Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Erre lennék én nagyon kiváncsi. Nektek mindig vannak infoitok róla, hogy mi mikor olcsób az nagykerekben... vagy külföldön. Erről nincs híretek?
Ár/teljesítmény arányban KT133A-s lapot érdemes venni?

üdv
Lajos

prohardver vendég

(#2) Parci válasza guest (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A lapok nagyon lassan csökkennek, sajnos. Nem RAM kategória, az tuti. KT133A pedig tényleg egy nagyon jó chipset, főleg a kiforrottsága miatt. Ha találsz minőségi KT133A lapot jó áron (Iwill KK266, ASUS A7V133, MSI K7T Turbo, stb), illetve noname KT133A-sat piszok olcsón, szerintem jól jársz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) karib válasza guest (#1) üzenetére


karib
addikt

Szerintem egész pofátlanul leestek már a KT lapok árai. Noname-ebb KT133 18, 133A 20 körül megfogható, szorzó-feszállítós már 24 alatt, Abit KT7E mint az első belépő "brand" pedig 28 alatt. Oszt persze van Asus, MSI, Iwill, de egy 9 ezres Duronhoz még mindig kicsit overkill (ez volt mindig is a Duron problemája, most már legalább low-endebb márkák occsóért hozzáférhetők...).

Más kérdés, hogy egy Celeronhoz pl. i815-ös lapot is pofátlanul olcsón kapni, és az Intel chipsetek kicsit tán kevésbé kényesek az implementáció gondosságára, mint távol-keleti társaik...

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.