Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Achill3uS


Achill3uS
veterán

ECS P4S5A/DX+ (Intel lap)
A hibája: agp port nem müxik egyébként mindene jó, haver kitört egy pici darabot az agp-ből vgacserénél, amin nem is volt érintkező, azóta azt visszaragasztottam neki, de semmi.. amikor agp kari van bent nem indul be a moncsi és sípol a PCspeaker.. pci-s S3-mal simán ment a gép..
Esetleg megnézné vki, nem akarok sokat rákölteni mivel nem ér sokat az egész de 1-2k nem gond.. :B

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2) Toness válasza Achill3uS (#1) üzenetére


Toness
őstag

Próbáltad beleszorítani a vga-t? lehet hogy az a baja hogy nem érintkezik mert nincs ami bennetartsa pontosan a foglalatban

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#3) Telcontar válasza Achill3uS (#1) üzenetére


Telcontar
csendes tag

Amikor letört az a darabka, valami érintkező is megszakadhatott (egy hajszálrepedés is elég lehet). Foglalatot cserélni utálatos meló, nem biztos, hogy találsz rá vállalkozót. Esetleg póbáld meg felvenni a kapcsolatot ezzel az úriemberrel: Bővebben: link.

[Szerkesztve]

(#4) Achill3uS válasza Telcontar (#3) üzenetére


Achill3uS
veterán

én is erre gondoltam, de sztem akkor inkább felejtős aztán S3-mal m1 tovább..
azért köszi lehet megpróbálom..
a beszorítás nem műxik próbáltam :C

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#5) mamed


mamed
csendes tag

ASRock P4V88 alaplapok javításához keresek szervizt vagy hozzáértő vállalkozót.
Az alaplapok sérülésmentesek, rajtuk semmiféle külsérelmi nyom, égés, szakadás stb nem látható.

Soha ne tegyél olyan dolgot mással, amit nem szeretnél ha veled is megtennének!

(#6) venember83 válasza mamed (#5) üzenetére


venember83
nagyúr

Próbálkozz itt. Az első hsz-ben találsz pár embert, aki alaplapok javításával foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#7) mamed válasza venember83 (#6) üzenetére


mamed
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!
Megkeresem őket!

Soha ne tegyél olyan dolgot mással, amit nem szeretnél ha veled is megtennének!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.