Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) debut12


debut12
aktív tag

Az AVP1-2 után remélhetőleg ez is hozza a jó kis Alienes lövöldözős hangulatot. :DD
Elvileg Unreal 3 motor fogja hajtani.
Egy CryEngine2 szerintem jobb lett volna. :C
[link]

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#2) Janoska26 válasza debut12 (#1) üzenetére


Janoska26
addikt

bőven elég lesz az a moci, így legalább még az Én gépemmel is játszható lesz :C

(#3) Muton válasza debut12 (#1) üzenetére


Muton
addikt

reméljük jobb lesz játékban, mint az avp2 filmben ;]

elég durvák a dátumok a friss híreknél :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#4) Gyusz


Gyusz
őstag

Friss infók és szkennek.

(#5) soulcube


soulcube
aktív tag

Hosszú előzetes a game-ről : [link] :K

(#6) Fáraó


Fáraó
őstag

Itt volt az ideje ennek a témájú játéknak, az AVP2 már régen volt...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#7) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Na, kinek mi jut róla eszébe? ;]
[link]

szerk.: ...és még szeme is van...

[ Szerkesztve ]

(#8) Gyusz


Gyusz
őstag

Új képek.

(#9) Windsurfer


Windsurfer
tag

Váááá ide vele!!!!! :C :DD Látom az AVP hűmarad a "nem kell atomerőmű, az idegeid legyenek atom erősek" felálláshoz :D gyáááá!!!

Edit: Srácok ez képek alapján tiszta Bolygó neve halál :C :)) :D

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#10) keIdor válasza Gyusz (#8) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon jó game lesz ez érzem! Esténként a sötét szobába, fülessel isten lesz! Infarktus a köbön. :D Várjuk!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) losi73


losi73
senior tag

up a jó gémnek már a ps1 -es aliens is isszonyat jó volt söt atari jaguáron nyomtam az egyik legjobb aliens játékot persze a pc is is isten volt várjuk szeretettel :C

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#12) Thomas1


Thomas1
őstag

Huhh, ennek itt volt már az ideje, és az nagyon jó hír, hogy PC-re is elkészül!! :C

Az Unreal Engine3 nagyon illik a játékhoz, és az sem baj, ha nem egetrengető a grafika, csak a hangulatra figyeljenek. Sötét folyosók, neszek, zörejek, tiszta eufóriában vagyok már. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#13) Windsurfer


Windsurfer
tag

Mondjuk a történet kicsit sántít :B
Azt írják,hogy az alien 2 és 3 közötti story vagy is,hogy ez a 4fős csapat vissza tér az LV-re megnézni mitörtént....őőőő legalább 10x láttam az alien 2-t és mind a 10x benne volt,hogy felrobbant a komplexum :B :P akkor ez most hol is van? :)

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#14) Janoska26 válasza horvathkrisz (#7) üzenetére


Janoska26
addikt

hmmm. jó kis játéknak ígérkezik ha ugráló puncikra kell lövöldözni :DD :C

(#15) Fáraó válasza Windsurfer (#13) üzenetére


Fáraó
őstag

Lehet, hogy másfelé fognak a főhősök keresgélni. Vagy csak félig van romban a telep. Vagy van ott még egy telep. Vagy vmi. Csak kommandózzunk már félsötétben, smart gunnal, 5.1-ben! Akár Hicks Ithaca sörétesével is végignyomom! :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#16) soulcube


soulcube
aktív tag

Íme a nagyfelbontású screenshotok a játékból. Nagyon átjön a régi Aliens-es hangulat. :R

[link]

(#17) feka007 válasza soulcube (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Nagyon jó, rég vágytam már vmi igazi horrorra, full para lesz. :C

(#18) Janoska26 válasza soulcube (#16) üzenetére


Janoska26
addikt

:Y naggyon durva :C

(#19) Thomas1 válasza Windsurfer (#13) üzenetére


Thomas1
őstag

Felrobbant, de ott maradt még a hajó, plussz maradhatott valami a komplexumbol, vagy akár lehetett ott másik is, ez szerintem a legkisebb probléma,még forgatókönyvíró sem kell hozzá, hogy kitaláljanak valamit.

Felőlem aztán apró kicsi zöld emberkék is hordhatták össze a kompexumot, ha jó sötét, szűk és félelmetes lesz, csak halljam már a radar pittyegését. :C

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#20) soulcube válasza Thomas1 (#19) üzenetére


soulcube
aktív tag

A sztori engem sem izgat. Bár biztos nem lesz rá panasz, hiszen a Battlestar Galactica írói is besegítenek a munkákba a Gearboxnál. :R

(#21) horvathkrisz válasza Janoska26 (#14) üzenetére


horvathkrisz
addikt

igen. és még szeme is van! ;]
gondolj csak bele: miközben nyalod, rádkacsint. :C

(#22) Fáraó


Fáraó
őstag

Szépek a képek, de ezekből a screenshoot-okból olyan gumu-műanyag hatású az alien. Megoldás lehet majd, hogy gyorsan kell majd mozogni. ;]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#23) feka007


feka007
nagyúr

Nemrég amúgy megálmodtam rémálmomban, hogy készül UE3-mal az új Alien. Hát ha fele olyan félelmetes lesz, már jó. ;]

(#24) Thomas1 válasza Fáraó (#22) üzenetére


Thomas1
őstag

Igen, nekem is olyan 1 tömb gumiból kifaragott feeling jön le. ;]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#25) Fáraó válasza Thomas1 (#24) üzenetére


Fáraó
őstag

Végülis ezek a lények savállóak saját vérükre nézve, és az erős gumik is savállóak, nem? Ezért gumiszerűek a lények a képeken... ;]

Csak a golyók nehogy lepattanjanak a gumibőrükről! ;]

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#26) debut12


debut12
aktív tag

pár képecske
:C :C :C :C :C

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#27) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Ez az a game amit már évek óta várok az AvP és az AvP a világ legjobb játéka között voltak és hangulatra még ma is oda tartoznak,sőt félelemben az AvP-t a mai napig nálam semmi nem tudta felülmulni.
Soha nem a grafika a leglényegesebb egy játéknál,inkább a hangulata a fontos persze azért az sem utolsó ha szép.
Úgy gondolom a grafika magáért fog beszélni a képekből itélve,csak hozzák a megszokott Alien hangulatot és akkor megint számomra itt lesz a legjobb játékok egyike.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#28) mcmike


mcmike
őstag

Hogy én milyen régóta várom A JÁTÉK-ot. Kedven Sci-Fi Horror filmem az ALIENS azóta is amióta először megláttam. Nem hiába ez a Nick-em BF2142-ben: Dwayne.Hicks
:C

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#29) debut12 válasza mcmike (#28) üzenetére


debut12
aktív tag

Na ja. jobban várom, mint a Far Cry 2-t, bár nem lehet összehasonlítani őket. Kíváncsi vagyok, ez mennyit csúszik majd!? :DDD

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#30) Gaboman válasza debut12 (#29) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Izgalomban,félelemben szerintem nem lesz akkora részed a FarCry2-ben mint az új Alien játékban ha hozzá a tőle megszokott formát.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#31) mcmike válasza debut12 (#29) üzenetére


mcmike
őstag

Hát én eddig a Brothers In Arms Hells Highway-t vártam, ami remélem hamarabb kijön majd. Azután pedig biztosan erre fogok várni... :B

Mindkettő GearBox, és eddig szerencsére nem csalódtam a fejlesztéseiben. BIA RTH30, BIA EIB mindkettő tökéletes alkotás... :C

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#32) debut12


debut12
aktív tag

Azt olvastam valahol, hogy júliusra tervezik! :DD :DD

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#33) Gyusz válasza debut12 (#32) üzenetére


Gyusz
őstag

Én szinte mindenhol negyedik negyedévet és akörüli dátumot olvastam, persze reménykedni lehet :D

(#34) Fáraó válasza Gyusz (#33) üzenetére


Fáraó
őstag

Ja! A STALKER is megjelent. ;] És most nagyon gonosz voltam!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#35) debut12


debut12
aktív tag

De legalább a legkésőbbi dátum is idénre tehető.
Jól el leszünk látva év végére! :D :C :C :C :C

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#36) Gyusz válasza Fáraó (#34) üzenetére


Gyusz
őstag

Duke Nukem Forever viszont még nem ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) feka007


feka007
nagyúr

Megmondom őszintén, ezt a játékot várom idénre a legjobban, pedig talán még a tavalyinál is jobb a felhozatal. Horror :C Csak nehogy olyan legyen, mint a Jericho, az is jónak tűnt, aztán fél óra után töröltem... :(

(#38) debut12 válasza feka007 (#37) üzenetére


debut12
aktív tag

Ezt jobban várom, mint anno Crysist!
Jó lesz, háttérzenének egy kis Chris Liebing@Mayday Polska 2007, és mehet a darálás! :D
Eddig az AVP1 volt az egyedüli játék ami szinte szó szerint berosáltatott a haverokkal együtt!
Imádom az Alient, végre Predator nélkül újra tündökölhet! :D :C :C :C :C
Főleg, hogy a film 2. részét veszi alapul, az pedig egy remekmű! :C :C :C :C :C

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#39) soulcube


soulcube
aktív tag

A Gearbox reklámokat helyez el a játékaiban. [link]

(#40) Gaboman válasza debut12 (#38) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Imádom az Alient, végre Predator nélkül újra tündökölhet!

Én úgy gondolom hogy pont az volt a legjobb az AvP1,2-ben hogy mind a három fajnak a bőrébe bújhattunk.
És játékmenet közben is változatos volt hogy nem csak Alieneket hanem Predatorokat is kell benne írtani,ami számomra fergeteges volt.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#41) Gyusz válasza Gaboman (#40) üzenetére


Gyusz
őstag

A változatosság tényleg jó volt, de külön-külön mindegyik faj pályái elég rövidek voltak (legalábbis az AvP 2-ben biztosan). Én arra lennék kíváncsi, hogy mennyire sikerül majd ezzel a csapatalapú játékmenettel az ilyesztgetést rendesen adagolni.

(#42) Fáraó válasza Gyusz (#41) üzenetére


Fáraó
őstag

Sztem nem lesz gond: ha a második részt(Aliens) vesszük alapul, akkor a csapattársak száma radikális csökkenésen fog átesni az első találkozás után, aztán pedig harcolhatunk a túlerővel. Félhomályban. Akkor sztem majd lehet félni! :D
A változatosság tényleg jó volt, de külön-külön mindegyik faj pályái elég rövidek voltak (legalábbis az AvP 2-ben biztosan).
Ott a pont!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#43) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Hozzászólok én is egy-két dologgal....32 éves leszek ősszel és nem vagyok vmi ijedős típus,de a mai napig ha leállok játszani az AvP2-vel vagy a kieggel a Primal Hunt-tal,a szívem a torkomban dobog és a vérnyomásom 200 körül van :B .Egyetértek az előttem szólókkal,nem a grafika a lényeg,hanem a játékélmény,a hangulat.....bár képzeljetek el egy Alien-játékot Crysis grafikai motorral... :) Az Aliens filmet kb 1988 tavaszán mutatták be kis hazánkban,amit a bepisilés-besz*****s határán izgultunk végig anno.Azóta is újra és újra megnézem,bárcsak kijönne már egy jó kis Blu-Ray lemezen...bár HD lejátszóm még nincs. :)) James Cameron zsenialitására jellemző,hogy a film készítésékor(1986),amikor kiderült,hogy a díszlettervezőknek gyenge a fantáziája,saját maga készítette el (az amerikai Apache-helikopter mintájára) a leszállóegység külcsínét,makettjét!!! Akit jobban érdekel a film egyéb érdekességei az látogasson el a wikipedia.hu-ra....

Ui : csak még egy érdekesség--->Vasquez tüzérnő fegyverét (a játékokban csak "Smart Gun"-nak nevezik) a német MG-42-esről mintázták,a markolata pedig egy Yamaha-motorról lett "átültetve" a szerkezetre....

[ Szerkesztve ]

(#44) mad1 válasza Fáraó (#42) üzenetére


mad1
veterán

de a regieket nem a sega fejlesztette....

Ne szemetelj ! = Steam

(#45) Gyusz válasza mad1 (#44) üzenetére


Gyusz
őstag

A mostaniakat se, csak a kiadói teendőket látják el. A Colonial Marines a Gearbox munkája, az RPG-t pedig az Obsidian készíti.

(#46) Fáraó válasza Skyhunter (#43) üzenetére


Fáraó
őstag

Eszméletlenül érdekes volt megnézni a Quadrology díszdobozos (10 DVD) kiadás extra lemezeit. Nem sajnálom, hogy megvettem. Kicsi pontosítás: Apache és Harrier keveréke a leszállóegység, ill. én úgy emlékszem, hogy Kawasaki motoralkatrész volt a ludas a smart gun-ban. A többi nagyrészt stimmel. Na mind1.
A filmet angliában forgatták, és hát az ottani stábbal, khmm... voltak problémák pl.: a délutáni teával és az azt szervírozó hölggyel. :) Aki teheti nézze meg az extra DVD-t!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#47) Mozso26


Mozso26
senior tag

Ebbe most akkor nem lesz Predátor?????Nem lehet majd csak az emberrel és az Aliennel nyomulni?Brühühühühühüüü

Na midegy azért bizti jo lesz. :)
Habár én a Predátort szeretem a legjobban a három fajbol......bárcsak Predátor lehetnék... :D

(#48) mad1 válasza Mozso26 (#47) üzenetére


mad1
veterán

nna ezt en is sajnalom.cloak engage jo volna. :U

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#49) Skyhunter válasza Fáraó (#46) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Gyorsan behajítottam a Denon DVD-mbe a quadrology lemezt....és igazad van,rosszul emlékeztem,valóban Kawasaki-markolat került a Smart Gun-ra...elnézést mindenkitől! :B

(#50) illusiON válasza Mozso26 (#47) üzenetére


illusiON
őstag

micsoda?? én az új alienes filmeket csak a raszta símaszkos predátorok miatt néztem meg :DDD:(

( : no woman no cry : )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.