Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) Archanon válasza Departed (#165) üzenetére


Archanon
őstag

Hmm, én ha jól emlékszem rendes játékbeli pénzért is lehet venni valamit, ami csökkenti a purgatóriumban töltött időt... És nem is drága annyira.

Egyébként én kb másfél hónap alatt eljutottam lvl 7-ig [legnagyobb karim, neve Alondyr, faj: majdnem Gay Elf, kaszt: priest], és sok lvl 5ig [kipróbáltam minden kasztot... az elejéig]. De lvl 5 után valóban nagyon belassul a fejlődés, én azt a 2 lvl up-ot is alig bírtam összehentelni... nekem ez kicsit túl lassú. Na de nemrégiben elkezdtem egy warriort [Leona, lvl 6 Champion], gondoltam hátha gyorsabb lesz a fejlődés, vagy ha nem is gyorsabb, legalább a harc pörgősebb lesz valamivel. De kap még egy esélyt a game. Majd meglátom. :)

Így az elején közepes beállítások mellett [textúra maxon] egész szépen elfut az én integrált karimon, és még szép is a grafika, nekem kifejezetten tetszik. MMO-hoz meg pláne. És még nagyrészt ingyenes is.

Umm... amúgy csak nekem ilyen vérszegény hangelemekben az Allods? Vagy tényleg alig van benne hang...? Minden Sound effect maxon van, elvileg mindent hallanom kéne [s hallok is], de néha eléggé el tud csendesülni minden, annyira, hogy háttérzaj sincs... Néha fel-felharsan egy kis muzsika, meg hallom ahogy futok és a lábam a talajt éri, de elég zavaró, hogy az NPC-knek gyakorlatilag nincs hangja, harc közben csak a csitt-csattot hallom, semmi egyebet... eh. :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.