Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#81) headhunter válasza Chris0321 (#80) üzenetére


headhunter
addikt

Nem, törölve lett a 7 nap vége előtt. (Kártya adatokat is töröltem.)
7 nap helyett 30 napig hosszabbították az ingyenes időszakot? (Primevideo)

"...our Prime membership is expiringYour Prime membership will end on June 17, 2021 and you will no longer have access to Prime benefits..."

(#82) Chris0321 válasza headhunter (#81) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudok ilyenről, nekem is csak 7 nap jutott.

(#83) headhunter válasza Chris0321 (#82) üzenetére


headhunter
addikt

Nálam lehet a hiba vagy Primevideo "bug"?

- Hanna S02E06
- Tom Clancy's Jack Ryan S01E03
nincs magyar szinkron, előtte és utána is választható a magyar hang.

(#84) Chris0321 válasza headhunter (#83) üzenetére


Chris0321
addikt

Én sem látok ezeken magyar hangot. Nemrégen kezdték el komonyabban a magyar feliratokat/szinkronokat lehet véletlenül kimaradt ez a két rész.

(#85) Gsx-rr válasza Chris0321 (#84) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sneaky Pete-nel is az elso evadban egy resznel hianyzott a Magyar felirat

(#86) zseko válasza Chris0321 (#82) üzenetére


zseko
veterán

Nálam viszont szintén szarakodott, remélem mostanra már megunta, mert én igen. Május 2-án regisztráltam, elindult a free rész, beállítottam hogy a magyar hitelkártyám legyen az elsődleges, arról vonja a pénzt, a nulla forinttal megterhelte majd vissza is utalta, szokás szerint ahogy lenni szokott ilyenkor. Én el is felejtkeztem róla, amúgy sem akartuk lemondani az ingyenes után. Véletlenül láttam meg a mobilappban, hogy volt egy havidíj levonás, és még aznap egy visszautalás is. Majd később még egyszer megpróbálta, majd 29-én küldte az emailt, hogy "Your Prime Video payment method was declined".
Töröltem a magyar bankkártyát, majd még egyszer hozzáadtam, beállítottam elsődlegesnek, de már alapból elutasításra került a levonás, bármit csináltam is. Az oldalon felső csíkban írta, hogy következő próbálkozás a levonásra június 9-én lesz, na az tök jó, gondoltam, mert akkor már fizetés után leszek, várok pár napot és majd valamikor 6-a környékén megpróbálom kifizetni, lehet a túl sűrű próbálkozása miatt tiltotta le a bank őket.
Június negyedikén jött az email, hogy törölte a tagságot...
Mérgemben töröltem a magyar hitelkártyámat, az angol bankkártyámat, a Revolut bankkártyámat, majd újra hozzáadtam a magyar hitelkártyát, beállítottam elsődlegesnek (megint... már harmadszor...), ugyan úgy van minden, mint eddig, elsőre levonta a pénzt és működik... :F

HR24.hu

(#87) Chris0321 válasza Gsx-rr (#85) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem tudom hol lehetne nekik jelezni az ilyen problémát, de érdemes lenne.

zseko: Én magyar kártyáról fizetem, nálam nem volt semmi probléma.

(#88) zseko válasza Chris0321 (#87) üzenetére


zseko
veterán

"Május 2-án regisztráltam, elindult a free rész, beállítottam hogy a magyar hitelkártyám legyen az elsődleges, arról vonja a pénzt"

Szóval eleve magyar kártyát állítottam be, na meg hiszen eleve forintban vonja az összeget.
A Kindle-t viszont egyszerűbb (meg olcsóbb) volt fontban fizetni.

HR24.hu

(#89) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Mikor várható magyar felület?

Apa csak 1 van!

(#90) zseko válasza Apa+Fia (#89) üzenetére


zseko
veterán

Mihez kellene, hogy legyen? :F

HR24.hu

(#91) Apa+Fia válasza zseko (#90) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Samsung tv,web-en.

Apa csak 1 van!

(#92) zseko válasza Apa+Fia (#91) üzenetére


zseko
veterán

Bocs az értetlenkedésért, csak nem értem mi az, ami nehézzé teszi az angol felületet a magyar nyelv hiánya miatt. Vagy amiatt kellene, hogy el lehessen olvasni a leírást, miről szól, pl. szülőknek? Mert anyumék pl. nem igazán okostévé beállítottságúak, de szerintem a távirányító kezelése inkább problémát okozna nekik, mint azt a pár szót angolul megtanulni, hogy hol tudja folytatni, vagy hogy a filmeket a Movies, a sorozatokat a TV Shows alatt találja meg.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#93) pozsoka válasza zseko (#92) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Nyilván inkább a filmek tartalom leírása hiányzik, az nekem is, ha más nem is.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#94) zseko válasza pozsoka (#93) üzenetére


zseko
veterán

Ahham, értem. Én ezt magamnak úgy szoktam megoldani hogy rákeresek neten, de ez nyilván nem működik mindenkinék, főleg pl. időseknél. Egyébként az én angolom sem olyan szintű, hogy azzal különösebben dicsekedni lehetne, értem a nagyját az írott szövegnek, de nem áll össze, sokszor inkább rákeresek magyarul. Na meg pl. a magyarított filmcímekkel nem találok meg semmit :DDD, ezért a Netflix is inkább angolul van...

HR24.hu

(#95) pozsoka válasza zseko (#94) üzenetére


pozsoka
aktív tag

Persze, kinek mi a jó de a legegyszerűbb filmet választani, hogy elolvasom a tartalmat.

Lehet, hogy hülye vagyok, de okos nem!

(#96) zseko válasza pozsoka (#95) üzenetére


zseko
veterán

Ez igaz :)

HR24.hu

(#97) jbl


jbl
aktív tag

Hogy lehet olyan filmeket keresni, ami magyar szinkronos?

(#98) Akosman válasza jbl (#97) üzenetére


Akosman
aktív tag

Sajnos nem adja be az összest,ha beírod,hogy magyar. Fb-on van egy csoport,ahol napi szinten kiírják mi kapta meg a szinkront,vagy a feliratot. [kép]

(#99) Adama123


Adama123
tag

Úgy néz ki, már lehet a magyar nyelvű menüt választani a beállításoknál. Apple TV 4K-n és Samsungon biztosan.

(#100) Akosman válasza Adama123 (#99) üzenetére


Akosman
aktív tag

Igen nekem is ma jelent meg IOS felületen és LG tv-n is! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.