Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Mondommá én is nyitok 1et magamnak ha ez nekem van fenntartva :)
Igazából azért nyitom, hogy a sok cuccom ne kallódjon el (fórumok, amikbe nem járok sűrűn. stb...)

Ahol sűrűn megfordulok PH-n:
Sony Ericsson K700: Bővebben: link
SZTE Infósok topicja: Bővebben: link
Motoros topic: Bővebben: link

(#2) ALI_G


ALI_G
veterán

TV távirányítás: Bővebben: link

(#3) ALI_G


ALI_G
veterán

tanulni kék, csütörtökön VIZSGA!!! :O

[Szerkesztve]

(#4) ALI_G válasza ALI_G (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

Holnap vizsga, és még mindig mintha semmit se tudnék :(
Komolyan mondom, minden vizsgaidőszak levon 1 évet az életemből. Mire elvégzem az egyetemet (na jó, ''HA'' elvégzem), addigra megőszülök (és remélem nem a korom miatt).

(#5) ALI_G


ALI_G
veterán

Ma vizsga 1-től, YEPPP! Kalkulus :)

(#6) ALI_G válasza ALI_G (#5) üzenetére


ALI_G
veterán

#&@!!! Szabó, fene a fejedet, miért kell sz*patni a népet. Ez nem vizsga volt, hanem mészárszék!

(#7) ALI_G


ALI_G
veterán

Kalkulus még mindig nincs fent, de nem reménykedem.
Ma megyek korrepetálásra dimat II-ből...inkább a biztosra megyek minthogy magamtól itthon szenvedek...szorít az idő, hétfőn pótZH. 20 pont csak meglesz az 50-ből. Tavaly 3-as voltam Dima I-ből.
francba a lustasággal..................:O

(#8) ALI_G


ALI_G
veterán

Most marha jót PH-zok, csomót tudok segíteni (szreintem :D), csak inkább tanulnék.....

(#9) ALI_G


ALI_G
veterán

na, megvolt a dimat2 pótZH-m, remélem meglesz...90 perc volt rá, és 60 perc múlva kész voltam.
csütörtökön Prog I vizsga, rá kéne gyúrni.

(#10) ALI_G


ALI_G
veterán

1 dolgot feljegyeznék: néha túlbuzgó segítőkészség lesz úrrá rajtam...és ha tudok segíteni, akkor magamban nagyon örülök (bár erre már szinte évekkel eze előtt rájöttem). A nevettetés is ilyen, ha haverokkal wok, akkor sokat próbálok tenni a jó hangulatért.
Azt is észrevettem, hogy ha szemüvegben (-=kontaktlencsét hordok=-hol másnaposan -szilveszter másnap-, hol a nélkül) nagyon jól szórakoztatom a társaságot.

az előzőeket csak magamnak jegyeztem fel

más: ma sokat hallgattam Kosheen-t és bejön, annak ellenére, hogy a METÁÁÁÁÁL zenét kedvelem, abból is a dark-osabbat :DDD

más: lehet kellene Naplót vezetni (régen próbálkoztam vele), de ez az e-napló jobban fexik, csak hát ez még sem annyira személyes mint egy igazi Napló, nem írhatok le minden személyes jellegű gondolatot ami kifakad a fejemből. Habár nem hinném, hogy sokan olvassák el más blogját az elejétől a végéig, de nekem van egy pár olyan PH!-s haverom akik sokat lógnak itt (mint én :DDD). Pont ezért sem jegyezhetek fel ide az előbb említett dolgokat, mert velük szinte napi kapcsolatban vagyok (1 az albitársam, 1 meg szinte szomszéd, sokan: szegedi infósok, vagy csak közel laknak, és üzleteltem velük). Most nem írnám le a nick-jüket, de sok topicban összefutottunk már az idők folyamán :)

Ma csináltam FV-re a P*csetet :DD, mert Kajeszék mennek csüt vizsgázni belőle, de P. miatt nem tudom ma befejezni. Remélem holnap elkészül, mert én is vizsgázom ám belőle.

Régen tökre szerettem (gimiben) Testekkel számolgatni, logikázni, és ma pont hasznát vettem, bár már sokat felejtettem, azért pár perc alatt megkerestem egy kör középpontját :DDD Csak egy kör volt megadva, le volt rajzolva, és annak megkerestem a középpontját, röviden: háromszögelés érintőkkel, oldalfelezések+szcsúccsal összeköt 2t, és megvan a kör középpontja. Ez ahhoz kellett nekem, hogy meghatározzam a kör sugarát.
Ha ezt berakták volna Éreccséginek (:D) akkor tuti fele nem tudta volna ;) mert itt visszafele kellett logikázni. Lehet meg is fogalmazom feladatban, mert komolyan megtetszett, maga a kihívás, bár egy matekosnak sem okozhat álmatlanságot, mert ne tudná megoldani :DDDD kb 2 perc kell legyen.

Na P. most szólt h fexik, nekem is kéne, már 0:36, holnap meg holnapután van PROG I-re felkészülni, és nem lesz babapiskóta :D
Hja, meglett a DIMAT 2 pótZH eredmény: siker! meg még 2 havernak is akik hozzám hasonló cipőben jártak.

fúú de hosszú lett ez a hsz :Y na jó8 PH!

(#11) ALI_G


ALI_G
veterán

A mai első blog az enyém ;] bár ez nem volt tervbe véve :D ahogy nézem nem sokan blogolnak rendszeresen - én sem.
na dobbantok a gép elől, mert idefolyik a szemem, leválik a seggem és a széken marad, mert már úgy szétültem, bánom, hogy Berényből nem lett elhozva a kafa kis bőrfotelem, ami ultra-über-faxa-mega-giga-sirály-cool kis szék :DDD :DD :D

(#12) ALI_G


ALI_G
veterán

most jutott szembe, hogy mindenre meg van a célsoft már manapság (na jó, csak majdnem), biztos van vmi e-Napló is, majd holnap keresek, de lehet inkább tanulni kék...

na mostmár nem új hsz-t csinálok, mert még megszól érte vki :D inkább csak modolok:
na, mijarákot akartam ínri :( közben elfelejtettem.
hja, hogy pár napja rosszul alszom. Lefexem 1 környékén, és kb olyan 2kor el is tudok aludni. Nemtom mi lett velem. Reggel meg az ébresztő kelt 8 óra alvás után (ami igazából csak 7 lett vagy még csak annyi sem, mert csak vergődöm éjjel, és nem bírok elaludni) meg felkelek hót kómásan...lakótársaim meg nem értik mi van velem.
1. kedvenc dolgom a világon: alvás vakulásig :) legjobb időtöltésem, de ezt majd inkább máskor vesézem ki.

[Szerkesztve]

(#13) ALI_G válasza ALI_G (#12) üzenetére


ALI_G
veterán

Hát e-Naplót nem néztem, mert ~tanultam, csak nem eleget. Holnap Prog I vizsga 2-től, jó lenne ha lenne rögtön 3-as, akkor lehetne koncentrálni a többire, főleg hétfő kalkulus. Holnap 6-ra mek megint tanárhoz kalkulussal, aztán még lehet 1x dimat2-ből is. A 4 fő tárgyamat mindenképp meg akarom csinálni, és nem szeretném tologatni...
feküdni kék, még holnap is sokat kell tanuljak.

(#14) ALI_G válasza ALI_G (#13) üzenetére


ALI_G
veterán

Prog I szerintem meglesz, bár még mindig nincs fent az eredmény. Kalkulus ma volt 11-től...hát nemtom, remélem meglesz, ha meg nem akkor nemtom mihez kezdek.

(#15) ALI_G


ALI_G
veterán

még mindig nincs eredmény...

(#16) ALI_G


ALI_G
veterán

Prog I 3-as lett :DD

(#17) ALI_G


ALI_G
veterán

háh, dimat 2-es simán, csak az bánt, hogy 1 pont és 3-as+tegnap Rocktöri 5-ös ;)

(#18) ALI_G


ALI_G
veterán

szivacs, 1-es lett a klkulusom...viszlát egyetem :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:(((:(((:((:(:(

(#19) ALI_G


ALI_G
veterán

shit...az évben most írok először ide, nincs semmire se időm, annyi minden történik körülöttem.....folyton xar a gépem, ez az egyik legroszabb, főleg ha az ember Infós egyetemen...suks, most jutott eszembe, hogy a bnőmmel tegnap voltunk 1 hónaposak és jól elfelejtettem :D itt van az albiban a másik szobában, de szvsz ő is elfelejtette, volt elég dolgunk a hétvégén eddig. Ő most is tanul, nekem meg időm sem volt tanulni, mert a gépem sehogy sem akart elindulni. Ha elindult akkor is csak pár percet, max 1 órát ment. Jah tegnap előtt azt is észrevettem, hogy nemmegy a proc ventim :D és így ment 2 napig fagyás nélkül, aztán végleg kampó, valszeg a VGA-m is elszállt, hogy mitől azt nem tom, most Viktor (albitársam) vidkarija van bent amíg nem jön. TNT2 keményen.
most enyni
nemtom mikor lesz időm megint írni, igazság szerint most sem lenne időm, csak nemtudok tanulni, pedig a hétvégén nem volt rá időm, se gépem amin tanuljak. na csa'
és keep it real!

(#20) ALI_G


ALI_G
veterán

Nos, tom rég nem írtam, de most is csak azért, hogy ne feledjem el:
Ma csináltattam a nyelvembe egy piercinget! Fasza nagyon! Majd le akarom fényképezni, de eddig alig tudják a társaságomban. Eddig: B. Niki, mivel ő kísért el, Szumoo, Protezis, és VladimirR. Nem is nagyon akarom elmondani másnak. Ja, most mikor jöttem haza, beugrottam a penny-be, talállkoztam Tesszával, na még neki elmondtam. De a többieknek maguktól kell rájönniük :D Így sokkal faintosabb. Bár félek nem bírom ki, hogy ne mondjam el. :) Már lehet így is sokan tudják. Kíváncsi leszek az albitársaim mikor veszik észre :D

[Szerkesztve]

(#21) ALI_G válasza ALI_G (#18) üzenetére


ALI_G
veterán

időközben egyébként átmentem kalkulusból :) 2es lett :D

(#22) ALI_G


ALI_G
veterán

ja, egyébként nem értelmetlen, hogy akkor miért is rakom fel, ha nem is tudják :F azért mert akik nem tudják nem PH-znak :D így ezt nem foglyák látni, weheheheee

(#23) ALI_G


ALI_G
veterán

holnap megyek kicseréltetni kisebbre a piercingemet. várom már. Tökre megszoktam h van vmi a nyelvemben, lassan már visszatérek a normális kajálási stílusomhoz :)

(#24) ALI_G


ALI_G
veterán

én marha, elmondtam mutternak :( vhogy nem dolgozta fel jól. sőt, mondta h faternak el ne mondjam. Eddig azt hittem minden normális dolgot tolerálnak. Bár az kérdéses kinek normális egy piercing a nyelvben...:D

(#25) ALI_G


ALI_G
veterán

Jah igen, voltam kicseréltetni. Sokkal jobb ez a kisebb. simán tok enni. Beszélni még azért nem az igazi, de néha észrevehetetlen magamnak is.

(#26) ALI_G


ALI_G
veterán

Már a legkisebb van a pofámban :D ezzel már bármit tudok csinálni ;]

Most jöttem vissza Pestről. Tegnap mentem. Jó volt, főleg, hogy barátnőmnél voltam! Csak mostmár meg kutyafuttában kell tanuljak, és még most sem azt csinálom :O

(#27) ALI_G


ALI_G
veterán

nos megint elkezdtem nézegetni motorokat. Most egy faxa kis 550-es suzuki gs katana-t néztem ki, csak le akarnak róla beszélni, mert hogy sokat kéne javítani. Én nem hiszem.

(#28) ALI_G


ALI_G
veterán

most írtam OPrendszerek ZH-t, jó lett, köv héten nagy ZH belőle.

(#29) ALI_G válasza ALI_G (#28) üzenetére


ALI_G
veterán

lol, lett 47 pontos hülye tanár miatt. Bementem és kijavítottam neki, hogy márpedig az a feladat ott jó lesz. Begépeltem neki, mert nem hitte el, hogy az a progi műxik. Működött elsőre. Kaptam is 20 pontot egyből.
Elővizsga is meglett belőle. 2es igaz, de jó lesz az. Úgy se lesz jó átlagom.

(#30) ALI_G


ALI_G
veterán

apropó, el akarom adni a mocimat, h vegyek egy nagyobbat.
Meg elvileg ma már munkám is lehetne, csak nem hívtak.

(#31) ALI_G


ALI_G
veterán

[kép]
lol

(#32) ALI_G


ALI_G
veterán

Nézegetem a motorokat ezerrel, mert már nagyon akarom húzni a gázt, és nem csak az ETZ-mnek, ami már jórégóta megvan.
A motoros topicban minden nap 5-10 hsz-t gyártok, remélem nem fárasztom az ottaniakat a sok kérdéssel.
Próbálkozok építőjelleggel is, hogy gyűjtsük össze a fontosabb infókat a topic elejére Den mod. segítségével, de eddig nem nagy az érdeklődés. Integra nem tom hol van, de ő is tudna ám segíteni.

(#33) ALI_G


ALI_G
veterán

jah, nyelvvizsgázom 23-án, BME közép, angol.
Egész jól megy, de még mesze a cél.

(#34) ALI_G


ALI_G
veterán

wuhaha, holnap lehet lesz új mocim ;) honda hornet 600. Mióta vágyom már rá.

(#35) ALI_G válasza ALI_G (#34) üzenetére


ALI_G
veterán

hát az a 21-e 1-je lett, ugyanis ma vehettem át, délben már itthon is voltam vele.
ma 245 km-t tettem bele, és 4 km-rel vettem át.

Csoda egy masina. Még bejáratós, de 130-nál is leviszi a fejemet a menetszél.
este megjött a ruha is. Már csak csizma kell, de holnap veszek azt is, egy axo-t. király.
minden király :D

itt is a friss kép: [link]
[kép]

(#36) ALI_G


ALI_G
veterán

tegnap 489 km-t mutatott a kicsike. :D

(#37) ALI_G


ALI_G
veterán

hát igen, már 8000/perc a mérvadó :D

6-8 között ki-ki tör a segge 1-esben. :D
ma is voltunk gyulán, ittunk 1 üccsit, aztán visza Békéscsaba,mezőberény,köröstarcsa,körösladány, és visza Mezőberény. 660 km körül járok.

Hétközben szerintem fater bejáratja úgy 900 km-re, aztán hétvégén szervíz :DDD

(#38) ALI_G válasza ALI_G (#31) üzenetére


ALI_G
veterán

ezt midnig megnézem, mert akkora lol :d

(#39) ALI_G


ALI_G
veterán

Na, ma sikeresen sprint dízelt tankoltam a hondámba. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :O :O :O :O :O :O :O :O :O

De már megcsináltuk faterral. Leszítuk, meg hígítottuk párszor.
Mentem vele egy kört, és úgy néz ki renben, csak legyen ez így is! ámen.

(#40) ALI_G


ALI_G
veterán

graf
http://www.inf.u-szeged.hu/biro/regiszt
http://www.inf.u-szeged.hu/~cslaszlo/

[Szerkesztve]

(#41) ALI_G


ALI_G
veterán

graf
http://www.inf.u-szeged.hu/~cslaszlo/Computer%20Graphics%2006-07%20fall.html

(#42) ALI_G


ALI_G
veterán

jupíííííí, újra őstag vagyok!

(#43) ALI_G válasza ALI_G (#39) üzenetére


ALI_G
veterán

4-ből 3at. karburátort leengedtünk.

(#44) ALI_G


ALI_G
veterán

http://www.inf.u-szeged.hu/~pbalazs/teaching/teachingh.html
[link]

(#45) ALI_G


ALI_G
veterán

jöjj felszínre ó férgek férge!

(#46) ALI_G


ALI_G
veterán

geci hideg van!!!! nem megy a fűtés már sokadjára. így kell spórolni a gáz számlával! :W

(#47) ALI_G


ALI_G
veterán

47

(#48) ALI_G


ALI_G
veterán

48, ma 5től ZH. tegnap kellett leadni a grafika progit, opengl. remélem sok pontos lesz :)

(#49) ALI_G


ALI_G
veterán

49, hideg van, szerda alga kis ZH.

(#50) ALI_G


ALI_G
veterán

50
hideg van. it's getting colder and colder.
csüt 2 ZH is lesz, adatbázisok javító, angol. szombaton konzultáció linalgból, köv héten szombaton meg ZH. :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.