt, még azt is kiírta, hogy január 30 és január 31 között kerül postára. Mármint kerülne, ha én kifizetném/megvenném.

Szerintem érdemes egy próbát tenned! Ha nem tudják kipostázni, akkor úgy sem vonják le a pénzt... Nincs mit veszteni, maximum egy átutalási költséget...

(#46) peti_sz


peti_sz
tag

hello,

érdekelne, hogy az amazon.com-ról ugyanúgy megjön a cucc. csak azért, mert cipőt néztem és csak ott van. a .de és a .co.uk -n nincs,

szal amerika.
UGYANÚGY KIHOZZÁK ide Magyarországra::???

kösz a választ

[Szerkesztve]

(#47) _Yvorl_ válasza peti_sz (#46) üzenetére


_Yvorl_
tag

Persze az amazon.com ról is lehet rendelni minden további nélkül, ha olyan terméket nézel ki amihez nem jár garancia, Ruha cipő könyv CD DVD ... ilyeneket kihoznak minden további nélkül, viszont számitástechnikai alkatrészek fényképezők telefonok szorakoztató elektronikát nem sajnos.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#48) peti_sz


peti_sz
tag

kösz a választ. remélem nem annyira gáz a száll. költség. ( habár nem azt hallottam, hanem éppen hogy sok...)

(#49) _Yvorl_ válasza peti_sz (#48) üzenetére


_Yvorl_
tag

Hát most ebbe igazán nem tudok neked mit mondani én utoljára pá éve rendeltem amazonról DVD-t akkor szálitási költséggel együtt töredéke votl az ára mint egy magyarba megvettnek, de azóta már leestek itthon is az árak újra meg kéne nézni.

Szállításról csak ebayes tapasztalatok kapcsán tudok nyilatkozni. igazából az olcsótóol a drágáig mindenfajta szállítás van csak ki kell verni a vevőböl. Mert előszeretettel adják meg a kevesebb gondal járó ultradrága gyorspostákat, de ha már ismered a szolgáltatókat és van párnak árkalkulátora megkérded a súlyt (van ahol meg is adják) bepötyögöd az adott oldalra csodalkozol, hogy jé ez iylen ''olcso'' és az eladó orra alá nyomod az összegfet és hogy ezzel szeretnéd.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#50) Fehérsólyom válasza peti_sz (#48) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Proceed to Checkout-ra kattintasz. Elballagsz az utolsó előtti lépésig. Ott lesz előtted a részletes számla egyben a postaköltséggel együtt.
Ezek után, ha nem akarod megrendelni azonnal akkor modosítod a rendelendő termékek számát. Értelem szerűen, hogy töröld 0-ra kell állítanod.

(#51) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hi vki tudna nekem segiteni 1 dvd-t kéne rendelni a cimemre természetesen előre utalok thxx help me!!!

PSN:BiZzare_0 ️

(#52) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Upp!! vki help? pls

PSN:BiZzare_0 ️

(#53) tkazmer


tkazmer
addikt

találtam egy olyan csomagot ezen az amazon.com-on, hogy 80$-ért egybe adnak egy flight simulatort és egy joystickot. a kérdésem, hogy ezt kb mennyiért hozzák ki mo-ba?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#54) concret_hp


concret_hp
addikt

üdv!

találtam 1-2 könyvet az amazonon amit jó volna beszerezni. a kérdés az hogy vajon mennyi lehet a postaköltség? (mondjuk 1 kilónyi cuccról lenne szó)

mondjuk az kicsit lol, hogy van ami a júeszben 20$ uk-ban meg 21Ł :C

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#55) concret_hp válasza concret_hp (#54) üzenetére


concret_hp
addikt

UP!!

ja és moneybookerssel lehet fizetni? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#56) concret_hp válasza concret_hp (#55) üzenetére


concret_hp
addikt

senki nem vett még semmit amazonról? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#57) perempe válasza concret_hp (#56) üzenetére


perempe
addikt

Előző hét hétfő estéjén rendeltem (dombornyomott MasterCard kártyával) 2 angol nyelvű kiadványt az Amazon.com-ról. Szállítási opcióként "Expedited International Shipping"-et kértem. Szerda hajnalban értesítettek (e-mail), hogy postázták, most kaptam meg a csomagom, a kézbesítés első várható napján (estimated arrival date).

A postakölcség 18$ volt a két könyvre (60$). Áfát, vámot nem kellett fizetnem.

Itthon 12,425ft-ért lehet e könyvek darabját megrendelni az Swsbooks.hu-tól, vidékre 2000Ft a posta az áron felül. Asszem jól jártam.

Naon jó az Amazon. :C

* Brahms: 4. szimfónia *

(#58) perempe


perempe
addikt

postaköltség...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#59) concret_hp válasza perempe (#57) üzenetére


concret_hp
addikt

ha útközben elveszik a csomag akkor mi van? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60) _Yvorl_ válasza perempe (#57) üzenetére


_Yvorl_
tag

Hát én hive vagyk a kintrol rendelésnek de jelen esetben 78 dollár 180 as dollaron szamolva 14040 ft mig azt irod itthon postaval egyutt 14425. Szoval rendben van hogy sporoljunk de azert ez nem volt az evszazad üzlete :DDD :DDD :DDD

You can't teach new tricks to an old GOD!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.