Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Jöttem újra rontani a levegőt...
Csak 3 percig kerestem folyamatosan az ''új téma'' gombot...
Na mindegy...

Sok minden (ezt egybe kell vagy külön...?) megváltozott itt, ahogy látom...

Szal úgy néz ki albiba költözöm Poppyval, meg is van a kecó, meg minden, kinéztem egy zsírkréta albit, meg is egyeztem a tulajjal, aki legnagyobb meglepetésemre alig idősebb nálam (mármint a tulaj, nem a cella).

Ehh, bevallom a büdös életbe' nem volt még dolgom ilyesmivel, tudjátok, anyuka védő oltalma, vasárnap reggelenként meleg kakaó, satöbbi satöbbi (meg egyébként is eldöntöttem: fórumozni fogok LOL).

Mire kell figyelnem (nem a cellával kapcsolatban, az fullos)? Nem szeretném, hogy pölö bejöjjöt a tulaj... lecserélhetem a zárakat, vagy ilyesmi? mert ebbe beletenném a pénzem... nem gyenge anyagi javakat cipelnék oda magammal, satöbbi, de ez a legkevesebb, az pótolható, meg minden, hanem tudjátok, az intim szféééra, vagy mi...

Mi a péló az a szerződés, amit írni kell...? miszösz?
Meg ilyeneken rágom magamat, satöbbi, tudnátok segíteni...? olyan fáradt vagyok, eskü, volt vagy 1000 kérdésem, de eannyira ki van lúgozva az agyam, hjogy egyszerűen nem jutnak ezek eszembe... segítenétek...?

alapkoncepció: nem laktam sohase' máshol csak otthon
mire kell figyelnem a szerződésben, hogy ne csesszenek át, ill. hogy ne járjak rosszul, ill, leginkább, hogy én járjak jól... ;]
na értitek...

A cella: 34 nm, FULL bútorozott, buda egyik igen frekventált felén, 2 kezemen nem tom összeszámonli, mi minden áll ott meg... összkomfortos, satöbbi, 4 emelet, galéria, mosógép, hűtő, mikró, miegyéb...

előre is köszönet azért, ha valaki valami értelmeset nyög ide...

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.