Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ser666


ser666
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy aki a decemberi akció keretében kötette be az adsl-t az kapott-e számlát a decemberi hónapról, ugyanis én úgy tudom hogy akkor volt az az akció mikoris elengedik arra a hónapra az internethasználati díjat.
Ezt azthiszem a matáv és az invitel is meghírdette.
Én az akcíó keretében köttettem be/invitel/, de mégis jött számla a decemberi hónapról.
Akkor most én tévettem, vagy jól átb@szták a fejem ?:F

(#2) Sefter válasza ser666 (#1) üzenetére


Sefter
veterán

hívd fel őket, mert elvileg INGYENES volt a decemberi hónap.....
biztos nem a januárit küldték :F

Psn ID: sefter_hun

(#4) mormota válasza ser666 (#1) üzenetére


mormota
senior tag

hívd fel őket, és érdeklődd meg

Illusztrálok, tehát vagyok

(#5) ser666


ser666
csendes tag

A decemberit meg a januárit is egy csekken küldék: 17'000Ft :-(
Na azért kérdem, mert nem akarom a saját hülyeségem miatt b@szogatni őket, de ha ti is így tudjátok hogy az akciós hónapot nem kell kifizetni akkor mégs én vagyok a hülye...
De akkor csúnyán beolvasok az tutti!!!

(#6) Zsotee válasza ser666 (#5) üzenetére


Zsotee
csendes tag

Nos ez nagyon király..
Nézem a postaládát nálam is ott a csekk, mááá félve nyitottam ki:(((
Pedig én is az akció alatt köttetem be....
Na mondom telefon, de csak a muzsika hangját hallani...
Remélem mielöbb letisztázhatom velük!!!

(#7) vicces


vicces
addikt

van egy olyan érzésem, hogy úgyis meg fogják magyarázni.

mondjuk nekem még eddig nem volt bajom velük.
kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop kop :)

:)

(#8) finest


finest
őstag

Még Vnetnek hívták, amikor engem is megpróbáltak egy akciós vásárlás után számlával átverni. Némi telefonálgatás és a szerződés másolatának beküldése után leírták a későbbi számlámról. Szerintem ennek az áll a hátterében, h sokan nem figyelnek arra, h mit fizetnek be, ők meg örülnek az extraprofitnak.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Erről az invitelről megvan a véleményem. A kapcsolódással és a sebességel nincs gond, de az ügyfélszolgálataik telefos információ szolgáltatásuk enyhén szolva 0.
Nekem most modemes netem van mert a Május hónapot meg akarom várni a szélessávú internettel.(új törvények)
De legszívesebben már holnap lemondanám az előfizetést. Ezt régebben meg is tettem, nem tudom minek váltottam vissza...
Különben az Axelro szolgáltatásáról csak jót mondhatok.
Aki teheti kerülje el ez a céget, sok idegeskedéstől megszabadítja magát.
Ahogy olvasom ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedűl.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#10) Nahar válasza zoltanz (#9) üzenetére


Nahar
tag

Májustól mi fog változni a szélessávú netben?

Egyébként 1,5 évet használtam Vnet (Invitel) ADSL-t, semmi rosszat nem tudok mondani róla azonkivűl, hogy hetente egyszer pár órára biztosan leállt vagy az SMTP, vagy pedig a POP3-as szerverük.
Váltani azéert váltottam az Axelero kábelnetre, mert az Invitelnél soha nem volt meg a 384kbps-os letöltést. Helyette 340 volt, de az stabilan, mindenkor jött is.

http://csaba.try.hu

(#11) guminyúl válasza ser666 (#1) üzenetére


guminyúl
tag

Lehet, hogy baromságot mondok (szoktam), de az Invitel azt hirdette, hogy ha az ő szolgáltatási körzetükön kívülről rendeled meg az ő szolgáltatásukat, akkor nincs decemberi havidíj. A MATÁV is ugyanígy hirdetett, azthiszem.

(#12) ch.peter válasza Nahar (#10) üzenetére


ch.peter
aktív tag

''Májustól mi fog változni a szélessávú netben?''

szerintem semmi. Néhányan feldobták egyszer valahol, hogy májustól kolbászból lesz a kerítés is, azóta terjed sokminden ''okos'' gondolat.
Lásd még: 5000 Ftos adsl májustól? című téma.

(#13) tray válasza guminyúl (#11) üzenetére


tray
aktív tag

Jaja, az Invitelnél volt egy ilyen dolog, hogy csak a Matáv szolgáltatási területén akcióztak... Ahol saját hálózata volt neki, ott nem volt akcó, drágább volt.

Egyébként nézzétek már meg azt az akciót még egyszer! A havidíj elengedése nem azt jelenti, hogy nem tavaly decemberben, hanem csak idén küldik ki a számlát? Ez biztos apróbetűs rész.

Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

(#14) guminyúl válasza tray (#13) üzenetére


guminyúl
tag

Én akció nélkül kötettem be, de nekem is két hónap után küldtek egy 20k HUF körüli számlát. Ez így szokott lenni, az első 2 hónap egyben érkezik. (legalábbis körülöttem mindenki így kapta meg)

(#15) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem akarom sorolni pl:
Nem tudják megmondoni a email jelszavadat és nevedet : Találd ki! (ilyen a hozzáállás)
Többszőr előfordult, hogy csak a számla megkapása után értesültem és kerekedett ki a szemem valamin.

Májustól életbelép egy törvény melyszerint nem köthetnek veled 1-2-3 stb évre hűségnyilatkozatot.
Egy részt ha most ilyen szerződést kötsz, megteheti (meg is tette) a szolgáltató ,hogy azonos szolgáltatásért többet kell egyszercsak fizetni.
Mástrészt egy szolgáltatás nem felel meg valamiér (pl: kábelnet egyszercsak lassúlni kezd) fogom magam és lemondom.

Valószinű a szolgáltatók átálnak más hűségprogram akciókra pl aranykárty stb.
Az eltelt évek számítanak malyad ez tuti.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.