Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nyüff


Nyüff
csendes tag

Úgytűnik leszűkült a kör a Gigabyte K8NS és a Gigabyte K8VT800 -ra (egy AMD 2600+ Sempron lesz benne. A kettő közt nem találtam sok különbséget, csak az egyik VIA a másik nForce3 chipsettel gazdálkodik, de nem tudom melyik lenne a jobb.
Most még egy Radeon7000-esem van, de késöbb 6600-ast tennék bele.
Melyiket válasszam?
Gondolom az nForce a GeForce-okat támogatja, a VIA meg az ATI-t, de mennyire? Használat közben teljesítményben ez mennyire jön elő? Egy top-konfig fórumon láttam valakit K8NS alaplappal és ATI kártyával, szóval asszem már semmit sem értek.
Vagy van más különbség is a két lap között? Ti mit ajánlanátok?

(#2) Rommel6600 válasza Nyüff (#1) üzenetére


Rommel6600
őstag

amennyiben a lapon AGP csati van olyan AGPs karit teszel bele amilyen jólesik;)
Azt mondják az nForce job mint a VIA chipset (a VIA-t nagyon fikázzák többen, nekem nForce van és: alles ok)

ja és szerintem ezt zárni fogák hamarosan ha ilyen kérdéseket teszel fel, mint az AGPs, és hasonlók! egyébként sztem az egyész mehetett volna az egyik alaplap vagy chipset topicjába, esetleg azonnali kérdések órája


[Szerkesztve]

(#3) knajf válasza Nyüff (#1) üzenetére


knajf
senior tag

az nforce a geforce-ot a via meg az atit <--- ez kurvanagy hülyeség! :C

nforce3 nagyon jó tuningos, a 6600 jól szakítana benne, de ha nem húzol akkor vedd meg a viát nyugodtan, bár mind2 lap olcsó, én azért venném az nf3-at mert nem drágább

peace

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#4) bbchris


bbchris
senior tag

Stabilabb az NF3 ja és mint sok topicban megírtam hogyha valaha tervezel bele Tuner kártyát akkor csakis NForce-ot . Nekem ment stabilan a Chaintech alaplapban is minden még a Tuner is gond nélkül .
Egy újabb szavazat az NForce-ra .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.