Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) salaxx


salaxx
tag

Hi mindenki! Kellene vmi alaplap athlon 64-hez PCI express csatolóval. Amit ajánlatok légyszi írjátok mellé a chipsetet meg vmi ajánlott magyar árat ha lehet. köszi

(#2) ByB


ByB
addikt

Hali!

Ma vettem Asus A8V-E Deluxe-ot, szerintem über!!! Vagy ''kistestvére'' Abit AX8!!! Mindkettővel jól jársz... 30.000 körül vannak.

(#3) terw válasza ByB (#2) üzenetére


terw
csendes tag

Helló:


Hol lehet nálunk kapni ilyen Asus lapot?

Fel a fejjel,amig van.

(#4) LordX válasza ByB (#2) üzenetére


LordX
veterán

De az AGP-s..

PCIe-s A64 lap nem igazán van még. Ami van, az csúcskategóriás (árú..), szóval még várj egy-két hónapot ezzel.

(#5) sgeo válasza LordX (#4) üzenetére


sgeo
csendes tag

Természetesen nem AGP-s. 1 x PCI-E X16 - 2 x PCI-E X 1 - 3 x PCI. Én egyébként még nem láttam üzletekben, csak az SLI-s A8N-SLI-t. Az sem semmi deszka lehet. BuÉk

(#6) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Szerintem az Asus jó kis lap és ''csak'' 31+fa!

Bár az MSI Diamond-ot is nagyon nézegetem!

[Szerkesztve]

(#7) sgeo


sgeo
csendes tag

Hali!

Asus A8N-SLI Deluxe v. ASUS A8V-E Deluxe deszkákkal találkozott már valaki üzletben?

(#8) donw3ga válasza ByB (#2) üzenetére


donw3ga
senior tag

Hol vetted???

(#9) LordX válasza sgeo (#5) üzenetére


LordX
veterán

Akkor még csak a A8V volt fent az ASUS honlapján az A8V-E nem, ezért mondtam, hogy AGP-s..

(#10) MaUser válasza donw3ga (#8) üzenetére


MaUser
addikt

Hátha észreveszi a kérdezett...

[Szerkesztve]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Bővebben: link
Mintha itt láttam volna!

(#12) MaUser válasza KriszBoy (#11) üzenetére


MaUser
addikt

Köszi, de az a baj, hogy ide kétszer kellene Bp-re mennem, a várakozási időről nem is beszélve.
Jó lenne ha csinálna az egyik oldal végre egy ax8 vagy a8v-e versus k8nf-9 tesztet. De egyelőre még sima teszt sincs ezekről a lapokról, nemhogy összehasonlító.:(

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.