Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Aki 2019-ben walkman-t hallgat, az milyen készülékkel szokott felvenni? Előfordul, hogy egy walkman-en van Record gomb, de egy walkman csak rádióból tud felvenni meg beépített mikrofonról. Egy rádióban nem szoktak egy számot végig játszani. Mit csinál, aki a walkman-jén a számok elejét meg a végét is akarja hallgatni, vagy olyan számokat akar hallgatni, melyeket nem játszanak a rádióban (pl. Omega számok)?

(#2) Imilenni


Imilenni
addikt

Engem is érdekelne!

Press "F" to pay respects.

(#3) #72630400 válasza PBalázs (#1) üzenetére


#72630400
törölt tag

Hogy mit csinál?Semmit.

(#4) PBalázs válasza #72630400 (#3) üzenetére


PBalázs
csendes tag

Volt nekem egy olyan audiotornyom (music centerem), amin volt USB bemenet. Az internetről úgy tudtam kazettára felvenni, hogy a számokat ideiglenesen felvettem egy Pendrive-ra, majd bedugtam az audiotorony USB bemenetébe a Pendrive-ot, s a készülék magnórészével vettem fel az internetről letöltött számokat kazettára. Elromlott az audiotornyom, s a szervizben nem javítják meg, mert már nem divat a HIFI torony. Arra vagyok kíváncsi, hogy aki most 2019-ben walkmanezik, ő az ilyeneket milyen magnóval oldja meg.

(#5) #72630400 válasza PBalázs (#4) üzenetére


#72630400
törölt tag

Szerintem nem igen görcsöl már ezzel senki.Túl sok macera,lassú,kicsi a tárhely egy 120 perces kazin is egy mai adathordozóhoz képest.( A CD 1 fokkal jobb.Még.)Pont úgy mint ahogy floppyra sem ír már egy gép sem.(ill. senki sem használja)

[ Szerkesztve ]

(#6) PBalázs


PBalázs
csendes tag

Vannak olyan emberek, akik nem értenek a számítógéphez. Olvastam, hogy 2019-ben visszatér a walkman. Aki nem ért a számítógéphez, s a walkmanjén olyan számokat akar hallgatni, melyeket nem játszanak a rádióban, az valakit megkér, hogy vegyen fel neki jó számokat. 120 perc egyenlő két darab 60 perces kazetta.

(#7) #72630400 válasza PBalázs (#6) üzenetére


#72630400
törölt tag

Igeeen?Újra divat? :Y Mert akkor van egy eladó Panasonic RQ SX 65 F tipusú működőképes walkman.Pici pénzért,pöpec állapotban.😉(zenével, vagy anélkül)

(#8) salapp válasza PBalázs (#1) üzenetére


salapp
addikt

Ha meglenne ez a hobbim, akkor vennék egy ilyen decket, vagy hasonlót használtan.
Walkmanból ez volt a kedvencem, szuper hangja volt és gyönyörű a formatervezés, fém a nagy része.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#9) MaxxDamage válasza PBalázs (#6) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is van pár régi walkman, discman...
Walkman van amelyik mai napig jó, de van amelyikben ékszij csere kell.
Pont ma jött meg Portugáliából ékszij páros a Panasonic RQ-P45 géphez.
Kicseréltem és pöpec lett. :C

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#10) Undoroid válasza MaxxDamage (#9) üzenetére


Undoroid
őstag

Azok a régi walkmanok szinte elpusztíthatatlanok voltak! Leginkább a fülessel és a vezetékeivel voltak problémák! Mire elüvegesedett volna a gumigörgője vagy elkezdte volna enni a kazetták elején a szalagot (meghibásodott volna a közlőkerék) addigra rommá kopott a fej! Sok-sok év kellett hozzá!

Nekem még a discman előtti időkből volt egy olyan walkman-em (ha jól emlékszem Sony) ami oda-vissza tudott játszani, távirányítható volt az eredeti fülesén keresztül, zenéket tudott keresni/átlépni és a legpoénosabb az volt benne, hogy egyetlen egy elemről (1,5V AA) egy hétig is képes volt üzemelni! Sajnos a hajtásrendszere meghibásodott (ékszíjak) cserére szorultak. Kinyitottam és belülről iszonyatosan bonyolult volt. Három szervómotor végzett el minden feladatot, mert teljesen elektronikus volt minden funkciója. Végül sohasem javítottam meg! A műhelyben van valahol eltéve egy dobozban...ha még nem dobtam ki! :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11) MaxxDamage válasza Undoroid (#10) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem a 97-es Pana 2 szíjból 1 porladt el, másik tökéletes (mint az új!) :K

Csere után meg... [link]
Szól mint az álom és minden funkciója gond nélkül megy.
Volt egy Philipsem a 80-as évek elején (piros) ami nagyon jó széria volt! /sajna nincs meg/
Sony is jó fajta volt és van egy meg egy Panám még ami ékszíjakra vár. (5 ezer HUF)
Sonyn pl. minden stimmt és 2 oldali lejátszás is. Patika állapotban [kép] - mindene megvan de a Pana is [link] , másik Panán csak a rádió megy, de majd ékszíj csere után az is olyan lesz mint az új ;)

Van még pár discmanem (sima Audio CD-s meg van MP3/WMA-s is, full dobozos JVC meg Samsung) gyűjtői darabok, JVC-n kicsit be-be akad a zene, de majd cleanelem a sensort és jó lesz.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#12) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#11) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ilyenen kéne jack csatit cserélnem, mert még van törve a kábel, pont a csatinál! :U :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13) Undoroid válasza MaxxDamage (#11) üzenetére


Undoroid
őstag

Mire megírtam a választ és frissítettem, eltűnt az eddig leírt alapos válaszom... :W

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#14) MaxxDamage válasza Undoroid (#13) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Frissítés előtt küld el legközelebb és nem fog elveszni... :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#15) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezek a Walkmanek (gyűjtői darabok) amik fullosak és olyanok mint az újak, jó pénzért mennek el, vagy még várni kell úgy 10-20 évet? :D (aztán lesznek úgy 60-70+ évesek!) :))

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ma jött meg a pack és cseréltem is a szijakat.

Pöpecül visz mindent, ahogy azt kell! :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17) Undoroid válasza MaxxDamage (#15) üzenetére


Undoroid
őstag

Vajon a belevaló szalagok addigra milyen állapotban lesznek? Egyszer még lejátszható lesz vagy az első indításkor lejön a mágnesezhető rész róla és szétkenődik az összes azt érintő felülettel? :F
A régi, családi fényképeink között van egy tekercs, amin az Én újszülöttkori gügyögéseim hallhatóak! Sajnos nem tudom lejátszani, mert ez még orsós magnóhoz való szalagon van!

#16 Szép munka! Milyen kaját rendeltél? ;]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18) MaxxDamage válasza Undoroid (#17) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van belőle bőven!
Ez is kibír cirka 20-30 évet, akkor már jó.
Mekkora hülye voltam.... Vettem gyári szijat ami 5 ezer volt (Pana RQ-CR15V géphez) és a jóval olcsóbb packból lett felhasználva hozzá. /tökéletes!/ :K

Az a FoodPanda rendelés nem mostani :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#19) Undoroid válasza MaxxDamage (#18) üzenetére


Undoroid
őstag

" Ez is kibír cirka 20-30 évet, akkor már jó. " Nos, erre ne vegyél mérget! Sajnos már az olyan adathordozók sem hozzák ezt az időt! Az egyik, régi lövöldét szerettem volna újra feltelepíteni a gyári DvD-ről és több próbálkozás után sem ment...Azt hittem, hogy kikészült az olvasóm. Kicseréltem és az is ugyanazt mutatta...megnéztem a korong felületét, amin egy szem karcolás sem volt. Viszont anyagában olyan opálosodás vagy mattulás mutatkozott rajta, ami nem a hagyományos felületet jellemezte! Kívülről befelé terjedő elváltozás volt rajta látható, amitől az olvashatatlan lett! :O Mindez úgy keletkezett, hogy a korong a gyári tokjában, a fiókom legaljában pihent!

" Mekkora hülye voltam " Szerintem nem az a lényeg! Nem volt túl drága, elérhető státuszban volt, jól illeszkedik és jól is működik! Ennél több nem kell! Mennyire idegesítő lenne, ha rendeléskor azt a választ kapod, hogy 2-3 hónap és dupla áron tudják teljesíteni?

Rendelés: :DDD

Teljesen más: Az aláírásodban szereplő i9-10900K mennyire szeret melegedni, normál használatkor? Van hozzá két lehetséges AIO-m, kíváncsi vagyok arra, hogy kell-e hozzá a nagyobbik?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#20) MaxxDamage válasza Undoroid (#19) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is van nagyon sok lemezem (nem csak tokban, gurigában is!), CD, DvD, és BD meg FDD-k és elég jól bírják, mert nem találtam olyat ami nem menne.
Jó múltkor FDD verziós Win95-t telepítettem (eredeti lemezek) egy laptopra és simán végigment az a sok lemez :D

Jah, lényeg volt kapható...amúgy van amihez nincs!
/és ez közelről jött, SK-ból/

Az az i9 egy laptopba van és 5GHz-n is simán megy... :K [link]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#21) Undoroid válasza MaxxDamage (#20) üzenetére


Undoroid
őstag

Nem volt régi! Mindössze 2007-es kiadású volt és annak ellenére, hogy fénytől, melegtől, stb...óvva volt, mégis annyi lett neki! :O

i9: Akkor az nem egészen az a környezet, ami egy asztali masinánál van! 240-es vagy 360-as AIO lenne a választás, de nyilván a nagyobb fog kelleni neki. Jobb a békesség!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#22) MaxxDamage válasza Undoroid (#21) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

2000 alatti kiadások a jók/legjobbak. :)

i9 az melegszik mint a veszedelem, ezért oc nélkül is alapba 40+, de 50c fok is lehet simán IDLE.
Miért nem az a környezet, mint asztali esetén?
Eleve asztali (LGA 1200) proci és nem mobile...a különbség csak az, hogy itt ez a proci mobil környezetben van (vihető, mobilis, stb...)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#23) Undoroid válasza MaxxDamage (#22) üzenetére


Undoroid
őstag

Valahol olvastam, hogy a legelső CD-k 40-70évig is képesek megőrizni a rajtuk tárolt adatokat. Azóta nyilván javulhatott ez a technológia és nem pedig romlott... :( Főleg úgy, hogy csak akkor vettem elő, ha használni akartam.

" Miért nem az a környezet, mint asztali esetén? " Ezt a kérdést a mondatod végén ' a különbség csak az, hogy itt ez a proci mobil környezetben van ' már meg is válaszoltad! :D Kis helyre van bezsúfolva, így a komponensek hűtése sem túl jó egy asztalihoz képest! Egy asztali masinában több hely van, amiben elfér a 240-es vagy a 360-as AIO! A komponenseket is jobban át lehet szellőztetni! ...de nem offolok tovább!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#24) MaxxDamage válasza Undoroid (#23) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, meglehet! :)

Asztali környezet az eleve nem olyan, hogy viszed/hozod, mert eleve nagy PC házba van, másrészt ott a bill, egér, monitor, stb.. és ez eleve hozza azt amit az asztali. :K

Nekem is H2O hűtésem van, SSD-k, meg RAM nem melegszik...eleve van hűtőpad (az is saját spéci, 40k+ HUF volt...)
Asztali környezetben a hő jobban megmarad, mint laptop esetén!
1080Ti idején volt csúcs PC-m, amit saját magam építettem vízhűtéssel és tudom, mert van tapasztalatom ebbe is.
Nekem a laptop vált be a legjobban, ebből is a jobbik fajta, drágább,stb..

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#25) Nimda válasza Undoroid (#17) üzenetére


Nimda
addikt

Ha már kazetták, ezek is a walkman részei, nemrég vettem bontatlan darabokat, a Denont is nemrég bontottam ki, pedig 1978 -as kiadás. Tökéletes állapotban vannak, nagyon sokat bírnak, igaz még üresek, de nemsokára telepakolom őket korhű zenével :)

Amúgy van még aki használ ilyen adathordozót? Sajnos nem igazán van magnós topik, pedig biztosan retrózik még valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#26) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van egy Walkmanem amibe a szijak az enyészeté lettek és csere után olyat tapasztalok, hogy lejátszás megy meg pörgetés is, de lejátszás alatt mintha lassan játszana, elnyújtottan, de inkább lassítva. Ez mitől lehet?

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#27) Undoroid válasza MaxxDamage (#26) üzenetére


Undoroid
őstag

Szerintem itt jön a képbe a gumigörgő, ami kezd elkenődni (vagy üvegkemény lett) ! Ez a görgő jön le a play-gomb lenyomásakor a fejjel együtt! Ez nyomja rá a szalagot a lendkerék tengelyére és ezzel húzza el egyenletes sebességgel a fej előtt! Persze ekkor sanszos, hogy enni is fogja a szalagodat...különösen akkor, ha még nagyon az elején vagy!

Esetleg keress a mechanika közé szorult darabokat is a régi szijból!

Ha esetleg oda-vissza játszós, akkor az irányváltónál lesz a gubanc.

Még a rossz elemek is okozhatják ezt, ha arról használod!

Ha mindent rendben találsz. akkor lehet még a motorsebesség beállításával is korrigálni ezt! Régebben a panelon külön voltak a motor sebességét beállító áramkör és egy trimmelpoti. Az újabbakba integrálták már ezeket! A motor alján egy pici, fekete, gumírozott nyílás van, ami mögött ott van a poti! VIGYÁZZ! Ha a potit fém hegyű csavarhúzóval akarod eltekerni, közben ne érj hozzá a motor furatához is! Zárlat keletkezik és 'elmúlhat' az integrált szabályzó! Szóval csak akkor csináld, ha biztos vagy magadban! El is lehet így rontani a még éppen működő masinádat!

Mielőtt bármibe is kezdenél, próbáld meg a szalagot teljesen áttekerni, majd vissza! Lehet, hogy csak megragadt...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#28) MaxxDamage válasza Undoroid (#27) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

A régi úgy rá volt ragadva, hogy alig tudtam lepucolni 100% alkohollal.
Szíj most tuti jó rajta.
Panasonic RQ-CR18V típus.



◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#29) Undoroid válasza MaxxDamage (#28) üzenetére


Undoroid
őstag

Ez egy szép mechanizmus! :R

Az első, ami feltűnt rajta, hogy a motor és az első kerék közötti szij túl vastag! Nem ül bele a fészkébe, hanem akár még bele is szorulhat.

A másik, hogy a két lendkeréken átfutó szij meg van csavarodva! Nem túl jelentős baj, de egy ennyire bezsúfolt helyen lehet, hogy hozzáér valamihez! Nézd meg figyelmesen a belsőt, hogy nem-e 'kezdte meg' valami a hajtást és nem keletkezett valahol koromszerű forgács?

Ha semmit nem találtál, akkor pedig mindenről vedd le a hajtást és egyenként nézd meg, hogy nem-e szorul valami?! A két lendkereket ki is szedhetnéd, mert az alatta levő helyre be tud szorulni bármi és a pillanatmegállító egy alkatrésze is ott van! A pillanatmegállító (ha van olyanod) egy pici, himba. Ezt egy rugó szorítja le gyengén, hogy a himba jobbra-balra és fel is tudjon mozogni! Ennek a rugónak a rögzítése egy pici kupak szokott lenni! Ha az leszabadul, vagy elreped a pereme, akkor a rugó felnyomja a lendkerék belső felületére! Ettől még működik a pillanatmegállító, mert nem tud kiszabadulni az a kupak, csak nyomja a lendkereket és fékez...ha leveszed róla a lendkereket, akkor a belső oldalán látszani fog ez! A lendkereket pedig a másik oldalon tartja egy műanyag gyűrű! Azt el ne hagyd, mert nehéz lesz másikat találni! A lendkerék visszahelyezésekor nagyon kicsi, vékony zsírt (nem olajat!) adhatsz a perselyébe, ha már kiszáradt.

Remélem, hogy érthetően írtam le?!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#30) MaxxDamage válasza Undoroid (#29) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Igen a szíj vastagabb, mint a "gyári" de nem szorul, egyenletesen hajtja.
A "csavarodott átfutó szíj már helyre állt, mert az a kép felrakása után készült nem sokkal.

Többire ránézek majd ha úgy lesz és szétkapom. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#31) Undoroid válasza MaxxDamage (#30) üzenetére


Undoroid
őstag

Mire jutottál?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#32) MaxxDamage válasza Undoroid (#31) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szét még nem szedtem újra, mert még nem vettem rá magam hogy foglalkozzak vele.
Amúgy elemet tettem bele vadi újat és kipróbáltam. Jónak tűnt. Lejátszás alatt az oda-vissza játszó megnyomása után gond nélkül játssza másik oldalt is. :K
Van másik elemem, beteszem CR15V Pana walkmenbe és fullra jelzi, majd kb. 20-40 sec után már csak 1 piros jelzés a 3-ból. (töltöttség)
Az az elem páros kuka. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#33) MaxxDamage válasza Undoroid (#31) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elem töltöttség és kazetta (túl)használt mivolta is hozzá járul a tapasztaltakhoz. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#34) Undoroid válasza MaxxDamage (#33) üzenetére


Undoroid
őstag

Hárítsd el azt, amit el lehet és próbáld újra! :K

Pár hete láttam itt az aprón egy, még bontatlan csomagolású magnókazettát! Nem linkelem, mert annyira nevetséges (négy jegyű!!!) árat jelölt meg az eladója, hogy az több volt, mint vicces! Nem beszélve arról, hogy valószínű már az első használat közben lejön róla a mágnesezhető réteg és végigszennyezi annak a masinának a szalagpályáját, amiben használni szeretnék volna... :O

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#35) Nimda válasza Undoroid (#34) üzenetére


Nimda
addikt

Nem jellemző, legalábbis én még nem találkoztam régi, akár a 80- as évekből való bontatlan kazettával, amiről levált volna a réteg. A gagyi, vagy a replikákról elképzelhető, de ilyet nem veszünk. Ettől függetlenül, igen, mocsok drágán kínálják a kazikat :(

(#36) MaxxDamage válasza Undoroid (#34) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, az elhárítva, azért írtam, hogy az is befolyásolja. :K

Nem semmi...azért tudni kell hol az ára vége...de még ha bontatlan is, akkor legalább legyen eredeti! :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.