Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 07:05:28

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63051) rushty


rushty
senior tag

Lezárult a furcsa refund case. Ültek rajta 2 hetet. A korlátozás nem tudom meddig él. Progress csak ami látszik. Nincs kedvem rendelni, próbálkozni.

Szerk. Ez még furcsább, nem is arról jött email. Hm. Nem az volt a tracking, mint a mailben. A mail itt most lehet valami automatikus max. idő lejárat miatt jött.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#63052) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Sziasztok
Volt egy vásárlásom sajnos a szállítást elnéztem kicsit drágábban lett volna kedvezőbb szállítás így kaptam UA452652649AE követőt ami meglepően elég hamar ideért Order date: Oct 10 A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben 22 Okt
kaptam is rendes értesítőt a postától hogy befizethetem a sarcot most már csak a postán múlik hogy mikor kapom meg
Másik csomagom ULxxxBE 12 Okt 2022 Hand over to airline ez nem tudom hol van eltévedt a repülő ?

(#63053) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Azért ez például jó időt fut, a 15 napos garantált időn belül simán (úgy tűnik holnap) megkapom. Aliexpress standard shipping.

(#63054) atyca


atyca
senior tag

Üdv!
Ezt (LP00531744309485) elvitte a cica vajon, vagy ne higgyek a nyomkövetésnek?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#63055) vandor01 válasza atyca (#63054) üzenetére


vandor01
őstag

hol van meg Nov 11???? :DD

Sajnos ez az LPxxx cuccok mint irja is Economy!!!
Akkor kell odafigyelni mikor vesszuk!
milyen szallitas? esetleg fizetni kicsit tobbet erte?
vagy tobbet venni aztan gyorsabb szallitast kapHAT??

nekem is van egy.... de tudtam hogy tetu de nem fontos cucc... [link]
de hol van meg a Dec 5?? :DDD

kitartas :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63056) V/ válasza atyca (#63054) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha október 12-én megérkezett akkor a postai átvételre és vámolásra várhat. Yanwen a logisztika, náluk szeptember 15-én megállt a követés, mert kapott egy postai azonosítót és azzal jön.

[ Szerkesztve ]

(#63057) Fifi


Fifi
őstag

Ilyet még nem láttam.

Aliexpress alkalmazásban az adatok:

Parcels alkalmazásban az adatok:

Ezt DeLorean-nal hozzák vagy kezdjek aggódni? :U

(#63058) V/ válasza Fifi (#63057) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem értem hogy mi a gond. Az hogy gyorsan itt van? Ez egy Express One azonosító. Megérkezik Magyarországra a Cainiao levámolja, ha az kész átadják az Express One-nak kézbesítésre.
2 napon belül alatt ideérkezhet Budapestre, mert a repülőgép idehozza közvetlenül, mert itt van a Cainiao régióközpontja.
De ez az igazi, a 20-i bejegyzése csak elírás:

[ Szerkesztve ]

(#63059) Hamann7er


Hamann7er
csendes újonc

Sziasztok! :)

Rendeltem valamit az AliExpressről, és a mai napon jött a nyomkövető oldalon értesítés hogy a Standard Shipping átváltozott Combined Delivery-re. Viszont én csak egy eladótól rendeltem, egy küldeményt adott fel, annak már javában működik a nyomkövetése de a másikat még el se küldte. Ilyenkor mi van, mit kombinálnak ha nincs másik csomag? Egy rendelésem van, csak az eladó kettőbe adja fel, viszont a másikat kérdeztem tőle még nem is postázta. A parcel 2 ugyanúgy ott maradt. Bevárja valahol az egyik csomag amíg a másik feladásra kerül vagy hogy működik ez?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#63060) V/ válasza Hamann7er (#63059) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha elindították ténylegesen a logisztikai központból akkor már nem tesznek bele másikat. A nyomkövetési szám is változott?

(#63061) atyca válasza vandor01 (#63055) üzenetére


atyca
senior tag

Szoktam figyelni rendelésnél....
A lehetőségek ennél a terméknél:

A trackinggal rendelkező szállítási mód több, mint a fele a termék árának (4.4$), ami még hagyján lenne, ha nem tudnék nélküle élni.
Tudok, csak aggodalom töltötte el a szívemet, hogy két hete dekkol a cuccom, jelzés szerint már kishazánkban.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#63062) Hamann7er válasza V/ (#63060) üzenetére


Hamann7er
csendes újonc

Így változott meg ha rákattintok a Parcel 1-nél ez jön be, az első kapott másik nyomkövetési számot ami nem működik, de a régi is mellette van zárójelben azzal idáig jutott eddig. A bal oldalt alatta lévő viszont szintén egy teljesen más nyomkövetési szám. Ha jól értem most akkor összevonták a még fel sem adott csomaggal, aminek még működő nyomkövetési száma sincs, annak adtak egy új nyomkövetési számot és beváratják? Nem láttam még ilyet. Az AliExpress oldalán sem tűnt el a Parcel 2, ugyanúgy ott van no tracking information üzenettel.

[ Szerkesztve ]

(#63063) Hamann7er válasza V/ (#63060) üzenetére


Hamann7er
csendes újonc

Az AliExpress oldalán pedig így néz ki: A jobb oldalt középen látható nyomkövetési számmal ugrik erre a combined oldalra amit fentebb linkeltem. (A kisatírozott számok a végén mind ugyanazok...) A Parcel 2 az "Sorry, there is no updated logistics information."

[ Szerkesztve ]

(#63064) Fifi válasza V/ (#63058) üzenetére


Fifi
őstag

Nincs semmi baj, a jövőbeni dátum volt az érdekes. :D

(#63065) V/ válasza Hamann7er (#63063) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi gond, adtak neki egy új EO azonosítót.

(#63066) V/ válasza Fifi (#63064) üzenetére


V/
Topikgazda

Valamiért rossz dátumot írt az app, de máshol a 23.-i bejegyzés van és ha ugyanaz van az EO oldalán akkor az a jó. Viszont lehet hogy tényleg megérkezett BP-re és így esetleg hamarabb kapod meg mint nov 20.

(#63067) Met


Met
nagyúr

V/

Kellene kis help.
Jött Alis cuccom, kaptam értesítést hogy Vámkezelt nemzetközi küldemény online fizetése
A fizetésnél amikor kérte a kártya adatokat megpróbáltam belépni a Simple fiókba (nem emlékszem hogy van vagy nincs) nem fogadta el a jelszót (ezek szerint nincs regem), vissza léptem és azóta csak egy zöld pipa van az emailes online fizetés linken és kaptam egy levelet hogy Megszakított kártyás fizetési folyamat

Online újra tudom indítani a fizetést vagy telefonálgatnom kell?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63068) V/ válasza Met (#63067) üzenetére


V/
Topikgazda

Telefonálnod kell még a 48 órán belül, ha ott jelölve van a fizetés de valójában nem történt meg, tudtommal alap helyzetbe tudja állítani akivel beszélsz, de a vámos ügyfélszolgálatot hívd 06-1-421-7235.
Ha írod a kártyaadatokat és lett volna regisztrációd akkor sem lett volna semmi probléma.

(#63069) Met válasza V/ (#63068) üzenetére


Met
nagyúr

Úgy is a vámosokat hívjam hogy Postai szolgáltatási díjat kell fizetni csak? Ez az információ lemaradt az előző postból :B

Gondoltam ha belépek akkor nem kell annyit pötyögni :DDD

Sztornó, most újra aktív a fizetési lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63070) V/ válasza Met (#63069) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ezt megoldották szerencsére, a kezdetekben volt ezzel némi gond, az akkori megoldás jutott eszembe.

(#63071) Met válasza V/ (#63070) üzenetére


Met
nagyúr

Azért köszi. :R

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63072) 4ron válasza V/ (#62700) üzenetére


4ron
senior tag

Köszönöm a segítséget! Megoldódott, visszautalták az árát gond nélkül az általad leírt módszerrel.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#63073) amadeus11


amadeus11
senior tag

Sziasztok!
Lehet hinni az alis nyomkövetésnek? Jelenleg itt tart a csomagom (két telefontokot rendeltem):

Viszont nem kaptam még semmilyen felszólítást, hogy fizessek vámot vagy ügyintézést. Track number ilyesmi :F : UL111111113BE

There is a star

(#63074) Debilon válasza amadeus11 (#63073) üzenetére


Debilon
addikt

biztos, hogy ne kapott másik számot, pl. EO?
csekkold itt is: [link]

nekem is volt UL...BE de átváltott EO számra

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#63075) sipi_25 válasza lacoka55 (#63052) üzenetére


sipi_25
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is ilyen számmal érkezett a csomagom.
A cimkén rajta a telefonszámom, két email címem, de értesítés nem jött a fizetési kötelezettségről! Postán kellett fizetnem, ráadásul ráment az áfa mégegyszer! :(
965Ft-ot kellett fizetnem a csomagért, nem az összeg fáj, hanem a lehúzás!

(#63076) Debilon válasza sipi_25 (#63075) üzenetére


Debilon
addikt

már többször le lett írva, hogy gépi feldolgozás van, nem nézegeti senki sem a cimkét

ha átkerül az elektronikus adatok között az adat akkor kapsz, ha nem akkor ez van

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#63077) cof válasza Debilon (#63074) üzenetére


cof
veterán

nekem is volt UL...BE de átváltott EO számra

Egy darab csomagnál? Mennyi volt az értéke?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#63078) V/ válasza sipi_25 (#63075) üzenetére


V/
Topikgazda

Kérd vissza azt az áfát amit az Aliexpressnél fizettél leírás az Összefoglalóban. Azzal a szállításssl amivel megvettem ez előfordulhat

(#63079) Debilon válasza cof (#63077) üzenetére


Debilon
addikt

1 eladótól rendelve USD 8.51 volt a 2 cucc értéke
UL..BE-vel kezdett aztán mire Magyarországra ért EO szám lett, Okt 15-én lett rendelve és hétfőn kaptam meg

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#63080) V/ válasza amadeus11 (#63073) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel belga postai azonosítója van és EU-n belül nincs vámolás ne is várj ilyet, ha nem fér bele a postaládába majd kapsz értesítést, vagy benne lesz.

(#63081) sipi_25 válasza V/ (#63078) üzenetére


sipi_25
csendes tag

Rendben, köszi!

(#63082) phrenetiX


phrenetiX
junior tag

Sziasztok!
Jól értelmezem, hogy képeken látható órák ~3 nap múlva azon az áron lesznek, ami a piros mezőben szerepel? A második óránál a 15 napos szállítás az azt jelentené, hogy max 15 nap alatt megérkezik kínából?
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#63083) V/ válasza phrenetiX (#63082) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen ez már a 11.11 előszele akció. Persze ne a forintos árat nézd mert az már most nem annyi, $-ban nézd és abban is fizesd, mert kevesebbet kell fizetned. Az AliExpress deviza konverzió árfolyama még a gagyibb magyar banknál is drágább.

(#63084) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Jól értem az összefoglaló alapján, hogy ennél csak most fogják a kínaiak itthon feladni? :) Ez az első ilyen nyomkövetési számmal "megáldott" csomagom.

(#63085) phrenetiX válasza V/ (#63083) üzenetére


phrenetiX
junior tag

Köszi a válszt és a tippet is! Ahhoz, hogy az akciós áron meg tudjam venni be kell tenni a kosárba már most? Csak mert ott van az a felirat, hogy: Add to cart & save now meg Add to cart now & get more discounts!

[ Szerkesztve ]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#63086) V/ válasza phrenetiX (#63085) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen tedd a kosárba, lényegében a rendszerben akkor lefoglalod. A szállítás az az AliExpress Standard vagy az AliExpress Selection Standard maradjon amikor a kosárba teszed.

(#63087) V/ válasza djsunstealer (#63084) üzenetére


V/
Topikgazda

Arrive at local delivery office 28 Okt 2022 19:35 adták át a Magyar Postának Pesten, de ezt írtam az Összefoglaló 2. pontnál

(#63088) phrenetiX válasza V/ (#63086) üzenetére


phrenetiX
junior tag

Rendben, kosárba raktam, bár 300 db van belőe, így felesleges lefoglalni. :DDD
Ha nem raknám kosárba nem kapnám meg a kedvezményt rá?
Végül is ezt fogom megvenni, a vásárlásra november 4-én kerül majd sor: [link]
Kínából jön, kell még valamilyen plusz költséggel számolnom szerinted? Illetve a kiszállításnál mire számítsak? Karácsony előtt meg fog érkezni?

[ Szerkesztve ]

3 db Casio óra eladó (2 db G-Shock, 1 db Edifice)

(#63089) V/ válasza phrenetiX (#63088) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a nettó ár 120 $ körül lesz az bőven benne van az IOSS 150 €-os határba és nem a Magyar Posta fogja kézbesíteni nem lesz + költség

(#63090) djsunstealer válasza V/ (#63087) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Köszi Mester! :R

[ Szerkesztve ]

(#63091) Dthun


Dthun
újonc

Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni
Tegnap érkezett egy email hogy vám kezelést kell fizetnem amit kifizettem de a visszaigazolásnál kiderült hogy a számlási és cím adatok rosszak mert nem az én nevem illetve címem szerepel benne
Az ügyfél szolgálatnak írtam de ők érdemben nem segítettek annyit válaszoltak hogy biztos rossz azonosító számot adtak meg nekem és hogy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval (az azonosító szám jó)
(A csomagot az azeri posta küldte ide magyarba)
(Csomagszám:UY002482566AZ)
Mit csináljak?

(#63092) V/ válasza Dthun (#63091) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyeztess azzal akinek az adatait látod. Ha az övé és megkapja majd elutalja neked a pénzt. Ha te kapod meg akkor meg továbbítod neki ha nem a tied.
Neked nincs LP00.... vagy S0000.... kezdetű nyomkövetési azonosítós vásárlásod amit vársz? Ahhoz szoktak ilyet hozzárendelni.
Ez majd ide érkezik a jövő héten: 3526 Miskolc te nem ide várod akkor?
A fizetés előtt érdemes lett volna egyeztetni az adatokat a vámolásos doksi letöltésével
De előfordult már hogy rossz volt a postai adatbázis és csak a saját küldeményét fizette ki, nem azét akinek az adatai ott voltak a postai doksikon.

[ Szerkesztve ]

(#63093) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Sziasztok
Volt egy vásárlásom Order date: Oct 23, 2022 amit az eladó még mindig nem adott fel
írtam neki hogy hol van a csomagom mikor fogja feladni
ezt válaszolta
Kedvesem, nagyon sajnálom, hogy megvárakoztatlak. Az új koronajárvány komoly fejlődése miatt Kínában az import- és exportlogisztika irányítása igen szigorú, ami késésekhez vezet. Legyen azonban biztos benne, hogy a lehető leghamarabb gondoskodunk a szállításról.
mi lehet az oka hogy még nem adta fel míg a többi vásárlásnál átlagosan 2-3 napon belül feladják a csomagot [link]

(#63094) vandor01 válasza lacoka55 (#63093) üzenetére


vandor01
őstag

amugy 6nap amibol 2nap hetvege? sot most is az van.....
ez semmi! mindjart indul az... turelem.... :)

amugy vannak ilyenek vagy ennel kaficantosabb feladasok......
jol el kell olvasni a kommenteket meg kell nezni az uzlet ertekeleset.....
aztan donteni hogy veszel tole vagy sem!?
en is belefutok ilyenekbe......
kamu TN-t ad.... de ez mar szinte megszunt....
kikeri a TN-t es utanna 6hetig ucsorog rajta!
de vegen csak belefer a 90napba!
de egyre ritkabb a dolog..... nem megy mar olyan jol a business mint par eve!
ezert az eladok 90% mar kepes 48h alatt a logisztikahoz juttatni a cuccot!
2 pelda akumulator rendeles.... a lipok mas teszta de szivatas jol lathato!
Szeptember 6-an rendeltem meg nincs itt [link] okt 19 ig vakargatta a veget....
Szeptember 26-an rendeltem 1-et mar tonkre is vagtam :) [link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63095) lacoka55 válasza vandor01 (#63094) üzenetére


lacoka55
aktív tag

milyen aksit vettél ?
sok eladó olyan kapacitást ír rá ami abban a méretben fizikai képtelenség
másik csomagom ULxxxBE utolsó infó 12 Okt Hand over to airline
ez nem tudom hol lehet

(#63096) vandor01 válasza lacoka55 (#63095) üzenetére


vandor01
őstag

az ULxxxBE nos az egy "gyengebb" kuldes LDxxxBE az kicsit erosebb!
az erosebb?
jobban kiszamithato.... nekem ide belgaba ilyennel kuldik a 15napos igeretet
es annyi... de volt mar 6napos is! ha ezzel kuldenek HU.ba akkor hozzajon meg
a belga-mkir posta totolyazasa..... hogy ki a hunyo?
a gyengebb?
nos az lehet akar 10-15napos is de most pl egy 3+hetes is de mar itt van a kanyarban

dron aksikat kinabol csak kismeretueket azaz 600mah-ig veszek
az felett mar van EU raktaras gyorsabb olcsobb....
kinabol csak GNB-ket!
itt is figyelni kell a suly/reljesitmeny aranyra mert a kinai kerekit!
es az is lehet mar ezt is koppintjak egymasrol!
80/160C alatt nerm veszek pl a
zold 70/140 vagy fekete KAKA ez felejtos!

ezek jok
kekes 80/160
rozsaszines 80/160
sargak 90/180 ettol gyorsan megjon nem kummant 98%.os a shop!
piros 100/200 ez szarfaszu elado felejtos!

ezek hozzak azt amit igernek.....
100ciklust hasznalom oket
elso 50 toltes siman
masodik 50 toltes HV es nem erzek visszaesest!

mas aksiknal?
AA / AAA.... inkabb az IKEAbol a ladda sorozat
a 18650 nel meg csak megbizhatonak TUNOT??
rair 9-10-11 ezer mah..... na az felejtos!
EZ meg EZ hozta a rairtakat
a kulcs szo a High Drain HG HG2
de ezeket is rahazudhatjak......

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#63097) cof válasza vandor01 (#63096) üzenetére


cof
veterán

Belgiumba hamar odaérnek ezek a BE csomagok, szóval te jó helyzetbe vagy. Az a gond, hogy onnan ide csak havonta kétszer jön valami járat, aztán ha lemarad vagy nem fér fel akkor 2 hétig ott dekkol.

Itthon egyebként ezek eléggé megritkultak. Most, hogy egyesével rendelek Saver Shipping-et tesztelés miatt, mindegyik ECS... számot kap. Ilyen 5$ körüli kacatok max. Ez is itt van 10 nap alatt simán, de csak addig jó míg el nem veszik mert itthon abszolút nem követhető. Ellenben a BE végűvel ami a helyi postahivatalig követhető volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#63098) luciferk


luciferk
senior tag

Úgy néz ki, hogy már Budapesten van a csomagom ECSCCA0002937805 vajon mikor kapom meg és postás hozza a csomagot vagy futár?

(#63099) fairi válasza luciferk (#63098) üzenetére


fairi
addikt

100-szor ki volt ez beszélve. Utolsó üzenet után 5-15 nap közt, nagyon ritkán soha.

(#63100) LouiS22 válasza fairi (#63099) üzenetére


LouiS22
veterán

De mostanra sportág lett nem visszaolvasni. :W

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.