Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

sziasztok remélem jó helyen indítottam ezt a topicot el.

Azt szeretném hogyha beirnátok ide azokat az álmokat amit érdemesnek tartotok erre. És ha valaki ért hozzá vagy nem akkor beírhatná hogy mit jelent szerinte.

ime egy példa: ezt álmodtam

Azt álmodtam, hogy egy 10 emeletes bérházban laktunk. A hírek hatalmas árvizet jeleztek. Én a WC-ben voltam és kinéztem az ablakon. A 10.!!!!! Emelet magasságában láttam érkezni a hullámokat. Eléggé rémisztőek voltak az 50 méteres hullámok. A 10. emeleti ablakot csapkodták. Az után hirtelen úgy éreztem, hogy kezd eldőlni a ház, és tényleg éreztem, hogy WC-stől, emeletestől zuhanok. Nagyon élethű volt bár még sohasem zuhantam. Az emelet fala kiszakadt és én átestem egy másik félig leomlott házba, ahol sok ember kapaszkodott. Még mindig hatalmas magasságokban voltam mintha nem is 10, hanem vagy 20 emelet magasan lennék. De ez a ház is rogyadozott és ennek hatására potyogtak ki az emberek és zuhantak le a mélységbe, ahol az árvíz hömpölygött. Én nagy nehezen meg tudtam kapaszkodni esés közben egy ablakba és így nem zuhantam le. A következő emlékem, az hogy lement az árhullám és csak a pusztítás maradt. Rengeteg halott volt és csupa rom épület. A repteret figyeltük egy barátommal, ami szintén tele volt törmelékkel. Egy nagy repülő akart leszállni de a romoktól kitört a kereke és felborult és kigyulladt. Elmentünk a főutcára, ahol volt egy hatalmas Metró alagút. (A város úgy nézett ki, mint Debrecen csak sokkal nagyobb volt) Bementünk a metró bejáraton, ami egy hatalmas csarnok volt nagyon szépen megépítve. Itt is csak rombolás volt. Itt kezdődtek a borzalmak. A rengeteg hulla valami miatt életre kelt és özönlött az alagutakból a sok zombi. Nagyon sok ember küzdött velük az alagútban. Több százan váltották egymást karddal és puskával. A zombik elég gyorsak voltak volt olyan is, aki szaladni is tudott. Az emberek megpróbálták visszaszorítani az zombisereget. Én is beálltam de szar puskát kaptam, és nem tudtam lőni. Ahol én voltam ott meggyengült a védelem és áttörtek. Jöttek hozzám segíteni, de késő volt. Vissza kellett húzódni. Mindenki menekült kifelé az alagutakból és én (mint álmomban általában elkezdtem tökölni) a kardokat nézegettem, hogy melyik lenne a legjobb. A zombit vagy fejbe kellett lőni vagy levágni a fejét ezért kellett a kard. Kinéztem 2 jót is de, eközben lemaradtam. Ott voltam a sok zombi között. Elkezdtem rohanni. Az ajtókat már bezárták de egy még nyitva volt. Mindenki menekült és elfelejtette bezárni a hatalmas ajtókat. A zombik így bejutottak a városba. Hatalmas lett a káosz elkezdődött az öldöklés. Én is menekültem és irtottam a zombit de egyre jobban körbevettek, mert sokkal gyorsabbak voltak, mint a filmeken. Egyszercsak bekerítettek és már-már megöltek, amikor hirtelen filmszakadás nem tudom mi történt álmomban, mintha képzelődtem volna, mert visszakerültem az alagútba (vagyis mintha az alagúttól csak képzeltem volna az egészet) és megint menekülni kellett de sokkal határozottabb voltam. Volt két szamurájkardom és ugyanúgy kimenekültem de, az embereket összeszedtem az utcán csatasorba állítottam, és ahogy jöttek a zombik úgy, irtottuk őket. Több sor váltotta egymást, hogy jusson idő a fegyverek töltésére. Több ilyen csapat alakult ki a városban és irtotta a zombit mígnem, felülkerekedtünk. Több nap, talán több hét is eltelt és még mindig volt egynéhány zombi mert a közlekedés már helyreállt de még egy-egy csapat üldözött néhány zombit.

Persze nem arra lennék kíváncsi hogy az egész mit jelent. De a részletek az árvíz meg stb.

Remélem más is álmodik zöldeket. :DD

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.