Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Akad a Winampom Win98 alatt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Akad a Winampom mp3 lejátszás Win98 alatt internetezés közben vagy akármilyen program elindításakor pl windows commander. Pedig a winamp settingsében highest prioritásra van állítva és az egész mp3-at berakja a memóriába lejátszás előtt, tehán nem a hd-ről játsza.

prohardver vendég

(#2) HatER


HatER
csendes tag

hello! mennyi memod van?
nekem 128MB, és a file buffer a winampban 128KB-ra van állítva
highest beállítás mellett...
milyen gép?

Na most erre mit mondjak?

(#3) guest válasza HatER (#2) üzenetére


guest
veterán

256 megabájt ram van benne és 900-on futtatok egy 800-as Duront.

prohardver vendég

(#4) SeF


SeF
tag

Hy! Én visszatenném a WinAmp-ban High-ra vagy normal-ra! Milyen modemed van belső avagy külső? Isa-s vagy PCI? A win modemek kb.20% erőforrást használnak. Sajátgép adatlapon nézd meg mennyi! Nem kellene egy tiszta Windows? A 98 különben sem ismeri a mai rendszereket. Használj ME-t vagy XP-t, esetleg 2000-ret ezeket már teljesen 32bitesek. Ja és vedd vissza az FSB-t 100-ra lehet a lap is befolyásolhatja! Milyen programok indúlnak el automatikusan? Msconfig-ban mézd meg és kapcsold ki ami nem kell! Sok sikert!

Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

(#5) Gabika


Gabika
csendes tag

Szia !

Probald meg ugy hogy letiltod az eppen aktualis virusfigyelot ( persze ha van ) ; utanna egy szemet sem fog akadozni ...

Udv,

Gabi


(#6) khalox


khalox
őstag

Nálam is akadt a lejátszás minden másolás végén pl. meg lemezműveleteknél. A megoldás az volt, hogy kicseréltem a winchester KÁBELt... (mást nem csináltam vele...) Hogy miért pont ez volt rá a megoldás azt nem tudom, nekem is úgy mondták...

(#7) guest


guest
veterán

Egyik haveromnál is ez volt a bibi!!
A megoldás a winchester beállításaiban volt.Neki volt egy DMA progija dosban és azt kellett beállítania.Értsd: ATA 100-ra kellett állítania.Gondolom neked csak BIOS-ban kell beállítani. Windowsban is ellenőrizd a DMA beállítást.Plussz érdemes feltenni a gyári IDE vezérlőt.

Ez a probléma neki másolás közben volt.Akkor recsegett neki.

prohardver vendég

(#8) elmo


elmo
aktív tag

Hi! Nekem meg a SETI futtatása közben vannak gondok, Win XP alatt (2000 alatt is volt). DMA enegedve van, de nálam szvsz nem a winyó kavar be. Ja, ASUS A7V-E, Duron 800, 384 MB RAM. 5letek?
Kösz.

udv,
Elmo

(#9) marlowe


marlowe
csendes tag

Esetlegesen egy jó megoldás:

Az output-ot állítsd be directsoundra, ha azon van, akkor wav out-ra. (lényeg, hogy cseréld meg :)
Aztán lépj ki, majd indítsd újra. Nekem anno ez megoldotta a problémát.

(#10) guest


guest
veterán

Kapcsoljátok be a DMA-t!

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Akad a Winampom Win98 alatt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.