Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandiras2


bandiras2
senior tag

Avagy 12 órás váltottműszakban átállás éjjszakáról nappalra.
Kapunk ugyan 3 nap aklimatizálódást, de nekem a bioritmusom pont a 3. nap éjjelén borul, úgyhogy ma reggel is 2 óra alvás után jöttem melózni. Még jó hogy csak monitort bámulok egy irodában. De a múltkor még 2 órát sem tudtam aludni, hanem inkább semennyit. :O
Igazi élmény volt utána a billzetet verni 12 órán át. :(
Tünet: Hiába fexek a szívem csak zakatol, és a testem nem hajlandó standby üzemmódba kapcsolni, mert stresszeli a folyamatos változás. Még fiatal vagyok(24) de fiatalabb én sem leszek. Egyenlőre bírom, de tudom hogy ez nem egészséges. Ha 2 hétig megállás nélkül éjjszaka jönnénk, azt jobban csipáznám, mert nincs átállás, nincs stressz. Viszont ez van, ezt kell megenni.
A gyógyszeres megoldás nem igazán szimpatikus számomra, mert arra csak rászokni lehet mint a cigire-kávéra. Valamilyen természetes megoldás érdekelne, mert tegnap reggel 10 óta ébren vagyok(azt a másfél órácskát leszámítva), és ez este 8 ig nem fog megváltozni, ráadásul ez rendszeres.
Van még ilyen sorstárs itt a PH-n?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.