Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  AIMP2

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Az AIMP2 egy freeware audiolejátszó szoftver.

Támogatott formátumok
FLAC, MP3, MP2, MP1, WAV, Vorbis, AAC, WMA, AC3, CDA, Speex, MTM, MOD, XM, IT, UMX, AIF, S3M, MO3, stb.

Linkek:
Hivatalos oldal (offline, vagy vacakol)
Magyar Oldal

A programmal kapcsolatos véleményeknek, tippeknek, tapasztalatoknak ad helyet ez a topik.

(#2) cizoe


cizoe
őstag

Legfrissebb stabil verzió:

2.50.320

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Az oldal újra fut, karbantartás miatt 6-15 ig álltunk.
210 dbos skinpack, folyamatosan frissülő pluginok, háttérképek a letöltések közt.

A hivatalos oldal (aimp.ru) lehalt sajnos, eméljük hamarosan feléled.

(#4) Dexter68 válasza cizoe (#3) üzenetére


Dexter68
addikt

Használom a programot, használnám az oldalad, de nem elérhető.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5) cizoe válasza Dexter68 (#4) üzenetére


cizoe
őstag

Elnézést mindenkitől, de egész nap szerverbajok voltak, nem sikerült egyre gondolnunk a rendszergazdával. De már minden ok. :)

Hivatalos oldal (aimp.ru) továbbra is OFFLINE. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) cizoe


cizoe
őstag

újra jó a hivatalos orosz oldal! (bár kicsit lassú)

(#7) cizoe


cizoe
őstag

Új verzió: 2.51.323

+ Usability was improved
- Fixed: wrong duration for *.wv files in some times
- Fixed: don’t work Tempo and Pitch sound effects in B320
- Fixed: don’t work 32-bits sound processing option in B320

(#8) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Én ezt a programot használom zenehallgatásra kb 2 hónapja mióta megtaláltam. Elötte a Realplayert használtam de az sokszor fagyott. Nagyon jó program Realplayer és Winamp helyett is.

(#9) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Az én hibám miatt fagyott a Realpayer mert sok program volt egyszerre megnyitva de inkább az AIMP2-t használom zenehallgatásra és online rádiók hallgatására. A kedvencem.

(#10) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Jó a magyar AIMP2 oldal. Olyan szkinek vannak fönt amikket még sehol nem láttam.

(#11) cizoe


cizoe
őstag

Örülök, hogy tetszik az oldal. ;) Realplayer nekem mindig felejtős volt, iszonyat idegesítő tud lenni.

(#12) cizoe


cizoe
őstag

Elkészítettem a Grand Theft Auto IV skinem első 1.0-ás verzióját! Ha tetszik, lehet tölteni! [LETÖLTÉS]

(#13) Jofi81


Jofi81
őstag

A Winampom mostanában mindig hibát észlel, ezért használhatatlan, így itt az ideje váltanom. Foobart nem akarok használni, így maradt 2 versenyző, a Spider Player és az AIMP2. Mindkettőt felraktam, kipróbáltam, egyelőre úgy tűnik, hogy a győztes az AIMP. Viszont rögtön lenne is egy kérdésem: hogy lehet beállítani a véletlenszerű lejátszást anélkül, hogy magát a listát keverném össze?

(#14) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Ha DVD lemezröl hallgatok mp3 zenéket akkor a Spide Player-nél számomra elég áttekinthetetlen volt a lista, hogy milyen album következik..Az AIMP rendesen kilistázza.

(#15) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Cizoe egésszen jó lett ez az új szkin.

(#16) Jofi81 válasza Jofi81 (#13) üzenetére


Jofi81
őstag

Közben rájöttem:

Léptetés (Be/Ki)

(#17) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Cizoe mi az a the Glitch Mob live videó az oldaladon?

(#18) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

2 hete volt olyan, hogy magától elálitódott az AIMP2 és össze-vissza játszotta le a számokat pedig semmit nem álitottam el. Minden beállitást megnéztem és az AIMP2 újratelepitése sem segitett. Nem tudom a mai napig sem, hogy mi volt az oka. A probléma azóta már megoldódott mert más okok miatt újratelepitettem a Windows-t.

(#19) cizoe válasza -Rocco- (#18) üzenetére


cizoe
őstag

Lehet, hogy vmi rossz skin miatt volt, és beragadt a shuffle.

Aza video mindig ilyen random ajánló, most éppen az: )

(#20) cizoe


cizoe
őstag

Aki értesülni akar a frissítésekről, hírekről, az iratkozzon fel az RSS-ünkre! ;)

(#21) Tosee


Tosee
őstag

Sziasztok!

Hát kíváncsiságból letöltöttem, és mit mondjak?!
Egyenlőre winamp mellé tettem fel, de tetszik, elégedett vagyok vele!
Több újdonág is van benne, ami eddig a winampban nem volt megtalálható!
Nekem ami nagyon tetszett az a listázás... Több fülbe rakja a különböző elmentett listákat, ami kiváló ötlet szerintem főleg annak aki nem egyedül hallgat zenét a gépen!

Gratulálok a készítőknek!
Egyenlőre tesztelgetem, barátkozok vele, aztán meglehet teljesen leváltja a megszokott winampot!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#22) Tosee


Tosee
őstag

Ez az msn-es plugin másnál sem működik rendesen?
Feltelepítettem akkor jó volt, kikapcsoltam az msn-be a megjelenítést, majd 1-2 órával később vissza, és nem volt jó! Kiléptem a lejátszóból, majd elindítottam újra, és megint jó addig még ki nem kapcsolom msn-be majd vissza!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#23) cizoe válasza Tosee (#22) üzenetére


cizoe
őstag

Az a plugin elég régi, új verziókkal való működése nem stabil. Szvsz kit érdekel, hogy látják-e mit hallgatok.

(#24) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Azért találták ki, hogy lássák mit hallgat az ember MSN-en? Nem is tudtam. Ez a plugin engem sem érdekel. Nem használok MSN-t.

(#25) harylmu


harylmu
őstag

Majd ha olyan konfigurálható lesz mint a foobar, illetve lesz Kernel/Wasapi plugin hozzá, akkor adok neki 1 esélyt. :)

Amúgy nagyon-nagyon szimpi program. :K
Annyi előnye van foobarral szemben, hogy abba sokkal jobban bele kell mélyedni, hogy nagyon vágd mi hogy van. Ez egyszerű és nagyszerű.
Ha legközelebb valaki kérdezi milyen audio progit, akkor AIMP2-őt fogok neki mondani.

[ Szerkesztve ]

(#26) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Transindex.ro - Jé, egy olyan program, ami beszél magyarul! Könnyed telepítés és egy Winamp-szerű felület fogad. Ez már tetszik. Rengeteg opciót találunk: tempó, pitch, visszafelé lejátszás stb. Egy apró hibát azonban elkövettünk: a sebességmódosító gombbal túl sokat szórakoztunk, így meglehetősen sok időnkbe kerül megtalálni az eredeti tempót.
Miért érdemes az AIMP2-t telepíteni? Elsősorban a felhasználóbarát kezelőfelület miatt – ami különösebb titkolózás nelkül idézi a Winampot –, másodsorban a hasznos funkciók szólnak az AIMP mellett. Apró, de ügyes funkciókat találunk az AIMP-ban: be tudjuk állítani, hogy egy bizonyos órában kikapcsoljon magától, rögzíteni vele venni bármit, amit lejátszik (ez a funkció elsősorban akkor hasznos, ha internetrádiók műsorát vennénk fel).
A hangszínező 18 sávos és jó eredményt produkál, amit kedvünk szerint néhány effekkttel meg is spékelhetünk, legyen az kórus, vagy visszhangosítás. Az alkalmazás maga kicsi és kevés erőforrást köt le. A tag szerkesztő, az mp3 készítő külön szoftver formájában jelenik meg, így nem zabálják az erőforrásokat. A programablak lecsökkenthető, így nyugodtan dolgozhatunk a gépen, mert nem fog zavarni. Ha van olyan lejátszó, ami tényleg jobb a Winampnál, akkor AIMP névre hallgat.

(#27) harylmu


harylmu
őstag

Van benne pop-up kiegészítő, ami "kijön" számváltásnál? Mint a foobarba pl.:

A másik kérdésem a lyric felé irányulna, valahogy meg lehet benne jeleníteni a szöveget? Illetve a netről automatikusan le tudja szedni?

(#28) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

26-os hozzászólás forrás: Transindex.ro

(#29) cizoe válasza harylmu (#27) üzenetére


cizoe
őstag

Van igen, quick file info néven fut. És van infocsík is ha az jobban bejön, bár én a popupos quick file infot használom.

infocsík:

quick info:

Dalszöveget nem vágom, de a EvilLyrics-szel biztos együttműködik, mint a legtöbb winamp pluginnal egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#30) dni


dni
őstag

Jófajta! Engem meggyőzött a funkcióival. Nagyon tetszik a Audio library része (Media Library függő vok :) ) Leginlább ezért álltam át annak idején a Foobarra (Facet plugin), de most itt az új versenyző. Hangminőségben még egy kicsit fejlődik és egész jó lesz.

Grat az oldalhoz!

[ Szerkesztve ]

(#31) dni


dni
őstag

Hogyan tudom beállítani a fájl társítást, mert nem találom?

[ Szerkesztve ]

(#32) cizoe válasza dni (#31) üzenetére


cizoe
őstag

Most ubuntu alól vagyok, de asszem elvileg az opciókban van simán (ha rányomsz a beállításokra, ott bal oldalt a menüsorban vhol középtájtól picit lefelé). :) Könnyen megtalálni.

(#33) dni válasza cizoe (#32) üzenetére


dni
őstag

Thx, Valóban, kivéve portable installnál ;) Egyre jobban tetszik, ahogy ismerkedünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#34) cizoe


cizoe
őstag

Valaki kipróbálhatná ezzel hogy működik -e a winamp Kernel streaminges pluginjával. ;) Nem hinném, de csodák léteznek. :)

(#35) cizoe


cizoe
őstag

Elvileg van/lesz megoldás a Kernel streamingre Artem szerint, majd leinfózom a ruszki fórumban, pontosan hogy is gondolták. :)

(#36) harylmu válasza cizoe (#35) üzenetére


harylmu
őstag

No, akkor majd kap lehetőséget a kicsi. :)

(#37) cizoe válasza harylmu (#36) üzenetére


cizoe
őstag

Asionak nagy az esélye hogy müxik, ks majd kiderül, dobtam mélt a fejlesztönek, hogy mik a tervek/lehetőségek.

(#38) cizoe


cizoe
őstag

Íme a válasz a ks supporttal kapcs-ban:

Yes, I plan it in future. This is not a easy task and need much time.
--

С уважением, Artem.

mailto: support@aimp.ru, aimp_support@mail.ru

(#39) dni


dni
őstag

Az Enhancer Winamp dsp-t hogyan tudnám benne életre kelteni? Bemásoltam a mappába, de nem akarja az igazságot.

(#40) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Megint nem sorban játsza le a dalokat az aimp2. Tegnap este elöbb véletlenül vettem ki a lemezt és utánna kapcsoltam ki az aimp2-t. Ezután kikapcsoltam a pc-t. Ma reggel amikor bekapcsoltam a pc-t az első szoftver az aimp2 volt amit elinditottam és utánna vettem észre, hogy megint össze-vissza játsza a számokat. Ezzel a problémával nem tudok mit kezdeni.Megnéztem az opciókat és semmi nincsen elállitva.

(#41) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Rendszer visszaállitás segitett. Ez miatt nem volt kedvem újratelepíteni a Windowst Jó lenne tudnom mi okozza ezt a hibát mert lehet, hogy más pc-n is előjön. Ez nekem egy sokat használt program mert amikor be van kapcsolva a gép napi kb 10-12 órát, akkor az aimp2 szolgáltatja a háttérzenét.

(#42) cizoe válasza -Rocco- (#40) üzenetére


cizoe
őstag

Sosem volt ilyen problémám.. :N

Más: Új build: [link]

(#43) Jofi81 válasza cizoe (#42) üzenetére


Jofi81
őstag

Nincs benne olyan funkció, ami automatikusan értesít, ha elérhető frissebb verzió?

(#44) cizoe válasza Jofi81 (#43) üzenetére


cizoe
őstag

Egyelőre nincs, de ha figyeled az rss-ünket, nem maradsz le semmi változásról. Mellesleg a mai verziók teljesen stabilak, szóval a frissítés ha jó is, nem létfontosságú.

(#45) Jofi81 válasza cizoe (#44) üzenetére


Jofi81
őstag

Oké, köszi!

(#46) harylmu


harylmu
őstag

Na Wasapi/Kernel ügyben valami újdonság? :)

(#47) cizoe válasza harylmu (#46) üzenetére


cizoe
őstag

"Yes, I plan it in future. This is not a easy task and need much time." ;)

(#48) harcsy


harcsy
csendes tag

Szervusztok! Szép ünnepet!
Segítséget kérek a progi használatához.
Nekem nem sikerült a kis videóból megérteni, hogyan tudok rádió adást venni és onnan felvételt indítani?
Próbálgattam, de nem jártam sikerrel.Igen kezdő vagyok ezen a téren :U

(#49) -Rocco-


-Rocco-
csendes tag

Én tudok rádióadást venni de felvételt készíteni nem.

(#50) harcsy válasza -Rocco- (#49) üzenetére


harcsy
csendes tag

Szia!
Leírnád, hogy mit lépjek, ha a rádiót akarom a progiba hallani?
Van a bal felső sarokban radio cap---felvétel be/ki, de hiába nyomok rá,semmi nem történik. Tuti valamit nem jól csinálok

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  AIMP2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.