Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Macok


Macok
csendes tag

Hali
Szerintetek melyiket érdemesebb megvásárolni?

(#2) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Szerintem egy jótanács, hogy inkább még adj hozzá néhány ezrest, és vegyél egy márkásabbat. Mikor gépet vettem, akkor én egy 16000 HUF-os ECS-s szerettem volna venni, de vártam egy kicsit, és 26-ért megvettem egy EPoX EP-4PEA800 -at. Én azt mondom, hogy megérte. De ha nem tuningra kell, hanem pölö irodai munkákra, akkor majd jönnek az ECS és az ASrock fanok, és megmondják.

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Illetve ez AMD-s mobo-k, elnézést. Válassz nForce2-es chipsetest, azt mondják, hogy nagyon tuti. Pölö: EPoX EP-8RDA+, ASUS A7N8X

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4) Asusfan


Asusfan
senior tag

Nekem is van kérdésem.Gigabyte 7N400-L1.Ez a lap érdekel erről kellenének személyes tapasztalatok.

(#5) smc_


smc_
tag

Ha irodai munkára (kevésbé erőforrásigényes feladatokra) használnád ill nem akarsz sokat költeni akkor ajánlom az ECS-t. Nekem az volt (K7S5A) és akárki akármit mond nekem atomstabilan ment (1.3-as Duron-nal)! Ha viszont tuningolni akarsz stb. akkor nForce2 vagy KT400 (Abit NF7 - most ilyenem van, nagyon pöpec, ASUS A7N8X, Epox, Chaintech)

Commodore 16 XT Platinum Edition, Videoton Mátra 2 Deluxe GTO, Joy x2, Asztal, Szék

(#6) AttackR


AttackR
tag

Macok vegyél egy márkás kt400-ast vagy egy abit nf7-et, nah ezzekkel járnál jól, de a kettő közül az asroc szerintem.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#7) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Szóval.

Ha télleg irodai munkára kell, tuning nélkül, akkor ECS. De ha játékra kell, és tuningolni is akarsz, akkor valami márkásabb alaplapot vegyél, nFORCE2-es chipsettel, vagy KT400-zal, mint ahogy azt az előttem szóló mondta helyesen. Bár én nem tudom eldönteni, hogy mire kell neked, szóval dönts te.

Márkásabb lapok: Asus, Abit, EPoX, MSI, Gigabyte
Ezekkel nem jársz rosszul szerintem. Az első néggyel tutira, az utolsórol nem tudok véleményt. Én tapasztalatból mondom, hogy egy megbízható alaplap sokat számít a gép teljesítményébe. Nekem ezelőtt egy PCpartner volt, ami még irodára elmegy, de az vágta haza, hogy VIA Cyrix III proci volt benne. Most az újat mikor bekapcsoltam nem hittem a szememnek, egy hét kellett, mire felfogtam, hogy jobb gépem van, és mennyivel gyorsabb.

Szóval dönts helyesen, ahogy te gondolod!

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#8) GigabyteFan válasza Asusfan (#4) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

mi érdekel ?

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#9) GigabyteFan válasza Macok (#1) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

hi

tudásra és felszereltségre ugyan az a 2 lap... igazándiból mindegy .. ha mákod van menni fog, ha pont kifogsz egy szart azt fogod szidni aki azt ajánlotta és azt gondolod miért nerm a másikat vettem ... mindegy melyiket választod előfordulhat...

inkább dobj hozzá 3-4 ezret és vegyél egy Gigabyte 7S748(L) alaplapot és ha pont kifogsz egy szart akkor engem szidhatsz... de jóval kisebb az esélye mint a másik kettővel .....

üdv

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#10) GigabyteFan válasza Asusfan (#4) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

amőgy egy jó és elfogadható árú dual ddr nf2 lap... ilyen az asusnak nincs... mert vagy a single -X est veheted vagy a drága dual deluxot ...

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#11) Asusfan válasza GigabyteFan (#8) üzenetére


Asusfan
senior tag

Igazából hogy mennyire lehet vele tuningolni.Nforce 2 ultrás lap nem?

(#12) GigabyteFan válasza Asusfan (#11) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

egy jó 2500 ös barton ebben is megy 3200+ on azaz 400FSB aszem ennyi meg elég ....

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#13) Macok


Macok
csendes tag

Köszi mindenkinek a hozzászólást.
valószínű hogy az Asrock mellett döntök.
Mégeccer THX!!!

(#14) yerico válasza Macok (#13) üzenetére


yerico
senior tag

Az Asrock tudtommal igényes a memóriákra. Előtte próbáld bele, hogy elmegy-e vele.

(#15) Asusfan válasza GigabyteFan (#12) üzenetére


Asusfan
senior tag

Ah jóóó.

(#16) karib


karib
addikt

ECS AMD-VIA lapok régen botrányosan lassúak voltak. A kettő közül én az ASRockot venném. De méginkább valami kicsit drágábbat, pl. Gigabyte jó középpályás.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.