Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • ezsolti

    tag

    válasz forjanattila #15584 üzenetére

    Nos, hogy tisztába tegyük a dolgokat. Amint írtam bármikor közszemlére teszem a privát üzeneteinket!

    Előtte had idézzek a fenti hozzászólásodból (15581): "Azt írtam: jó hogy szétszedte, mert így ki tudja hány emberen keresztülment volna, mire kiderül hogy probléma van a kártyával."

    Ez öregem mesteri, ahogy kcsavarod a saját szavaidat. Ilyet csak a legnagyobbak tudnak.

    Az amit te írtál szó szerint ez volt: "Ha Te nem szeded szét, hanem szintén továbbadod mert modjuk túl hangosnak találod, akkor még lehet hogy fél tucat tulajdonosa lett volna, mire kiderül hogy valami nem stimmel akártyával."

    Ne próbáld meg magad jóindulatú emberként feltüntetni! Nem vagy az!
    Nem fenyegetlek a perrel hanem korrekt módon elmondom, hogy mit várhatsz tőlem!
    Ha előre tájékoztatsz a kártya állapotárol akkor nem veszem meg!

    Több lehetőséget kínáltam neked, hogy helyrehozd a becsületed, nem éltél velük! Én már abba is belementem volna egy ponton, hogy adj vissza 20.000Ft-ot a garancia hiánya miatt és ennyivel le van tudva a dolog! Ez sem volt jó neked. Kénytelen vagyok a nyilvánossághoz fordulni, egyrészt, hogy mindenki tudja itt a hardveraprón, hogy ki vagy másrészt, pedig feljelenteni azért, hogy a pénzem visszakapjam!

    Megpróbálom sorrendben linkelni a képernyőmentéseket, hogy követhető legyen a történet, bár a priv.üzeneteknél ott van az időpont is, így sorrendbe rakhatóak:

    Privátot nem tehetsz közzé a másik fél engedélye nélkül

    [ Módosította: Oczu ]

Aktív témák

Hirdetés