Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dryman


Dryman
aktív tag

Tisztelt Hozzáértők !
Gondolom nem vagyok egyedüli a témát illetőleg, azt hiszem minden ''hardver piszkálónak'' megfordul a fejében hogy mi is történt a hibát megelőzőleg valójában.
Érdemes e hozzáfogni, és ha igen akkor mégis hogyan, milyen segítségre van szükség ahhoz hogy egy alaplapi hibara fény derüljön?
A kondik ki és beforrasztgatása mellett, ki milyen hibákkal találkozott , esetlegesen konkrét példák sem ártanának....
Szóval ez a topik reményeim szerint sok emberkének lesz majd segítségül, ha mégis lesz olyan elvetemült, hogy hozzálát méricskélni, javítgatni a tönkrement, de még mindíg eszmei értéket képviselő alaplapján...
Kérem a tisztelt érdeklődöket hozzászólásaikkal gyarapítsák-e topik tartalmát!
Hátha tanulnánk egymástoól valami hasznosat!
Üdvözlettel! Dry

(#2) Dilikutya válasza Dryman (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha van egy tönkrement alaplapod, vagy bármid, de (ha nem így van, bocsi, de a hsz-edből ez jön le) nem értesz a javításukhoz, NE itt kérj tanácsot, inkább fordulj szervizeshez. Ha még javítható a cucc, sokat ronthat rajta, ha hozzányúlsz. Amennyiben értesz hozzá, akkor bocsi, nem szóltam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) vtechun


vtechun
veterán

nekem van egy abit be6-II raides alaplapom, azon van vagy 4 kondi cserélve házolag, de nem én csináltam :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.