Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Hopkins95 válasza basaharc502 (#37) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én meg azt mondom, hogy nem kell bele több loot, mert így is annyi felszerelhető tárgy van, hogy már így sem tudom melyiket rakjam fel. Az emotokra meg ilyen marhaságokra meg aztán tényleg nincs szükségem.

Amúgy a játék szerintem nagyon jó, aki gondolkozik a megvételén, ne hagyja magát eltántorítani a valamelyest vegyes tesztek miatt. Szerintem nagyon szép a játék és meglepően jól is fut, van ultrawide támogatás, irányítás remek, FOV lehetne mondjuk nagyobb, de megszokható. A hangulat nagyon jó, a hangok szintén, egy munkanap végére tökéletes kikapcsolódás! :B

Ami kár, hogy nincs benne cross-play, de mivel egy kisebb stúdióról van szó, ezért megértem.

#36 Snike
PC-n eddig semmi ilyet nem tapasztaltam, egyszer sem ment el a hang vagy dobott ki eddig, igaz, még csak 4 órát játszottunk vele összesen.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.