Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobe


Kobe
veterán

elnézést kérek hogy ennek a kérdésnek külön topicot szentelek, nem szokásom
a lényeg h nemrégiben vettem a chaintech sk8t800 asom, de bárhogy erőlködök benne, nem találom a processzor hőmérséklet mutatóját se biosban, se pedig everesttel
ez azért gyanús mert :
1, 2004ben nem hiszem h meg mernék csinálni h szenzor nélküli lapot készítsenek
2, amennyiben ez valami hiba, visszavinném garanciába a lapot és cseréltetném
tehát aki tud az segítsen kérem, esetleg hasonló tapasztalatok, vagy egy olyan link ahol alaplapok részletes leírása volt,megtalálható (én ilyet nem nagyon találtam)
jah és award bios leledzik rajta
előre is köszi
Libria

(#2) Flashy válasza Kobe (#1) üzenetére


Flashy
veterán

próbáld ki még Speedfan-t is, de ha az se mutatja akkor ezvan.

(#3) Kobe válasza Flashy (#2) üzenetére


Kobe
veterán

néztem de nem mutatta, az ''ez van'' on kívül egy kicsit részletesebben szeretném kideríteni az okát...mert elég röhej hogy a p3 as 4 éves lapommutatja de a vadi zsír a64hez való lap nem :((

(#4) Flashy válasza Kobe (#3) üzenetére


Flashy
veterán

nem adtak hozzá saját progit?

(#5) Kobe válasza Flashy (#4) üzenetére


Kobe
veterán

az alaplap cdjét nézegettem de ilyennel nem találkoztam csak szokásos (usb, sata, via driver stb)
de biosban akkor is mutatnia kéne, ha progi nincs is .... legalábbis bios elől eldugni ?

(#6) Flashy válasza Kobe (#5) üzenetére


Flashy
veterán

én megnézném a gyártó oldalán, fórumban, faqban, aztán írnék a gyártó support email címére. esetleg újabb bios.

(#7) Kobe válasza Flashy (#6) üzenetére


Kobe
veterán

bios ra gondoltam én is csak kétlem hogy egyes hardver opciók bios frissítéssel lennének megvalósithatók
azért kérdeztem a linket, mert rémlik h valaki adott egy oldalt amin keresztul szinte minden mai lap tulajdonságait le lehetett kérni
chaintehnek sajna elég pórias oldala van ilyen szempontból

(#8) Kobe


Kobe
veterán

egy UP ot, hátha valaki hasonlót mívelt :)

(#9) kaplan


kaplan
csendes tag

Sziasztok!
Van egy problémám, van nekem egy ecs l4vxa2 alaplapom és egy geforce fx5200-s videókártyám... akitől vettem a gépet azt mondta piszok nehéz volt felszenvedni a gépre a videókártyát (de csak xp-re!) 2000-rem volt azon csodálatosan muzsikált minden erre amikor felrakom az xp-t az egész videókártya részleggel nagy gond van...
Szóval játszani semmit nem tudok és nem is tudom mi lehet a probléma , honnan tudok agp drivert szerezni vagy vmi ilyesmi mert ennyire nem vok benne a témában :)
Az alaplapom 8* agp driver vagy mi :)
várom a segítséget előre is köszi:
Kaplan

(#10) Toness válasza Kobe (#8) üzenetére


Toness
őstag

Egyáltalán nincs a proci hőmérsékletére utaló sor a biosban vagy 0fokot ír mellé?

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#11) Kobe válasza Toness (#10) üzenetére


Kobe
veterán

párszor átnyálaztam a biost de nem találtam ilyen bejegyzést (ha esetleg vki tudja h award bios ban hol kéne lennie)

(#12) Kobe válasza kaplan (#9) üzenetére


Kobe
veterán

gyártó oldala, alaplapi telepítő cd

(#13) mongi válasza kaplan (#9) üzenetére


mongi
senior tag

Nvidia kártyáihoz SOHA ne használd a driver cd-n lévő drivert, hanem menjél fel az Nvidia.com-ra. ott le tudod szedni az aktuális legfrissebb certifikált XP drivert a kareszhoz.
alaplapnál meg ECS.com asszem. és downloading legujjabb driverpack...

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#14) kaplan válasza mongi (#13) üzenetére


kaplan
csendes tag

http://www.ecs.com.tw/ecsweb/index.aspx?MenuID=0&LanID=0
itt az ecs oldalának címe de nézzétek meg semmi gomb enm link eligazodhatatlan, egyáltalán mit töltsek le onnan?

(#15) kaplan válasza kaplan (#14) üzenetére


kaplan
csendes tag

Motherboard, Grapich card, Notebook, Destop Pc Meliykbe menjek bele? a notebook az tudom ,abba nem mek bele DE a többibe?

(#16) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

az ecs lapodhoz itt letölthető a bios:
http://www.ecs.com.tw/ECSWeb/SiteMap/SearchResult.aspx?q=4vxa2&f=1&MenuID=0&LanID=0
A '' C '' -t válaszd!!!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#17) kaplan válasza Sir Riccio (#16) üzenetére


kaplan
csendes tag

egyre jobb mostmár teljesen összezavartok, ahány ember annyi mindne más mondnanivaló...
minek nekem bios?

(#18) AMD Power válasza Kobe (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos akkor nem tudja az alaplap ezt proli funkciot , ha a SpeedFan se mutattja akkor valóban nem tudja! Bár én Egy Chaintech alaplaptól kicsit többet vártam volna!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Kobe válasza AMD Power (#18) üzenetére


Kobe
veterán

nekem mondod ? direkt azért vettem mert ár/felszereltség arányban jó vétel volt a lap, de ezek után chaintechet soha többet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.