Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11029) sptkyle válasza Anubiss (#11028) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ezt a dolgot több szempontból is meg lehet közelíteni.
Az első dolog amit stefanitsr kolega szokott emlegetni (nagy g36 antifan) , hogy jo sok típushibája van a g36 szériának. Ezekre nem térnék ki, egyrészt mert megtalálod a posztjait, ha rákeresel itt a topicban, másrészt meg azért, mert jómagam g36 hivő vagyok. :)
A következő elég általános dolog, hogy a magyar boltok drágák. Ez a boltok, és a termékpaletta kb 98%-ára igaz véleményem szerint.
További megközelítés lehet a márka, ami lég fontos. Én akárhogy néztem, nem tudtam rájönni, hogy ők most mit is árulnak... és ha egy bolt nem meri (vagy nem akarja ) kiírni a márkát, az elég zsákbamacska. (nálam alapvetően felejtős) Tekintsük noname-nek.
Szerintem 2 fontos szempontja van annak, ha valaki boltban akar AS fegyvert vásárolni. Az egyik, hogy mindenképpen uj a cucc. Ez lehet pozitív, és negatív dolog is. Nem megyek ebbe most bele. A másik dolog, hogy garancia van a fegyverre. Ez utóbbi itt most nem érvényesül, ki is van írva szép nagy piros betűkkel.
Visszakanyarodva az árhoz, és feltételezve azt, hogy te mindenképpen g36-ot szeretnél (azután is, hogy elolvastad a kolega posztjait, amiben kiemeli a hibáit) , nézzünk körbe hol mennyiért, és milyet lehetne beszerezni:
Külföldön (RSOV) kb 100dollár egy JG G36C (ez shippinggel, vámmal, áfával olyan 35k körül lehet)
Taiwangun-on 154euro egy SRC G36C (plusz shipping.. ha sikerül rendelésbe betársulni, akkor ez 1-2k)
De ha azt nézzük, hogy ne feltétlenül akarjunk uj fegyvert, szét lehet nézni használtak között is.
Pl Softair. 23-25k körül szokott lenni egy átlag JG G36C. De ha sikerül kifogni, 30k körül találsz olyat, amiben jo néhány gyári alkatrész már ki van cserélve.
és nézelődhetnék még napestig. Ez a fegyver, főleg így hogy noname, garinélküli, szerintem felejtős 41000ft-ért.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.