Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) D1Rect


D1Rect
félisten

Hol-mit-hogyan kell itt regisztrálni?
Lassan kezd elegem lenni, mert sehogy sem tudok belépni.

MOD:jaa, hogy a .com-on külön kell regisztrálni.... :U

[ Szerkesztve ]

(#152) D1Rect


D1Rect
félisten

Melyik szerveren vannak a magyarok?

(#153) D1Rect válasza D1Rect (#152) üzenetére


D1Rect
félisten

Valaki? :U

(#154) D1Rect válasza D1Rect (#152) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha valaki mégis előkerülne, írjon nekem PÜ-t. :R

(#155) nepszter1


nepszter1
addikt

Na letöltöttem mindjárt elkezdek vele játszani :))

(#156) D1Rect válasza nepszter1 (#155) üzenetére


D1Rect
félisten

Na cool, mire "feladom" beesik valaki. :))

(#157) csana


csana
senior tag

Valamiért nem enged itt regisztrálni ez a gpotato. Mármint eljutok odáig, hogy küldi a verifikációs mailt, de végülis nem igazán jön semmilyen levél tőlük.. Rámegyek hogy küldjön még 1 azonosítós levelet, és bár írja hogy elküldte, valójában mégsem. Több mint 1 napot kéne rá várni vajon?

(#158) csana válasza csana (#157) üzenetére


csana
senior tag

Megoldódott. Most a nyílt bétán kavargok, egyenlőre tetszik a játék, igaz még elég bugos, de jól elszöszmötölök a dolgok megismerésével. Lassan elkezdek kiabálni klán után.

(#159) D013


D013
aktív tag

Sziasztok,
Tényleg komoly problémával fordulok hozzátok, a játékon belül még senki sem tudott értelmes segítséget adni, márcuisban kezdtem a játékot, utána ráhagytam, nemrég tértem vissza, ezúttal gondoltam komolyan játszom. Level 12 summoner vagyok (arisen), hallottam róla hogy nagyon kell vigyázni, a felszereléssel, stat pontokkal, talentokkal, és én így is tettem, perception, int, faith, wisdom, mindenre figyeltem, hogy ne legyen alacsony, lvl 2 acid bolt, lvl 2 putrefy, és lvl 2 vampirism, meg a hellion is. Quest rewardos cuccok, nem rosszak. 12-őn egyik pillanatban erős vagyok, 13asokat ölök, 70et lövök acid boltal, vagy 99et vampirismel, utána (abrakadabra) 16ot meg 24et.(dottal meg 25ről 5,5re..) Ez mi? Tudom hogy gyengülök ha szintet lépek, de ez már a szintlépés után történt, ez vmi bug?
Előre is köszi aki megpróbál segíteni, várom az ötleteket!:) Jelenleg egy 11-es mob megölése is kemény próba, így nem tudok fejlődni...:D

(#160) D1Rect


D1Rect
félisten

Új feature-t fedeztem fel a játékban:

Alt+tab, és a karim elkezdett unatkozni, így idézett magának olvasnivalót, és azt pörgeti.
Komoly.

Ahogy nézem, ~1szint/hó sebességgel haladok. 5 hó alatt 5 szint. Nice.
Mondjuk biztos be fog lassulni a fejlődés később, de tervezem legalább 80 évig élni, úgyhogy kimaxolom a karit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#161) Departed válasza D1Rect (#160) üzenetére


Departed
őstag

Hát igen, ezt csak ironizálással lehet elütni, valahogy sokkal jobb MMO-ra számított mindenki...bár most eltörölték sokak "kedvencét" a Fear of Death-t, ugyhogy lehet neki adni egy új esélyt, csak a fejlődés igazán lehetne gyorsabb..vagy ahhoz kevés benne a kontent? :F

(#162) D1Rect válasza Departed (#161) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem nagyon tudom megmondani, hogy mennyire jó MMO, mert max 1 hónapot bírok 1 MMO-val (kivétel az EVE, azzal vagy fél évig elvoltam).
Content van-e benne? Lvl5-ig elég sok Q volt, de hogy aztán mi van?
Passz, pár év és megmondom. :DDD

(#163) Departed válasza D1Rect (#162) üzenetére


Departed
őstag

Alapvetően nem lenne rossz, csak nagyon el van húzva benne minden...a harcok, a fejlődés, a purgatóriumban töketlenkedés, ahhoz kiválónak kéne lennie hogy ennyi időt beleöljenek a játékosok. Szóval lehet továbbra is várni a ultimate ingyenes MMO-ra, meglátjuk hogy a legközelebb (ősz) érkező ingyenes LoTRO-változat milyen lesz, elvileg szép és jó :K

(#164) D1Rect válasza Departed (#163) üzenetére


D1Rect
félisten

A purgatóriumban max sztem 1 percet kell tölteni, ez már elhúzósnak számít?
Nincs felhang, nem értek hozzá. :B
A harc tényleg nem klikk&kill ez tény. A fejlődésről inkább nem nyilatkozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#165) Departed válasza D1Rect (#164) üzenetére


Departed
őstag

Purgatóriumban egyre többet kell tölteni ahogy fejlődik az ember, ha meg nem akarsz akkor igazi pénzért vehetsz mirhát vagy mit. Alsóbb szinteken még tényleg nem elhúzós.
Amúgy jól értekezgetek a játékról miközben már egy ideje nem játszom, hanem Aion-ozom :D

(#166) Archanon válasza Departed (#165) üzenetére


Archanon
őstag

Hmm, én ha jól emlékszem rendes játékbeli pénzért is lehet venni valamit, ami csökkenti a purgatóriumban töltött időt... És nem is drága annyira.

Egyébként én kb másfél hónap alatt eljutottam lvl 7-ig [legnagyobb karim, neve Alondyr, faj: majdnem Gay Elf, kaszt: priest], és sok lvl 5ig [kipróbáltam minden kasztot... az elejéig]. De lvl 5 után valóban nagyon belassul a fejlődés, én azt a 2 lvl up-ot is alig bírtam összehentelni... nekem ez kicsit túl lassú. Na de nemrégiben elkezdtem egy warriort [Leona, lvl 6 Champion], gondoltam hátha gyorsabb lesz a fejlődés, vagy ha nem is gyorsabb, legalább a harc pörgősebb lesz valamivel. De kap még egy esélyt a game. Majd meglátom. :)

Így az elején közepes beállítások mellett [textúra maxon] egész szépen elfut az én integrált karimon, és még szép is a grafika, nekem kifejezetten tetszik. MMO-hoz meg pláne. És még nagyrészt ingyenes is.

Umm... amúgy csak nekem ilyen vérszegény hangelemekben az Allods? Vagy tényleg alig van benne hang...? Minden Sound effect maxon van, elvileg mindent hallanom kéne [s hallok is], de néha eléggé el tud csendesülni minden, annyira, hogy háttérzaj sincs... Néha fel-felharsan egy kis muzsika, meg hallom ahogy futok és a lábam a talajt éri, de elég zavaró, hogy az NPC-knek gyakorlatilag nincs hangja, harc közben csak a csitt-csattot hallom, semmi egyebet... eh. :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#167) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Starcraft előtt kezdtem el játszani vele, de alcsony szinte pikk-pakk eljutottam 6. szintig több karakterrel is. Egy-két délután alatt mindegyik kasztot kipróbáltam és eljutottam velük a városba. Lehet, hogy onnan nagyon lelassúl a fejlődés, de addig nem volt gondom vele. Tetszetős a játék, ha kezdem majd unni az SC-t akkor vissza is térek. Rengeteg jó innovatív ötlet van benne, a legtöbb skillnek van egymásra hatása, de egy csomó dolog lehetne kicsit felhasználó barátabb. Pl. íjász tud magának csinálni nyílvesszőket, de csak abban a sorrendben tudja elhasználni, amilyen sorrendben gyártotta, ráadásul nem tudok megadni neki sorozatot, hogy 1 ilyet azt 2 másikat, hogy a kezdő lövés mindig ugyanaz legyen. Így tovább tart a felkészülés a harcra, mint maga a mob megölése. Másik. Druidát is próbáltam, de vagy én voltam béna, vagy egyáltalán nincs kontrollom az állatom felett. Nem tudtam küldeni támadni, csak úgy, ha használtam egy speciális képességét, valamint visszahívni se tudtam, ha elment valami után. A harcok tényleg kicsit hosszabbak a szokásosnál, de az elején még legalábbis érdekesbbek, mint a mit WoW-ban megszoktam.

(#168) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van valami véleménye erről a játékról?
A videók alapján kissé hasonlít a WoW-hoz, de ez nem baj.
Ez még mindig ingyenes, vagy nem?
És az igaz, hogy ha nem veszek cuccokat, akkor bünteti a nem fizetős játékost?

Előre is köszönöm!

(#169) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Akit érdekel, van egy kis leírás a játékról. Link

[ Szerkesztve ]

(#170) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Tényleg igaz, amit a kommentekben írtak?
Gamestar
PcGuru
Mármint bizonyos szinttől venni kell cuccokat, mert akkor nagyon nehéz fejlődni? Meg a többi probléma?

(Még nem próbáltam ki a játékot, csak érdekel, azért kérdezem).
Ja és bele van építve a Hackshield nevű program, mert ha igen, akkor már jó nem lehet. Mert a 4Story próbáltam, és hát elég rossz volt hogy minden fél órába kidobott Runtime Erroral a Hackshield miatt. :W

[ Szerkesztve ]

(#171) D1Rect válasza Sz_Imre (#170) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azóta se jutottam előrébb, olyan lvl5 környékén megragadtam.
Ahogy olvastam tényleg elszúrták a játékot.

(#172) Ilsyde válasza Sz_Imre (#170) üzenetére


Ilsyde
őstag

En akkor toltam hetekig mikor meg csak beta allapotban leledzett. Nagyon szerettem, szvsz a legjobb ingyenes MMORPG - meg a legtobb fizetosnel is jobb - a tortenet (itt olyan is van), grafika meg az atmoszfera miatt.
Probald ki, ingyen van. Nem veszitesz vele semmit csak idot.

(#173) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

D1Rect és Ilsyde köszönöm a válaszaitokat!
Hát akkor úgy néz ki, ezt a játékot kihagyom egyelőre. :(((
Pedig jónak ígérkezett, de ez van.

[ Szerkesztve ]

(#174) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Allods Online

[link]

Most akadtam rá eme játékra Ipon oldalán ...

Az orosz ingyenesen játszható MMO már jó ideje jelen van, még kiegészítők is jöttek hozzá, de hivatalos indulást még nem élt meg. Ez május 11-én lesz esedékes, jelentette be a Gala Networks.

Mindazok, akik eddig játszották a bétát és elérték a 30-as szintet, kapnak egy vizuálisan roppant látványos buffot. Aki 35 fölé emelkedett, az egy extra vállvédővel is gazdagodik. A játék hivatalos megjelenésével együtt érkezik a legújabb frissítés is, a Volume 4: Astral Odyssey, ami megemeli a szintkorlátot lvl47-re és két új zónát is nyit.

A Volume 4 azt is hivatott körvonalazni, hogy mennyire sokat változott az Allods debütálása óta. Aki kedveli a játék világát, de első próbára nem jött be neki az MMO, talán most adhat neki még egy esélyt. Nem kerül semmibe.

Bereggeltem és várom fejleményeket ... reménykedve a sok-sok javításban ! Ha a mozgások elérik a Silkroad Online szintjét , ámde annál sokkal szebb - nyerő lehet számomra...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#175) Sanya


Sanya
nagyúr

meglepődtem a játékon. szép, alapból viszi a laposom 4x aa, 4x aft

de ami a meglepőbb. adott egy core i7 740-es lapos, nvidia 425m vga-val. egyszer arra lettem figyelmes, hogy lekapcsolt a táp, mert túlmelegedett :)

de! ha leveszem a lapost battery módra ( a 4 mag csak 933mhz-en mehetnek), akkor is futik rendesen

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#176) foxvarga


foxvarga
csendes tag

Sziasztok. Ma feltelepítettem az Allodsot. Kiakarnám próbálni de nem enged belépni. Nemtom hogy Béta van e még vagy mia túró de nagyon eltévedtem :F 1.1.04.74-es verzión fut nekem. nemtom hogy ez kevés vagy mi van. aki tudna segiteni irjon mihamarabb. megvan a Gpotato accountom is az oldalon is betudok lépni, de nem enged be a játékba :(

Segítsetek pls!!

(#177) foxvarga


foxvarga
csendes tag

Beregisztráltam a Gpotato-n és feltelepítettem az Allods online-t és felpetchelte 1.1.04.74es verzióra (nem tudom hogy sok e vagy kevés). Tudtommal a Gpotato-s accal betudok lépni, pedig nem. Segítsetek! a petch a baj, az accountal van baj vagy most mivel?

(#178) csana válasza foxvarga (#177) üzenetére


csana
senior tag

Üdv!
Én régebben mintha hasonló problémába ütköztem volna. Ha jól rémlik, nem mindegy, hogy az eu-s Gpotato, vagy amcsi Gpotato oldalon csinálsz accountot. Ha a kliens EU-s, de az accod amerikai, akkor nem enged be.

(#179) foxvarga


foxvarga
csendes tag

Nem tudom honnan lehet megnézni de a http://en.allods.gpotato.eu/ regisztráltam. A játékot meg nemtudom hol tudom ellenőrizni a verziót :S

(#180) foxvarga


foxvarga
csendes tag

Azt irja mikor beirom a felhasználónevet és a jelszót: betölt és ki írja hogy invaled és hogy ellenőrizzem hogy EU-s accountot használok e vagy EUs játékot. De nemtudom leellenőrizni. Az meg pláne hogy Amerikaira is regisztráltam meg az Eusra is de egyik se jó

(#181) foxvarga válasza csana (#178) üzenetére


foxvarga
csendes tag

Komolyan azon gondolkozom hogy törlöm az egészet a fenébe.

(#182) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Üdv! Valaki aki aktívan játszik tudna tájékoztatni h mi a heyzet most a játékkal, fenn áll hogy csak fizetősként érdemes foglalkozin vele? Mi a helyzet a pvp-vel? A fejlődés tényleg nagyon lassú?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#183) $p@rr0w válasza $p@rr0w (#182) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Na valaki aktív még?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#184) Kassadin válasza $p@rr0w (#183) üzenetére


Kassadin
addikt

Van még Allods Online? Azt hittem már megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#185) $p@rr0w válasza Kassadin (#184) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Van persze én nem rég próbáltam ki. Miért szűnt volna meg?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#186) Kassadin válasza $p@rr0w (#185) üzenetére


Kassadin
addikt

Anno, amikor játszottunk, felröppent olyan hír, hogy nem fogják fejleszteni a játékot.

(#187) $p@rr0w válasza Kassadin (#186) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Még megy..

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#188) Kassadin válasza $p@rr0w (#187) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel játszol vele, ez azért nekem is leesett. :DDD

(#189) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Valaki játszik evvel ?

El. Psy. Congroo.

(#190) LordMarcus13


LordMarcus13
csendes tag

Üdv valaki még játszik?

(#191) croixleur


croixleur
csendes tag

Játszik mèg valaki a játèkkal?

(#192) Departed válasza croixleur (#191) üzenetére


Departed
őstag

Szerintem senki. :N

(#193) croixleur válasza Departed (#192) üzenetére


croixleur
csendes tag

Kár. Mondjuk az okokat tudom. Sajnos ez van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.