Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajnalszem


hajnalszem
csendes tag

Sziasztok! infót szeretnék kérni a következő ajánlatról:
Intel Celeron P4 478 1700 Mhz+DDR 256 Mb 333 Mhz+ECS P4VXASD2 alaplap-ot ajánlottak 12 e Ft-ért. Sajna az én Abit-om úgy néz ki meghalt, de ezt az alaplapot nem ismerem. Kérdésem hogy érdemes e megvennem. Én úgy gondolom árban elég jó ajánlat, viszont ez egy noname alaplap számomra....

(#2) Lolek válasza hajnalszem (#1) üzenetére


Lolek
aktív tag

Hi,

Az ecs télleg nem 1 túl nagy márka, az egyik gépemben az van K7s5a és már 3-4 éve hibátlanul működik...

(#3) sky77 válasza hajnalszem (#1) üzenetére


sky77
aktív tag

Szvsz reális ár érte.
Úgy gondolnám, hogy proc ~7k, mem ~4k, lap ~3-4k úgy kb., de valami okosabb ember majd biztosan pontosít, annyira nem ismerem ezeket a cuccokat.

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ennyiért megéri, de többet ne adj érte.;)

(#5) Dufresne válasza hajnalszem (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Egyszerű kis alaplap, ennyiért sztem hűtővel együtt alap felhasználásra elegendő.
Csak ne számíts semmi hipersebességre, talán nem ártana még szerezni bele 256 ramot és akkor már tényleg normális kis alapconfig lehetne:)

(#6) Dufresne válasza sky77 (#3) üzenetére


Dufresne
addikt

Proci azért nem ér me 7k-t szvsz:D

(#7) sky77 válasza Dufresne (#6) üzenetére


sky77
aktív tag

Jóvanna... :D csak hasraütés volt. Abból gondoltam, hogy P3 900MHz-et kínálgattak itt 9k körül. Mondjuk az nem celeron, ez igaz, én meg nem vagyok képben igazán intel háza táján... :B

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#8) hajnalszem


hajnalszem
csendes tag

Hy!

Köszi az infókat, most úgy elmerengtem hogy ez az alaplap újban kb 6400 ft, egy árlistán láttam....oké amit ajánlottak ahhoz ugye 256 RAM-ot is adnak meg a proci, de hát kicsit félek ettől az ismeretlentől. nekem is van most 256 ram a gépben, végül is csak az alaplapot kellene elméletileg cserélnem.....:F

(#9) Dufresne válasza hajnalszem (#8) üzenetére


Dufresne
addikt

Ha van valami hasonló cerkád és tuti csak a lap szállt el, akkor érdemesebb azért ennyiből 1 másik lapot venni.

(#10) Szten Márs válasza hajnalszem (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

ha félsz tőle vegyél újat.
Mellesleg ne vegyél használtat úgy, hogy nem próbálod ki!!!
Tehát ha meg is veszed, előtte tessék összeszerelni, kipróbálni, tesztelni vagy fél órát legalább, de inkább többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.