Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) citrone


citrone
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Zalman 7000es hűtőm... de szeretnék venni egy új alaplapot, és amit kinéztem az ABIT KV7-V...róla pedig azt irják zalmanék, hogy csak lukak fúrása esetén lehet ''felhelyezni a hűtőt''.

Mi a véleményetek, mennyiben kivitelezhető ez?

Előre is köszi a válaszok!
kB

Embert barátjáról, hardwaret csomagjáról...

(#2) I_Am válasza citrone (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Mivel többrétegű a vezetőréteg az alaplapon ezért nem javaslom annak fúrkálását. Amugy Zalman nem a fúrásra buzdít, hanem a gyárilag furattal rendelkező lapokra irja, hogy felszerelhető a hűtője.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) Szaki@Pécs válasza citrone (#1) üzenetére


Szaki@Pécs
tag

szvsz, tegyél le arról, hogy megfúrkálod az alaplapot, inkább próbálj más cooler - deszka kombináció felé hajlani

Az abraka-dabra ehhez képest csak hókusz-pókusz.

(#4) pilóta válasza citrone (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

A fúrás jót tesz az alaplapnak. Utána nyugodtan pihenhet, nem kell többé már dolgoznia :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) citrone


citrone
csendes tag

Hát akkor furka nem lesz... van olyan kv7es ami meg van furva es olyan is ami nincs ezek szerint... azert lett volna jó mert 10ert vettem volna... még az is lehet hogy ezen van lyuk?

thx a válaszokat! kB

Embert barátjáról, hardwaret csomagjáról...

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A fúrás tényleg jót tesz az alaplapnak, mert a furatok miatt javul a légáramlás. Sőt, eleve nem is melegszik annyira! :DDD

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Csigapa válasza citrone (#1) üzenetére


Csigapa
tag

Bővebben: link

Ahogy itt elnézem, pont olyan lyukak vannak rajta amilyen neked kell. :)


azt irják zalmanék, hogy csak lukak fúrása esetén lehet ''felhelyezni a hűtőt''.
Én ilyen marhaságot nem olvastam ''zalmanéknál'', és nem is hiszem hogy valaha fogok. És szerintem te se... :U

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#8) Notes


Notes
senior tag

A fúrás azért jó, mert utánna már könnyedén szögre akaszthatod a lapodat! :D

Romanes eunt domus!

(#9) Csigapa válasza Notes (#8) üzenetére


Csigapa
tag

Úgy érted a kalaplapodat??? :))

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#10) ReJim


ReJim
őstag

nemnem!
tévedés... a fúrás azért jó, mert ez a legújabb májerebb modding, amit már a szomszéd is csinál....
abba a lukba bele lehet rakni egy ledet, és le lehet fedni piros alkoholos filcel lefestett plexi lappal! :D;):F

[Szerkesztve]

</end.?>

(#11) citrone


citrone
csendes tag

Csigapa! Igazad van! én is néztem azt a képet, de nem láttam...ezek szerint nagyon rossza a szemem...köszi a segítséget.

Moddig...de akkor már keresztbe fúrjuk meg, olyan jó hoszzan és tegyünk bele neoncsövet, nem? Tuti májer lenne... :DD

kB

Embert barátjáról, hardwaret csomagjáról...

(#12) Sanya válasza ReJim (#10) üzenetére


Sanya
nagyúr

jah, én a vinyóimat fúrom ki, hogy a lemezek közzé is jusson hideg leveő :))

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) Esmein válasza citrone (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az én kv7-esemen volt lyuk, és használtam is rajta a zalman 7000-est.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) citrone


citrone
csendes tag

Köszönöm szépen a segítségeket, meg is vettema z alaplapot, minden szépen muzsikál...csak hangosak a vinyók :) de azzal nem tudok mit tenni...

kB

Embert barátjáról, hardwaret csomagjáról...

(#15) Esmein válasza citrone (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

lásd #12

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) Apophis válasza Esmein (#15) üzenetére


Apophis
őstag

Belőled meg favorit lett!!! :DDD:DDD:DDD

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#17) Valério


Valério
csendes tag

Sziasztok! Zalmann ügyben MINEK FÚRNI AZ ALAPLAPOT?????????????????????
http://prohardver.hu/pics/smileys/act_rollin.gif
:))
El kell menni egy mister minits-hez, vagy Zárkirályhoz, vagy bármilyen noname kucsmásolóhoz! ÉS!!!!! http://prohardver.hu/pics/smileys/act_clap.gif
:C Venni kell olyan kulcskarikát, ami kb. akkora, mint egy karikagyűrű!!!!!! ÓVATOSAN kell felfogatni, nem árt valami ellendarab lesarkazás ellen, de nekem nagyon jó! Gigabyte lukatlan AMD-s deszkához bevált, bár a biztonság kedvéért FEKVŐ házba raktam át a gépemet!!!!!! Hajrááááááá! http://prohardver.hu/pics/smileys/act_bouncin.gif
:DD

(#18) Hani válasza Valério (#17) üzenetére


Hani
aktív tag

Ezt lécci fejtsd ki...
Mellesleg azért lehet jó, mert a karika már alapból meg van fúrva :))
Amúgy is jobban szeretem a lyukkal ellátott termékeket. (sry)

(#20) arpi6k válasza szabi6k (#19) üzenetére


arpi6k
addikt

:DDD

Intel & ATI

(#21) emre33


emre33
addikt

megfúrni az alaplapot? ez nagyon cool

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#22) I_Am válasza szabi6k (#19) üzenetére


I_Am
veterán

Kúltúra megvan, most menj és ugyanezt a tükörbe is jó hangosan valahol a Nyugati környékén.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.