Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ALAPLAP különleges hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) AMDMSI


AMDMSI
csendes tag

Üdv mindenkinek .

Egy elégé érdekes hiba jelenséget szeretnék leírni hátha tud valaki valami okosat írni P3mas alaplap az egyik "X-files" eset az igazság sajnos a gépházon túl se lett meg szóval . A gép betölti a biost . utána a boot-ot is sikerül neki (GRUB) onnantól vége a dalnak . amint vagy a linux-ot vagy a windows-t indítom meghal. amiket meg tettem eddig . másik winyó összes kábel csere össze kártyát ki szedtem memóriát is teszteltem hibátlan. azaz minden jó csak az alaplap körül bűzlik valami kondik jók semmi sincs megsülve magkarcólva megütve rajta tápegység is tökéletes a hűtés is paszta..stb még is meg fagy ha akár cd-s LIVE cd vel próbálkozok . a hiba csak úgy mint derült égből bumm jött újra indult (nem durrant nem füstölt) a gép pedig kb 10 perce ment és azóta megpurcan ha pl a windows vagy egyéb GUI-s cucc be akar töltödni egyből megáll . Van esetleg valakinek ötlete ? ( graf kártya is ki lett cserélve )

szerintem valami alaplap de mi lehet ?? pár órával az elött még filmet néztem rajta

Előre is köszönöm Üdv zoli

(#2) fekeandras válasza AMDMSI (#1) üzenetére


fekeandras
őstag

Fordulj ide segítségért: nem induló gépek topikja

(#3) AMDMSI válasza fekeandras (#2) üzenetére


AMDMSI
csendes tag

köszi az infót :) be kontrol-cézem :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ALAPLAP különleges hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.