Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap és egérpad? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) n_gy_k


n_gy_k
aktív tag

Hali!

A barátom nevében kérdeznék valamit! (nincs internete):( Alaplap és egérpadot venne, de milyet?:F
Alaplap: vmi jót, bővíthető legyen, márkás, S478
Egérpad: vmi jót, márkás(nem muszáj), optikai alá
Konfig.:
Alaplap: ???:F
Processor: Intel Pentium 4 Northwood 2,6GHz
RAM: Kingmax HardCore 1024MB DDR 400MHz (2x512MB)
Videókari: Sapphire 9800PRO 128MB
Hangkari: Sound Blaster 2 ZS
Egérpad: ???:F

Kössz!

(#2) Flashy


Flashy
veterán

nagy gondok vannak a világgal ha az emberek már egy egérpadot sem képesek saját maguktól venni. biztos hogy muszáj ezt is megszavaztatni, ''előnyök hátrányok tapasztalatok sürgőőőőőős!!!'' jelleggel? régen az emberek horribili dictu még egeret (!) is vettek saját maguktól. fórum meg szavazás meg tapasztalatok nélkül. és boldogan éltek vele.

(#3) n_gy_k válasza Flashy (#2) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Láttam olyan topicot, ahol voltak más-más egérpadok kb.9000ft!
Az pl.mbiben külömbözik egy sima mintástól?
Vagy te cakk-pakk kidobsz 9000ft-t és lehet, hogy semmi értelme, elég lett volna ennyi is: ''simát''!

Egyépként kössz!

(#4) Flashy válasza n_gy_k (#3) üzenetére


Flashy
veterán

baromira semmi különbség nincs. főleg optikai egérnek. az mind csak vakítás a hülyéknek. aki képes megvenni 9ezerért az egérpadot, annak az se gond ha nem jön be és kidobottpénz... persze majd jönnek az elvakítottak hogy a nemtommelyik egérpadon jobban megy a CS. de igazából nem. legegyszerűbb egérpad a sima asztal, kivéve ha tükörből van vagy smirglivel van bevonva. optikai egérnek az kell hogy csússzon, amire bútorlap megfelel, meg hogy ne legyen fényes meg ne legyen túl egyszínű. ennél többet 9ezer forintért se tudnak adni, nem fog kávét főzni tőle az egér és cigánykerekezni se.

(#5) Alvin_ti4200 válasza n_gy_k (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Asus P4P800 és egy sima textil egérpad. Amúgy Kingmax Hardcore-ból DDR466-os a leglassabb modul. Szóval az szerintem sima Kingmax vagy Kingmax SuperRAM lesz.

(#6) n_gy_k válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


n_gy_k
aktív tag

Lehet?Sőt biztos!

(#7) L|zsidoboz válasza n_gy_k (#6) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

egérpad:[L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=73780&arc=f[/L]:C

Amúgy azt nem írtad, hogy mi alá kell az egérpad (FPS vagy csak net), meg az egér márkája sem mindegy.
Mert például nem minden egér alatt műkődik egy márkás és drága steelpad!!!

HA fps-re kell, 4D!!!



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

(#8) fene_vad


fene_vad
senior tag

egerpad... baaaaaaaaaa
vegyel 1 Asus HardCore HyperMax Pro Xt 215,1 x 297 A4-es lapot
nekem megy
ja, es olcso is

(#9) wipes


wipes
senior tag

Optikai egérhez fölös az egérpad, ha normális asztalod van, h mindenképp kell, akkor vmi 1szerű textil, párszáz ft

és most egy asus golyós notiegér + vmi szakácskönyv kombóval nyomom, teljesen jó :Y :DDD

(#10) zsiga667


zsiga667
addikt

[L]http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=56095&arc=f[/L]
Egyébként meg SteelPad 4D, kb. 5k bruttó, Pixel vagy Varázspálca.

(#11) Sanya


Sanya
nagyúr

nem az egérpad miatt leszel pro gamer...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12) zsiga667 válasza Sanya (#11) üzenetére


zsiga667
addikt

De jól jön az egérpad is... :P

(#13) coccolino


coccolino
aktív tag

88ft-os szovet egerpad
csomo pro gamer dobta el az ilyen szar ''lehuzos'' egerpadokat, ert kiderult hogy szart se ernek, csak parasztvakitas
tapasztalatbol mondom, de csak egy velemeny volt, kinek a pap, kinek a papne
en mx500-at hasznalom szovet egerpadon, es maximalisan kielegit minden igenyemet
es akkor mar 5-7kbol vagy jobb alaplapot, vagy valami csicsat tesz a gepbe
de hangsulyozom, csak egy velemeny

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#14) Sanya válasza zsiga667 (#12) üzenetére


Sanya
nagyúr

én azzal meg pofátlan szoktam lenni.

ha bemegyek, és veszek vmi drága dolgot, pl 10.000 forint felettit lehetőleg. ilyenkor teszem fel a kedvenc kérdésemet: Nem kaphatnék ehhez a sok cucchoz egy piros színű szövet egérpadot? Eddig minden esetben szó nélkül adtak. (azért piros, mert nekem az tetszik az asztalon :)

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#15) MarKoo


MarKoo
őstag

Én is ezt gondoltam, de amikor szerveztek egy egérpad rendelést (fUnC Surface 1030) Németországból, akkor átgondoltam és megrendeltem. 7k volt és nagyon-nagyon örülök, hogy így döntöttem. Sokat számít az egér meg az egérpad. De ezt mindenki magának döntse el, mi a legjobb neki. :B

(#16) zsiga667


zsiga667
addikt

Neértem, hogy miért fikázzátok a ''pro'' egérpadokat. Próbáltátok már egyáltalán? Össze sem lehet hasonlítani asztallal/A4-es lappal/szövetpaddal. Egyszerűen siklik rajta az egér, mintha lebegne.
Amíg nem játszottál 4*AA/16*AF-el addig a 9600 is nagyon jó VGA... Egérrel ugyanez a helyzet.

(#17) coccolino


coccolino
aktív tag

rengetegen jaccanak(marcsak jacottak vele), olyan emberek akik a nemzeti porondon is kepviseltetik magukat, es eleg sokan polcra raktak oket
nagyon sok quakes, ami azert leginkabb eger fuggo game

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#18) L|zsidoboz válasza coccolino (#17) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ha játszottál már volna életben CS-t, akkor szerintem éreznéd steelpad és szövet egérpad közti különbséget.:t
Ne mondd, hogy nem számít!!!
A steelpad szvsz egy jó egérrel egy nagy Hardvercsít!!!;]

Ez szerintem épp olyan, hogy Totti egy sima labdával is jól rúg, de a hightech Adidas mégis jobban csavarodik...

[Szerkesztve]

Good to be good, but better to be lucky.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap és egérpad? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.