Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Craft


Craft
csendes tag

sziasztok összeraknék egy gépet és érdekelne milyen alaplap éri meg pl ABIT KD7 RAID, NF7S, ASUS A7V MSI K7N2-L közül esetleg valamelyiket. mit ajánlotok? köszi

(#2) greenface válasza Craft (#1) üzenetére


greenface
aktív tag

Abit KD7 v. NF7. Raid-ost csak akkor, ha ki is használod.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#3) rudi válasza Craft (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nf7, ha van jó hangkártyád és nf7s ha nincs és ha kell az SATA meg a firewire

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

asus a7n8x, gigabyte 7nnvx, de olyat itthon még nem láttam :(

Coca Cola, sometimes war

(#5) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Asus A7V8X esetleg ... ha nem kell az nforce2 ...

Nekem van is itthon egy Deluxe eladó :)

Ha érdekel szólj ...

Life is shor...

(#6) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Nekem is van eladó KD7 (nem RAID) olcsón megszámítom. 16 Érdekel? (januári, a Bluefish-ben vettem) ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#7) robekri válasza Craft (#1) üzenetére


robekri
addikt

Epox 8RDA+

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) Hun'reeth válasza Craft (#1) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Amúgy az MSI K7N2 DELTA-L -t ajánlom ! :P

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#9) Manitou válasza robekri (#7) üzenetére


Manitou
addikt

Én is ezt venném .

(#10) DanyA


DanyA
csendes tag

Mindenki a maga lovát dícséri, de nekem tényleg bejött a MSI. Sőt Intel és AMD platformon nagyon tuningbarátok. Bombastabil. Egyébként Milyen proci alá kéne?

INTEL P4 FOR EVER!!!

(#11) HWS


HWS
csendes tag

Nekem sokáig MSI lapom volt és nagyon bejött. Most véletlenül becsúszott egy ABIT és ez is bejött. Ha engem kérdezel én megnézném melyiken mi van integrálva, ezekből mire van szükségem és mire nincs és ez alapján dönteném el...

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,

(#12) AND1


AND1
őstag

Nekem is MSI deszkám van. Atomstabil,gyors,tuningbarát...mi kell még?! :DD

Egy régi PH-s.

(#13) anulu


anulu
félisten

Saját ló dícsérete? Akkor NF7 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Polesz


Polesz
addikt

Asrock K7S8X, hogy egy SiS-es is legyen a bandában :)

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#15) HiperG


HiperG
addikt

Ha Intel-ben gondolkozol akkor ASUS P4PE.
BIOSfrissítéssel támogatja a DDR400-at és a 800 Mhz-es FSB-t :)

(#16) HiperG válasza HiperG (#15) üzenetére


HiperG
addikt

Ha pedig AMD-ben akkor mint az előttem szólok mondták:
-Asus A7V8X
-Asus A7N8X

(#17) Dirtyz válasza Craft (#1) üzenetére


Dirtyz
őstag

Egy kis segítség, a mostani (junius) Chip maganzinban 26 AMD-s alaplapot tesztelnek. Kötelező olvasmány!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#18) gesuz


gesuz
senior tag

MSI egy soros port van csak szólok, azért ennyi hiányossága van:)

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#19) Peat;)


Peat;)
veterán

Engem is érdekel a téma,közeljövőben gépfejlesztés!! Ez a Chip magazin megbízhatóan tesztel?Eddig azt vettem ki,hogy msi,asus vagy epox tökmindegy.Epoxról hallottam,hogy nem mindegyik vidkártyát szereti,ez igaz?

(#20) Peat;)


Peat;)
veterán

Msi-nek az nforce2-ese,melyben nincs integrált graf. chip és 6 csatornás hangkaresz változatának mi a neve?Köszi

(#21) anulu válasza Dirtyz (#17) üzenetére


anulu
félisten

Asszem akkor ez a szám meg lesz vevődve :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Halihó!

Ha lehet inkább netes teszteket olvasgassatok, ne Chip és hasonló magazinokat ...

Bődületes ökörségeket tudnak mondani (Eccer volt pl: Seagate Barracuda IV: ZAJOS ...)

Nézegessétek a fórumokat és a tesztoldalakat inkább!

És mégvalami! Nem ugyanolyanok a deszkák! Én ha lehetne ASUS A7N8X Deluxe vagy Abit NF7-S 2.0 között választanék .. ezek el vannak látva minden földi jóval!

De nekem nem nforce2-esem van ... inkább a tapasztaltakat kérdezzétek !

Life is shor...

(#23) Drizzt válasza DummyBoy (#22) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én a sima NF7-et ajánlom, nagykernél nem túl drága(16690 huf). Én most pont ilyet veszek, mert chipszetfesz emeléssel tudja a 400-as fsb-t, állítólag.

I am having fun staying poor.

(#24) Kígyó válasza Craft (#1) üzenetére


Kígyó
senior tag

Hi! 30000-ért lapot? nForce2-es Abit, Asus, Epox, Gigabyte, Msi! Szvsz bármelyikkel yol jársz! Mindenki azt javasolja, amelyik neki szimpatikus, vagy amelyik neki van! Mindegyiknek van olyan változata, amelyik belefér a 30-ba! Én meg hiába mondom, hogy a Raid-est vedd, vagy azt, amelyik tudja a S-AtA-t! Úgyis te tudod, hogy melyikre van szükséged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.