Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplaplatolgatas (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Keresem a kovetkezo kriteriumoknak megfelelo alaplapokat illetve szemelyes tapasztalatokat roluk:

kriteriumok:

- AMD k7 333Mhz tamogatas,
- elfogadhato ar,
- 4 DDR RAM foglalat
- ventilator nelkuli chipset huto


amit talaltam eddig:
DFI AD77 pro,
Epox 8K5A3+
Chantech 7vjl delux
Abit max - draga -

iBook + RedBull :)

(#2) tildy


tildy
nagyúr

CHAINTECH 7NJL1 APOGEE 31680 bruttoert vagy asus a7v8x 23680 bruttoert?

Sizvem szerint jobban orulnek a chaintechneka z nforce maitt is, meg a rounded kabel miatt is... (egyebkent ezek ilyen felafas arak, szal ennyibol jonne ki nekem)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) gattó válasza esteban (#1) üzenetére


gattó
csendes tag

A chipset hűtő venti csatlakozót viszonylag könnyű lehúzni ha zavar. :-)

(#4) hobizoli válasza esteban (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

En ugy tudom, hogy az Abit-n a NorthBridge-n van huto ventivel, de egy csipofogoval ez nem lehet nagy akadaly...:DD

hobizoli

több drón kell ;P

(#5) MrSummer válasza tildy (#2) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Ezek hol ennyik? Mellik bolt?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6) cookiemonster válasza tildy (#2) üzenetére


cookiemonster
csendes tag

Szia!

szintén érdekelne, hogy ezeket a cuccokat honnan szerzed? vagy te lennél a source?
engem az ASUS A7N8X Deluxe deszkája érdekelne, azt is tudnád szerezni? ha igen, mennyiért?

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#7) tildy válasza tildy (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezeket a neten talaltam az e-connectnel, csak nem tudok teljes afat visszaigenyelni, hanem csak az afa 60 %-at.
igy kerul ennyibe.A masika demostudio volt azt hiszem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) klepto válasza esteban (#1) üzenetére


klepto
addikt

Először is őszinte részvétem :( , és a kérdésemre nem kaptam választ :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) esteban


esteban
senior tag

na majd kenytelen leszek sajat tapasztalatomra tamaszkodni. Bar - mivel kis valtoztatas volt :)

iBook + RedBull :)

(#10) nap válasza esteban (#9) üzenetére


nap
addikt

Addig meg lesz szerintem nehany cikk nforce2 kontra kt400a ugyben. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) esteban


esteban
senior tag

csak sajna az nForce2 _3_ modult tud csak kezelni ... 400A-s lapok meg nem lesznek meg akkor sem ,,,, talan aprilisban ...

iBook + RedBull :)

(#12) zetecR válasza esteban (#11) üzenetére


zetecR
addikt

Minek Neked 4 memóriafoglalat?

(#13) lóri


lóri
csendes tag

na szegasztok ezen a késői órán...

gondom van, aki tud segéllyen!

olyan alaplapot akarok venni, amely -stabil, -ölég gyors, -p4eshez lapka
rajta, -memória dögivel,

(#14) Hold


Hold
őstag

Olyan alaplapot mondjatok nekem ami [b]AMD 2000+[/b] alá megy

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#15) Hold


Hold
őstag

Olyan alaplapot mondjatok nekem ami AMD 2000+ alá megy

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#16) Ürgülfütty válasza esteban (#1) üzenetére


Ürgülfütty
tag

Ja, én is a Chaintech-et vagy az ASUS-t ajánlom...abból is az A7n8x-et.

(#17) Ürgülfütty válasza Hold (#15) üzenetére


Ürgülfütty
tag

ASUS A7V333

(#18) AlfaCentauri válasza lóri (#13) üzenetére


AlfaCentauri
csendes tag

Asus P4G8X Deluxe :stabil,gyors dupla ddr-es,P4-es lapka,4Gb memoriat pakolhatsz bele-Na jo lesz?

(#19) Hold válasza Ürgülfütty (#17) üzenetére


Hold
őstag

az nekem kicsit drága
más ötlet ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#20) emvy válasza Hold (#19) üzenetére


emvy
nagyúr

ECS k7S6A

while (!sleep) sheep++;

(#21) Hold válasza emvy (#20) üzenetére


Hold
őstag

ECS-ekről csak rosszat hallottam.. olcsó de nagyon primitívnek mondják

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#22) Hold


Hold
őstag

ez amit mondtál az Bruttó 15600..FT nem furcsán olcsó ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#23) WN31RD válasza Hold (#21) üzenetére


WN31RD
addikt

Annyiban primitív, hogy nem sok tuning lehetőség van benne. Egyébként stabil, megbízható lapokat gyárt az ECS.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#24) Hold válasza WN31RD (#23) üzenetére


Hold
őstag

tudsz mondani nem túl drága de tuningolható alaplapot ? ja és hogy kell tuningolni ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#25) Sidaries


Sidaries
őstag

Ajánlom az Abit Kd7-E-t. Igaz, hogy van egy hűtő a chipseten, de kipróbáltam nélküle és semmi baja. Szóval inkább csak dizájn. :) Ha meg idegesít akkor egy bordát neki! Mindemellett király!

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#26) Hold válasza Sidaries (#25) üzenetére


Hold
őstag

igen én is azt néztem :) azt veszek holnap

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#27) Hun'reeth válasza Hold (#24) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Tuningolni ???
Ésszel kell!!! :))

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#28) klepto válasza Hold (#22) üzenetére


klepto
addikt

Nem a leggyorsabb, de tényleg stabil, és lehet tuningolni is :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#29) Hold válasza klepto (#28) üzenetére


Hold
őstag

milyen alaplap a tied ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#30) esteban


esteban
senior tag

Abit KD7 szep, a huto lecserelheto a chipseten , csak en mar megjartam Abittal .. es kisse felek tole ... de ez ugye csak szemelyes dolog :(((

iBook + RedBull :)

(#31) Hold


Hold
őstag

én meg SYS-től félek hasonló okok miatt

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#32) klepto válasza Hold (#29) üzenetére


klepto
addikt

Bocsi azt hittem, hogy kiderül a hozzászólásomból a számok szerint :(
Szóval egy ECS k7s6a lapkáról van szó :o Érdekel? :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#33) realist


realist
őstag

Két lap közt tépelödöm:

Asus A7N8X, nForce2-S
vs.
CHAINTECH 7NJL1 APOGEE - N-FORCE2

Ki mit ajánl, s miért?

(#34) vargaa


vargaa
csendes tag

Hali!

Nekem is tetszet az Abitkd7-e alaplap, csak annyi bajom van vele, hogy a Bios-ba
a cpu hőfoka 62 miközben a win... a hard...dokiban , és az aidában meg csak 45fok. Akkor most ''kinek'' van igaza?

(#35) emefem


emefem
csendes tag

chaintech 7vjl deluxe nekem az van és csak ajánlani tudom

(#36) tildy válasza realist (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Holnap veszem meg ez utobbit(jahm ha sikerul felafasan), majd a fejlemenyekrol irok.

tildy

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) tildy válasza realist (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyebkent en is e ketto kozt tepelodtem sokaig.Dea rounded kabel, meg egyebek egyertelmuen a chaintech fele huztak a szivem:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) realist válasza tildy (#37) üzenetére


realist
őstag

mi az az egyéb amire célzol?

Nekem ez a kettő tűnik a legjobbnak:A7N8X/persze nem deluxe:))

Asus A7N8X, nForce2-S
vs.
CHAINTECH 7NJL1 APOGEE - N-FORCE2





(#39) tildy válasza realist (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat nem tom:-/ En holnap veszem a chaintechet remelem nem banom meg.Felek , hogy ilyen bios frissitesek nem olyan gyakran jelennek meg, mint mondjuk az asusnal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) LukE válasza tildy (#36) üzenetére


LukE
veterán

te Tildy, ezt a féláfás dolgot azért írod, mert titokban Apeh ellenőr vagy, és várod, hogy ki harap rá a csalira? Aztán ír 1 mailt, és egyből küldöd a rács mögé?:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#41) tildy válasza LukE (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem....Miert az apeh olvas ph-t?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) tildy válasza LukE (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

De most ne paraztass ilyenekkel. eleg hogy alig tudok valamit a holnapi vizsgara.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) LukE válasza tildy (#41) üzenetére


LukE
veterán

nem, de tudnád, milyen szkripjeik vannak. hm, szerintem az elmúlt 3 hozzászólás miatt fogják újra átnyálazni az egész siteot:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#44) LukE válasza tildy (#42) üzenetére


LukE
veterán

tanulás helyett meg itt fórumozgatsz.:)) azzal sincsen semmi bj, míg meg nem ha az egész gép.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#45) tildy válasza LukE (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez az utso vizsgam raadasul holnap lesz egy chaintech 7njl1 lapom:))
Egyebkent meg amr a tokom kivan a vizsgaidoszakkal...(jah, hogy nincs tokom az mar mas kerdes:))
Ma is (jah mostmar tegnap) vizsgaztam tanultam mint allat, 3kor aludtam el.Szerencsere 3as lett:))

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplaplatolgatas (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.