Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Nem tudom miért van, de csak minden 2.indításra van egerem meg billenzyűzetem! Az alplap: Abit NF7, proci 2600+, op. XP sp2. Újraraktam az XP-t de semmi.Ha mondjuk feraktam egy progit és újraindítom a gépet, azután megint elmegy az egér meg a billentyű! A billentyűzetem+egerem rádiós (trust). De nem hinném, hogy ennek lenne baja, mert a kis vevő érzékeli, ha mozgatom az egeret vagy ha püfölöm a billentyűzetet. Mi lehet ez?

[Szerkesztve]

(#2) Dufresne


Dufresne
addikt

Csak a windows-ban nincs egér, meg bill?
Lehet, hogy szar hozzá az illesztőprogi, nézzél hozzá valamit neten mondjuk:)

(#3) Ronyman válasza Dufresne (#2) üzenetére


Ronyman
aktív tag

1 éven át működött ezzel az illesztőprogrammal most meg nem? Nem hinném, hogy illesztőprogram hiba lenne! (amúgy nem néztem, hogy dosban van-e egér)

[Szerkesztve]

(#4) Gorneck válasza Ronyman (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Ilyen gondom volt nekem is...meguntam és vettem rendes bill és egérkombót és ezt a rádiós technológiát gyorsan ki is vertem a fejemből! Próbáld ki másik egérrel és billentyűzettel ami vezetékes, hogy nem e a ps2es port szórakozik!

Gorneck#1239

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Minden második indításra van egér problémát leggyakrabban az okozza, hogy fordítva dugod be az egeret és a billt.(ill adóvevőt)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) Gorneck válasza Esmein (#5) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem akkor sohasem volt mocorgás!:(

Gorneck#1239

(#7) Waterman válasza Ronyman (#1) üzenetére


Waterman
aktív tag

Elemeket mikor cserélted bennük?

(#8) Ronyman válasza Esmein (#5) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Igazad van. Tényleg fordítva volt bedugva, de lehet, hogy később megint elő fog jönni a probléma, mert én már többször ki-be dugdosgattam,mert először érintkezési hibára gondoltam.Lehet,hogy akkor cseréltem fel!
Thanks!



[Szerkesztve]

(#9) Esmein válasza Gorneck (#6) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nemtom, én még soha nem dugtam be fordítva, mivel usb-s egerem van a billencs portját meg 25x megnézem hova dugom :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Esmein válasza Ronyman (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Csak maradjon is működve :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Sick Boy válasza Ronyman (#1) üzenetére


Sick Boy
őstag

ugyanezt csinálta egy időben nekem.
Aztán rászoktam, hogy nem lépek rá a főkapcsolóra az asztal alatt (értsd nem áramtalanítom a gépet) és azóta nem csinálja...

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#12) ollie válasza Ronyman (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyen hibát bizonyos biosok is előidézhetnek, a megoldás az esetben egy bios update.

***

(#13) twollah válasza ollie (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Valo igaz:
Fixed an issue where the PS/2 wheel mouse does not respond under certain conditions:

1. Using certain PS/2 wheel mice and certain USB keyboards.
2. PS/2 wheel mouse works fine but loses response on 1st, 3rd, 5th.... time restarting windows. However, it works fine on 2nd, 4th…. windows restart.
3. For ''PS/2 wheel mouse + PS/2 keyboard'' and ''USB wheel mouse + USB keyboard '', there no problems at all.

(#14) Gorneck válasza Esmein (#9) üzenetére


Gorneck
titán

Épp azért nem tartottam valószínűnek, hogy ez a gond! De ez volt...

Gorneck#1239

(#15) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Úgy néz ki jó lesz, ezért nem frissítem a biost. Ha megint bekattan akkor majd rászánom magam a frissítésre. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.