Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) MMSZoli


MMSZoli
tag

Egyébként pontosan erről beszélek: teljesen feleslegesen beleraknak 3-4vinyót a gépbe, miközben egy db nagy HDD-vel (particionálva) + 1db Firewire külsö 250-essel ki lehetne váltani az egészet. A Raid meg felesleges, hacsak nem szervert üzemeltet valaki, merthogy a mentett játékállások azért nem akkora fontosságúak (gondolom én).
A túlhajtással mint olyannal sem nagyon értek egyet. fi a faxnak? azért a +5-10 fps-ért? Megintcsak egy média által túlhipe-olt topic, kinek mekkora a 3DMark-ja, meg hány fps-t tud X játék alatt... Oszt örül a csóka, ah az övé 2fps-sel jobb, mint a szomszédé, mert OC VGA-ja van és túlhúzta a procit.Kifizette rá +30K-t, az életben nem fogja kihasználni. Na bakker, a 100fps mellet nagyon megérzi azt a +2-t.
Pláne az 1280x1024 felbontás az FPS-hez... abban a száguldásban aztán biztosan észrevenni a 800x600-hoz képest a különbséget... legalábbis az FPS-ek többsége (ha rendesen játszik valaki, és nem nézelődik), EZT biztosan nem venni észre. elég sokat doom-oltam, quake-eltem, battlefiled-eztem ehhez interneten.
Manapság már nem a játék ÉLMÉNYÉRŐL van szó, hanem arról, hogy a játékok mennyire tudják demonstrálni az alatta levő vas erejét, és akkor a delikvens gyorsan átmegy az újabb, nyúzóbb játékra (bár az előtte levőt is szerette, de hát nem a legújabb, decikiiii...), és kezdődik a végtelen ciklus a gépbővítéssel, teszttel, húzással... Igazából csak arról van szó, hogy a userek minél gyakrabban cseréljék az alkatrészeiket, és a játékipar + média (PC újságok + internetes portálok) ezt elég rendesen supportálják is ezt a törekvését a hardvergyártóknak. Pl ne mondja nekem senki, hogy egy DirectX Radeon8500 ne tudta vona izomból futtatni az AERO felületet, de nem supported. vagyis csere, mert ez az érdeke a hadvergyártóknak, Microfos pedig belengetett az össze DX8-as kártyával rendelkezőknek, pedig jópár kielégítő volt még közöttük...
Na erről beszélek.

(#152) djtoomi válasza MMSZoli (#151) üzenetére


djtoomi
addikt

Ne felejtsük el hogy nem 100fps+2fpsről van szó, hanem 20fps+2fps azért számít, jah de ha az embernek nincs kapásból annyi pénze hogy egyből nagy hdd-t vegyen, hanem szépen lassan vesz kicsiket, procit is azért húzza hogy ne kerüljön ugyanaz a teljesítmény +30k-ba, vga úgyszintén, és mellesleg nem mindenki 1280x1024-ben játszik, már terjednek az 1680x1050-es felbontások szerencsére.És valóban, egy 8500 nem tudna kielégíteni egy Aerot, de egy 9700pro sem tudná mondjuk a crysist emgfelelő minőséggel futtatni. Az a baj, hogy nincs két egyforma gép, ezért a szoftvergyártók enm toudnak úgy optimalizálni mint egy konzol esetében, ezért mindig a legszebbre törekednek, ezért egyre erősebb gép kell, ezért egyre újabb hardverek, ezért még szebb játék, és ez egy ördögi kör. Mit szólnál ha ma egy játék egy 6 éves játék szintéjn lenne, mondjuk ha minden játék quake3 arena lenne?Olyan gyenge grafikával? És én pl. nem azért játszok a crysissel mert az a menő, hanem mert télleg ha normálisan megy a gépeden szórakoztató, és leköt a géped elé. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#153) MMSZoli


MMSZoli
tag

Meg fogsz lepődni: kedvenc játékom az Age of Wonders2, ami jó 4 éves játék. DOSEMU-val futttva a Master of Magic legalább olyan jó szórakozás a komplexitása miatt, habár csak 320x200 a felbontása, bozalom :-))
A Battlefield2 és BF2142 szintén nagyon jó szórakozás, és nem kell hozzá 8800GTXYZ.

(#154) djtoomi válasza MMSZoli (#153) üzenetére


djtoomi
addikt

Jó, de a Crysis is nagyon jó szórakozás, és kell hozzá 8800GTXYZ... ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#155) forceberg válasza djtoomi (#152) üzenetére


forceberg
veterán

Még mindig nem érted, hogy szándékosan nem optimalizálnak???!!!
Akkor ki venné meg az új vasakat? Erről szól az egész, hogy az új hardver nem kéne senkinek, ha nem lenne program, amihez kell...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#156) MMSZoli


MMSZoli
tag

Na jó,ebben kiegyezhetünk.

Mindenesetre szerintem (pláne a nagy és olcsó Flash-ek korában) a 2-3 DVD író aegyszerre a gépben dőreségnek tűnik, mert a direkt DVD-DVD másolásra kellhet (arra is csak 2), de azokat a filmeket pedig meg lehet nézni HDD-ről vagy USB-ről is, és még csak lemezt sem pazarol az ember- A a 3 db párhuzamos író használata meg már pénzkeresésre utal, ami meg nem érdekel, mert egyrészt szórakozásra vettem a gépem (bent dolgozom eleget), másrészt annyi bevételt úgysem termelne, harmadrészt meg illegális, és ha lebukik az ember, viszik a ember gépét a 4 HDD és 3db DVD-íróval együtt, nem beszélve a 8800GTXYZ-ről... :O

(#157) MMSZoli


MMSZoli
tag

Na, szóval a HD2600Pro kellően erős kártya egy AGP gépbe, ha nem gamer konfigot akarsz, akkor inkább várd meg a 3850-et.

egy 350W-os táp elegenő kell hogy legyen, hacsak nincs a gépben 3 DVD-író, 4 HDD de akkkor nem a videókari miatt lesz kevés...

(#158) henry válasza MMSZoli (#157) üzenetére


henry
tag

Köszönöm a kimerítő hozzászólásokat! Már majdnem eldöntöttem, még megvárom az első teszteket és utána beruházok vmelyik HD-be.

OFF

A 4x300 vinyó a letöltések miatt van, nem írok DVD-re semmit, megtartom vinyón.
A legkedvesebb cuccoknak és a saját munkáknak / fotóimnak van 2 RAID-ben, mivel ezek pótolhatatlanok, nem szeretném, ha elvesznének.

Nyilván jobb lenne a 4x500 vagy 4x750GB, de ez majd a jövő zenéje.

HNR

(#159) AtiGef


AtiGef
senior tag

Az én AGP-s konfigom:[link]

(#160) djtoomi válasza AtiGef (#159) üzenetére


djtoomi
addikt

Azt a tápot azonnal cseréld le!
Ha nem akarod hogy az egész géped tönkremenjen, ami nem garanciális emiatt, akkor cseréld le egy 400W-os FSP PNF-re! :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#161) AtiGef válasza djtoomi (#160) üzenetére


AtiGef
senior tag

A táp be lett mérve ;)
Jobban bírta mint egy kölcsön kért FSP 400-as.
még van egy képem is amikor egy FSP volt benne.
Nem egy szar Codegen:[link]
Kisseb volt 12V-os ingadozása mint az FSP-jé :Y
KB 4Kg

[ Szerkesztve ]

(#162) LaMotta válasza djtoomi (#160) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Hja, ebben van valami... Nekem is szemet ütött, mikor olvastam :).

(#163) LaMotta válasza AtiGef (#161) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Nem mondod :D... Akkor jó :C ....

(#164) djtoomi válasza AtiGef (#161) üzenetére


djtoomi
addikt

Azért ezt tedd fel a tápos totyikba,kiváncsi vagyok mit mondanak rá... ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#165) AtiGef


AtiGef
senior tag

itt van FSP-vel a gép[link]
Nem olyan rossz a 480-as Codegen!

[ Szerkesztve ]

(#166) AtiGef válasza AtiGef (#161) üzenetére


AtiGef
senior tag

Lemértem a táp pontos súlyát 2,4 lett :B
A legnagyobb gondom az FSP-vel, hogy kevés 4pines csatlakozó volt :(
A mostanin 8 van

[ Szerkesztve ]

(#167) gonba válasza Crax (#137) üzenetére


gonba
csendes tag

Hát nemtom sztem Gainward meg Leadtek jobbak. Legjobb egy galaxy lenne, de azt nem találtam.

(#168) feel good válasza djtoomi (#152) üzenetére


feel good
aktív tag

a quake 3 a mai napig jól néz ki max grafikával.. :)

(#169) gonba válasza athomi (#135) üzenetére


gonba
csendes tag

hát 25k körül. Eredetileg X1950Prot, vagy HD 2600Xt-t akartam, de azt mondták a jelenlegi konfigom alá bőven elég egy 7600GT, azt sem hajtja ki rendesen.
Asus p4p800 e deluxe, 2*1 GB Kingmax DDR 400MHZ, Intel p4 2.8 GHz 800MHZ FSB :S

(#170) LaMotta válasza gonba (#169) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Ide nézz be: [link]

(#171) LaMotta


LaMotta
aktív tag

:C
Gyűlnek a 3850-es résztvevők :P..
[3850 AGP]

(#172) gonba


gonba
csendes tag

hi köszi, de sajnos galaxy már nekik sincs :(

(#173) LaMotta válasza gonba (#172) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Különben szerintem ha meg már 25K-t költenél rá, és kb. ugyanannyit tud egy 7600GT illetve egy 2600XT, akkor meg már jobban érdemes egy újabb megoldást venni. Ha jól tudom, kevesebbet is fogyaszt. Meg nem nagy kunszt, de tud DX 10-et is.

[VGA Chart]

És a 2600XT AGP talán jobban el is érhető.

(#174) gonba válasza LaMotta (#173) üzenetére


gonba
csendes tag

Igazad van abban, hogy könnyebb elérni, de nem hozna ki belőle többet a gépem, mint egy 7600GT-ből. DX 10-et biztos nem hozná ki, szal amiatt nincs értelme, és játékok zöme meg nvidias, ezért sztem inkább 7600GT

(#175) economist


economist
tag

Nézegetem a teszteket, olvasgatom a hozzászólásokat, de nem jutok dűlőre. Győri vagyok, és itt helyben nézelődtem, de nem sok helyen tartanak AGP-s kártyát.

Itt találtam:
http://bitbolt.hu/index.php?csop=Vide%F3k%E1rtya

És persze itt:
http://www.edigital.hu/home.php?cat=1008&sort=price&sort_direction=1

A konfigomat jobban megnézneve:
AMD Athlon XP 2600+ (2.00 GHz, 333 FSB, 512 Cash)
Asus A7V600 deszka
1,5 giga ram
Geforce FX 5200-as kártya 128mb ram, 64 bit, TV-out

Tehát nem sok értelme van megvenni bele túl erős kártyát, mert nem az lesz a szűk keresztmetszet. Igazából a Sapphire Radeon HD2400PRO 256MB TV/DVI AGP lenne a legszínpatikusabb kedvező ára és a sokféle támogatott multimédiás tartalom miatt:
http://www.edigital.hu/product.php?productid=34553&cat=1008&page=1

Ettől azonban nincs messze árban valamelyik Radeon X1650pro, vagy az első linkről valamelyik Geforce, melyek jobb grafikus teljesítményt nyújtanak. Kérdés, hogy megéri valamelyik izmosabb, de régebbi kártyát megvenni, vagy a fenti konfignak ez már úgyis mindegy???

Kb 1-2 évet kéne még teljesíteni a gépnek normál használaton, aztán teljesen újat veszek, ebből meg egy médiacentert akarok csinálni a nappaliba, ezért fontos a HD-tartalmak minnél szélesebb támogatása, addig is viszont szeretnék még játszani is rajta, no persze nem a legújabb játékokkal, de a meglévőből kihonzni a maximumot. A belinkelt cuccokból mit ajánlanátok???

Én az Asus AX1650PRO/HTD/256MB és a Sapphire Radeon HD2400PRO 256MB TV/DVI AGP közt gondolkodom. Amivel többet tud az előző játéknál, azt ki tudja-e használni a fenti konfig, vagy mennyivel tud kevesebbet HD-tartalmaknál. Ez utóbbiban állítólag a Geforce-ok jobban terhelik a procit. Vista-t melyik viszi jobban?

(#176) Coupe válasza economist (#175) üzenetére


Coupe
csendes tag

Szerintem jól járnál a X1650pro -val!

[ Szerkesztve ]

(#177) djtoomi válasza Coupe (#176) üzenetére


djtoomi
addikt

Tudomásom szerint 775-el meg agp-vel csak az asrock szenved, de tulajdonképpen neki ez a legnagyobb haszna, hopgy ezeket csak ő gyártja... :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#178) Coupe


Coupe
csendes tag

Először is nagyon szimpatikus ez a topic!

Én is rendlkezem egy AGP-s kártyával egy X1950PRO -val nagyon megvagyok vele elégedve és szerintem nagyon is jól teljesít egy E4300 társaságában! Bevallom engem egyvalami zavar csak, hogy manapság nem lehet alaplapot kapni az AGP-s kártyák alá pedig a most megjelent HD 3850 egy tuningolt E4300 -al vagy valami komolyabb CPU-val szerintem egy darabig megállná a helyét. Én most egy Asrock 4CoreDual VSTA alaplappal használom nem rossz bár a tuning nem az erőssége... de használható.

Ha valaki esetleg tudna AGP -s alaplapokat akkor szerintem itt közzé tehetnénk mert igen ritka bár ha jelennek meg újj AGP-s kártyák akkor hátha leszenek hozzá alaplapok is!

(#179) LaMotta válasza Coupe (#178) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Az a "baj", hogy nem a gombhoz varrják a kabátot :).
AGP-s kártyák már csak azért jelennek meg, mert még elég sok ilyen alaplap van működőben a világon. A mézesmadzag: ha már rendszert nem is akarod, de a kártyád cseréld le, mert a procid igazából sokáig jó lesz még, csak legyen jobb megjelenítőd... Viszont tömeggyártás van és a gyártóknak az a céljuk, hogy ha vettél régebben AGP-set, de fejlődni akarsz, akkor ne AGP-set vegyél, hanem PCI-e -eset, így vettél ilyet is, olyat is. Dupla fogyasztás. Nehogy már eggyel legyél el évekig :)...
Meg aztán így lehet egy cégtől veszel több mindent... Fogyassz, fogyassz, fogyassz!

Szóval legfeljebb elvétve lesz ilyen.. Fehér holló jelleggel.
Mondjuk vicces, de van 2400PRO sima PCI-vel is :).. Volt egy 7000-esből, meg aztán 9250, most meg 2400 :).

(#180) AtiGef válasza Coupe (#178) üzenetére


AtiGef
senior tag

jééééé végre egy elégedett ember :DD
Asrock powa :R

Sajnos egyre kevsebb a VGA de a HD3850-et megvárom :B

[ Szerkesztve ]

(#181) Coupe válasza AtiGef (#180) üzenetére


Coupe
csendes tag

Sajnos igazatok van mindenben, pedig kár lenne teljesen leállni az AGP -t támogató lapokkal, azért olyan óriási sebesség különbség eddig nem volt, bár lehet a jövőben lesz!

Végülis elégedett vagyok Asrock lappal, nem mondom a Tuning része lehetne jobb de így is megy a procim benne 2650 mhz -en, meg keveslem a max 2GB memóriát!

De amúgy nagyon stabil a lap! Nem bántam meg!

(#182) economist válasza Coupe (#176) üzenetére


economist
tag

És melyikkel a 3 közül? Asus, MSI, Sapphire?

http://www.edigital.hu/home.php?cat=1008&sort=price&sort_direction=1

Az Asus az egyetlen a 3 közül, ami csak ddr2 256 RAM-mal vannak szerelve, ugyanakkor ezen valami zalman-szerű csendesnek tűnő normális hűtő van, és adnak hozzá átalakítót meg kábelt, amit a többihez még külön kell megvenni.

Néztem a Sapphire honlapján a specifikációját a HD2400Pro-nak és az 1650Pro-nak. Ugyanazokat a formátumokat támogatják, szinte mindenben ugyanazt tudja a két kártya, csak a 2400-as 64bites 256 megás, míg a másik 128bites és 512 megás. Emiatt az 1650pro tuti jóval erősebb. - Kérdés, ezt ki tudja használni a rendszerem? De a 2400-nál kiemeli a HD DVD és a Blueray DVD hardwares támogatását, ami még jól jöhet később. A directX10-et és a Shader Model 4.0-t szerintem ezesetben felesleges. Emellett a kártya kevesebbet fogyaszt, és kevésbbé melegedik (0,065u miatt). - és még kevesebbe is kerül.

[ Szerkesztve ]

(#183) MMSZoli válasza gonba (#174) üzenetére


MMSZoli
tag

Szerintem némi képzavarod van.

Szerinted az meg mit jelent, hogy a "játékok zöme Nvidia-s"? Szerinted akkor egy erősebb ATI kártya nem alázza meg az nvidia kártyát, csak azért, mert nvidia logo van a játék elején?Mondom z úgy, ogy nvidia force3 chipset van gépemben, tehát NEM utálom őket.

(#184) LaMotta válasza economist (#175) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Nem vagyok szaki, de szerintem...
Ha csak játszol, simán elég az 1650 Pro. Lehet még el tudna hajtani egy 6800GT/7600GT-t, de ahhoz eléggé tuningolni kéne.
Most hogy HD tartalmú tényezőket mennyire fogsz használni, Te tudod... Ahhoz viszont jobb lenne a 2xxx széria.

SZERINTEM... Szóval szakértőbb emberek véleményét is kikéri economist, csak már kezd egyre lejjebb tűnni.
:))

(#185) LaMotta válasza economist (#182) üzenetére


LaMotta
aktív tag

A memóriavezérlő azért minimum 128 bites legyen....!
256 MB és 512 MB között szinte alig lenne különbség. Az esetedben mindenképp.

(#186) Coupe válasza economist (#182) üzenetére


Coupe
csendes tag

Szerintem azt vedd meg amelyik szimpatikus a három márka közül ha jól látom mindegy DDR2 -vel van szerelve. Szerintem nagy teljesítmény különbség nem lesz köztük!

(#187) Crax válasza MMSZoli (#183) üzenetére


Crax
csendes tag

Nekem mindig is geforce-om volt, és soha nem volt vele semmi probléma.
Az ATI Radeonokkkal meg sokszor van valami gubanc, főleg a Catalyst driver miatt. Tehát nem maga a kártya tré, de sok embert hallottam már panaszkodni emiatt.
És szerintem az sem véletlen, hogy a játékok 95%-ának elején kijön, hogy a "runs best on/powered by Nvidia GeForce. ;) Ati logót még nem is láttam játék elején, bár ez lehet hogy nem számít sokat...

(#188) economist válasza LaMotta (#185) üzenetére


economist
tag

Legyen 128 bites a játékok miatt, és legyen 2xxx szériás a HD-tartalmak miatt. Ezekalapján kéne egy 2600pro-t keresni AGP-ben? Egyelőre ilyet itt Győrben nem találtam. Az alábbi geforcok mitt tudnak 3d-ben, illetve HD-ben?

AGP Geforce 7300 GT 256MB DDR3 DVI, HDTV 19.800 Ft
AGP Geforce 7600 GS 256MB DDR2 DVI, HDTV 18.900 Ft

Illetve lehet hülye kérdés, de játékok tekintetében mennyiben lenne előrelépés a 64bites HD2400Pro az ősrégi FX5200-amhoz képest? Gondolkodtam korábban már használt 9600pro-9800xt is, mikor a régi gépet vettem, ezek voltak a csúcskártyák, tehát az enyémnél bizti többet tudnak, és olcsón beszerezhetők - ideiglenesre ez nem lenne jobb, mint egy új, de erősen butított vga?

Egyébként köszönöm mindenkinek a segítséget! Én nem értek hozzá, és hálás vagyok minden tanácsért!

(#189) LaMotta válasza Crax (#187) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Én nem játszom sokat, de másokra hivatkozva (itt olvastam anno), hogy van jó pár játék, ami nVidia logo-val jön elő, de ATI-n jobban fut :C.

(#190) economist válasza Coupe (#186) üzenetére


economist
tag

Nem tudom miért, de nekem az asus a 256 ram ellenére is valami miatt szimpibb a 3 1650pro-ból. Lehet csak azért, mert ennek benne van a nevében a HD valamilyen formában :D, bár tetszik a hűtése is :) , és ha a shappire-hez veszek külön egy dvi-vga átalakítót, már ugyanott vagyok majdnem árban. Csak nem tudom, később nem járok-e jobban a 2400proval. Könyebb lenne eldönteni, ha értenék is hozzá... :(

(#191) LaMotta válasza economist (#188) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Összetettebb ilyen régi rendszernél ez a kérdés...
Na ezt figyu :DD ... Vagy 1 óráig kerestem, mire megtaláltam Neked, mert emlékeztem, hogy valahol láttam ilyen tesztet, csak nem találtam. De megvan :)) ..

Előbb nézd meg ezt: [AGP - Új kártyák, régi rendszerek ]
Itt akár 1950 Pro is ajánlott.

Aztán skubizz ide, hogy lásd, hogy áll egy 1950 Pro másokkal szemben, különböző szempontok alapján:
[TH - VGA Charts]

Szerintem ezek alapján simán vehetsz majd egy 2600XT-t.....
128 bit, GDDR3, jobb HD feldolgozás...
Az árakat most nem tudom annyira.. 2600XT 22-25K...

Talán így könnyebb lesz.

(#192) LaMotta válasza economist (#190) üzenetére


LaMotta
aktív tag

1-gyel lejjebbit megnézed, aztán talán kis józan paraszti ésszel is lehet dönteni. ;)

(#193) LaMotta válasza economist (#190) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Bocs, az a 2400XT.... 2600XT olyan 25-től van/lesz.
Amúgy meg 2600 Pro is jó már. Az több eséllyel van forgalomban.

Szerintem ha már itt vagy és nem csak elvakultan bemegyek a boltba és vásárlok, akkor milyen tulajdonságai legyenek, hogy ne szenvedj hiányt:

Min. 128 bit-es memóriavezérlő,
DDR3-mas memóriák,
és minimum 256 MB memória (512 akkor éri meg talán, ha 1-3 ezer Ft-tal drágább).

(#194) economist válasza LaMotta (#193) üzenetére


economist
tag

Nagyon köszönöm a segítséget. A cikk tanulsága szerint még lehet van értelme egy kicsivel erősebb kártyának, mert a másik link tesztje szerint a 2400pro messze a leggyengébbek közt van 3d-ben. A 7300-as geforeceok és a 7600GS sem jobb, pedig itt Győrben 20 körül adják. A ár miatt max 1650 és 2600 jöhet szóba, utóbbi lenne a szimpi, és árban sem sokkal drágább. 512 DDR2-vel 22e neten, 256 DDR3-mal 25e, tehát utóbbi. De itt győrben még nem láttam. :(( Mindenesetre a 2400prot meg a geforceokat kilőttem, ha találok 2600-ast, akkor az lesz, ha nem, akkor marad az 1650. köszi mégegyszer mindenkinek a segítséget! :) :)

(#195) zolisz83


zolisz83
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy P4-es 3,2@4Ghzes procihoz ill IC7es laphoz mit tartotok még reálisan kihajtható karinak. Szigorúan elméleti a kérdésem, vagyis nem tervezem új beszerzését(szóval felőlem a legdrágább karit is javasolhatjátok, nem fenyeget a vásárlás legcsekélyebb veszélye sem), csak idetévedtem és kíváncsivá lettem vajon mi lehet a maximum.:)..
Üdv!

.-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -..--///... --- ... ... --- ... ... --- ... ... --- ...

(#196) AtiGef válasza zolisz83 (#195) üzenetére


AtiGef
senior tag

Geforce 7600GT DDR3
Ati Radeon X1650PRO DDR3
Szerintem ezek azok a karik amiket még kihajt.

(#197) forceberg válasza AtiGef (#196) üzenetére


forceberg
veterán

Sztem egy X1950 pro még beleférne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#198) joi29 válasza zolisz83 (#195) üzenetére


joi29
őstag

HD2600xt vagy x1950pro

(#199) Dr. Romano válasza joi29 (#198) üzenetére


Dr. Romano
veterán

X1950 Pro ;)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#200) joi29 válasza Dr. Romano (#199) üzenetére


joi29
őstag

Ja jelenleg ez a helyzet,de időtálóság szempontjábol már nem ilyen egyértelmü.
A kérdés pedig csak a kihajthatóság kereteire vonatkozott.P4@4Ghz. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.