Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aerocool tápok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Vannak valakinek tapasztalata ezekkel a tápokkal?
Elég jól néznek ki, csilivilli, meg minden, az 550wattos pedig bruttó 24k-ban kerül az M betűs boltban.... Milyen lehet a minősége? Megéri?
[L]http://www.aerocool.us/power/Aeropower%20II+/psu+.htm[/L]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) PeliScan válasza Szeke (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

550W..? Háthát. Nem hiszem, h ez valóban 550Wot jelet 24k-ért... ovmi PMPOs mérőszámmal számolhatták ki, szvsz. :)

Bár a holnap nem néz ki gagyinak... bár kivánncsi lenék, mi is az a ''P5 Certified''

Ha 2x ennyi lenne, akkor fel sem merülne h gagyi. :) De így kissé gyanús... mondjuk én lennék a legboldogabb, ha elérkezne a PSU piacon egy nagy árcsökkenés, de hát.. :F

[Szerkesztve]

(#3) Szeke válasza PeliScan (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Na látod ezaz, amiért sok ''elit'' gyártó a piac minden területén képes megélni (nem csak hardverekre gondolok). ''Ha drága akkor jó, ha olcsó akkor gagyi'' .... Talán mert még 2éves sincs a gyártó, lehet h ezzel is akar magának vevőket szerezni... Az ár számomra nem mérvadó.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) Füly


Füly
tag

és ezeknek a tépoknak mekkora a hangja?lehet szabáylozni a ventiket?mert ha nem akkor ott elég nagy a hangzavar:S

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#5) PeliScan válasza Szeke (#3) üzenetére


PeliScan
addikt

Számomra sem, nem is mondtam értékítéletet, csak azt, h gyanús. Nemhiszem, h kb 30%os áron lehetne ugyanolyan jó minőséget nyújtanni, mint akárcsak egy közepes minőségű táp.

Pl 300W Chieftek és 400W Mercury... alig 6e a különbség, a minőségben pedig óriási...

(#6) Szeke válasza Füly (#4) üzenetére


Szeke
senior tag

Temperature speed controlled fans
Szóval olyan közepes hangja lehet szvsz....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#7) Szeke válasza PeliScan (#5) üzenetére


Szeke
senior tag

Ezért kérdeztem, ki mit tud a minőségéről... Miért ne lehetne valami olcsó és jó??

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#8) PeliScan válasza Szeke (#7) üzenetére


PeliScan
addikt

Lehet, csak sajnos nagyon ritka dolog. :( Nekem is a táp lesz a következő dolog, amit fejlesztek valószínű, tehát engem is érint, örülnék neki ha bejönne! :)

(#9) Füly


Füly
tag

Ez is igaz amd is olcsobb(közép kategóriában) mint a p4 és sok esetben jobb(középkategóriában:) )..1ébéknt nekem most egy 360wattos chieftec van és ennál halkabb kéne..

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#10) Szeke válasza PeliScan (#8) üzenetére


Szeke
senior tag

Az Aerocool cuccokat alapvetően dicsérik mindenütt. Talán a tápjuk sem olyan rossz. Ha lenne pénzem beruháznék egy ilyenbe az biztos.

[Szerkesztve]

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#11) Füly


Füly
tag

LOL engem már az is megnyugtatna ha nem ebben az M betűs boltban lehetne kapni hanem bárhol másutt..ebben a boltban életben nem vásárolok többet az hót biztos..

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#12) strike-force


strike-force
őstag

no igen, én is nézegettem ezt a tápot, és elgondolkodtam, hogy veszek egyet, mert mintha már megrogyott volna régi....

1. 550W - nemsok gyártónak van ekkora tápja, ami tényleg bírja is ezt a fajta igénybevételt. de ott van a lap alján 3 jó nevűnek mondható oldal, akik tesztelték is.
jó én csak a viperlairt meg bjorn-t ismerem, syscoolingot nem.
mindenhol aránylag jokat irtak rola.

2. igazándiból attól, hogy egy hasonló teljesítményű enermax duplaennyibe kerül, nembiztos, hogy megér annyit. (szvsz én tuti nem adnék érte annyit)

3. egy 420as chieftec most olyan br. 21-22 körül van és mondjuk és az a +4k 130w-ért (ami + 4-5 vinyot jelent felvételben) sztem megérné.

csak senkinek nincs tapasztalata vele.

vegyél egyet és írd le nekünk... :DD


R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#13) Füly


Füly
tag

lol milyen lehet a tapasztalat?vagy müxik ..akkor jo, vagy nem és b@szh@tod a géped,nem?én megvárom amig más vesz egy ilyet:))

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#14) Szeke


Szeke
senior tag

OFF
Ki írta át a topic címét aerocool tápok ELADÓ-ra??? Hol van itt eladásról szó?? :(((
ON

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#15) Szeke


Szeke
senior tag

Engem is érdekelne, mi lehet az a ''P5 ready'' dolog. :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#16) Füly


Füly
tag

nem lehet hogy a presscotra gondoltak?

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#17) Sub-S


Sub-S
senior tag

Senki sem vett még ilyen tápot?

(#18) Kraptor válasza Sub-S (#17) üzenetére


Kraptor
őstag

Szerintem olyan rossz nem lehet, sőt átfutottam a linkeket és akik tesztelték elég jókat mondtak róla. Manapság már a majdnem a noname tápok is ''jók'', csak hát olyan hangjuk van mint egy repülőnek.

(#19) Sub-S


Sub-S
senior tag

Vegyen már valaki ilyen tápot!!!!

(#20) samprass


samprass
tag

Én vennék, de hol lehet kapni???
A M*****lban már nincs......

-= VAHH =-

(#21) Kosh Naranek válasza Sub-S (#19) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Vantec 520W nem jó? Az önsúlya több, mint 2 kg: :D Rossz nem lehet. Egyébként nekem is ilyen van. Elmodhatom, hogy tökéletes.

[Szerkesztve]

(#22) Sub-S válasza Kosh Naranek (#21) üzenetére


Sub-S
senior tag

Mennyire hangos??

(#23) Sub-S


Sub-S
senior tag

Még mindig nem vett senki ??

(#24) Rebirth


Rebirth
tag

yon elhullott ez a téma! Engem is érdekelne ez az 550W-os cucc! Még mindig nincs senkinek ilyene? Érdekes, hogy az egyik tesztoldalon azt nem aktív pfc-s a M...l, pedig úgy hirdeti! teszt: [L]http://www.3dxtreme.net/index.php?id=aeropower550wpsu1[/L]
M....l: [L]http://www.mistral.hu/uj/admin/leir/out2.phtml?termek=2007936&szam=1&user=1[/L]
Vagy van belőle ilyen is meg olyan is? :F

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#25) gery03


gery03
senior tag

Csak úgy poén kedvéért, meg mert nekem is ilyen márka van: Prosource
[L]http://www.pcquestusa.com/shop/item.asp?itemid=289&catid=20[/L]
És nem is drága. Csak nemtom nettó-e:F

(#26) LukE válasza Füly (#9) üzenetére


LukE
veterán

<halkan>
Vantec, es Sirtec 420W-os (meg 300-as Ct is) halkabb indulaskor. Nemtom, hogy pontosan mit is ertenek temp. controlled fan alatt, de nemsokara kiderul. Kb annyi hangja van indulaskor, mint a 300-as Ct-nek 2000 rpm-en!
</halkan>

tovabbi infok, nemsokara. Lessz szep kis cikk:)

Rebirth: van belole kb 3 fele, legalabbis gyarto oldala aktualisan 2 van, se tesztekben adatok alapjan talaltam egy egy harmadikat is. Gondolom az csak a regebbi modelljuk.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#27) Petie


Petie
veterán

beállok az érdeklődök körébe :) aerocool tápot szeretnék a világítósat, csak nemtom hogy mijen a minősége.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#28) Petie


Petie
veterán

up mer naon érdekel.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#29) Petie


Petie
veterán

senkinek nincs?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#30) Rebirth válasza Petie (#29) üzenetére


Rebirth
tag

Hát úgy nézem sokunkat érdekené ez a táp, csak sajnos senkinek nincs aki megosztaná velünk észrevételeit... :(
Luke: Köszi az infót!

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#31) LukE válasza Rebirth (#30) üzenetére


LukE
veterán

halk info part2.
Ha kell a vilagitos tap.
Ha nem tervezel sokmindent rakotni (szerintem az 550W-ot tartosan nem birna egy melegebb hazban).
Ket droton lognak a HDD tapcsatik (2x4 van beloluk), szoval maceras lehet sok driveot megetetni.
Szerintem rohadt hangos, aludni ne probaljon senki mellette. Meg napkozben is zavart.
Szerintem legkisebb enermax noisetaker/400W-os Coolink/350-es Ct (es azok tuti halkabbak) eleg a legtobb konfigba. Ugyan nem vilagit de 370W tenyleges teljesitmeny felvetel mar egy kisebbfajta kazan. (komolyan mondom, ugyan a 370-es volt nalam, de eleg durvan meg lettek hajtva...).

Cikk kb 1-1.5 het mulva olvashato.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#32) Totyi válasza Füly (#13) üzenetére


Totyi
őstag

Helló.Én ma vettem egyet.Olyan nagy tapasztalat nincs még,de az adatok nagy ígéretesek:3.3 V-38 A,5 V-42 A,12 V-25 A.A kivitelezése igényes,ford. számállító nincs rajta,de sztem egyáltalán nem hangos.Tápcsatik:rengeteg van rajta.3 optikai,2 hdd(1 sata),2 ventillátor,+ még 1 hely-enny ói van nekem.És még maradt vagy 4 csatlakozó!!!És szép kék.Majd leírom a fesz értékeket.Lenne egy kérdésem:Hogy lehet fényképeket ide rakni?Mert nekem nem jött össze!!!

(#33) Petie válasza Totyi (#32) üzenetére


Petie
veterán

asszem [.img] link [/img.] pontok nélkül link helyre meg a kép linkje vagy hogy :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34) Totyi válasza Petie (#33) üzenetére


Totyi
őstag

Légyszi pontosan írd le,mert szeretnék majd képeket is berakni.Előre is kösz.

(#35) Petie válasza Totyi (#34) üzenetére


Petie
veterán

ennél pontosabban nem tudom leírni, egyébként meg ott van a szövegdoboz alján amikor irsz hsz-t [.IMG] valahova feltöltött kép url-je[/IMG.] és a kapcsos zárojelbe nem kellenek a pontok, én azért raktam hogy ne ugy ismerje fel mintha kép lenne hanem hogy lásd mit kell irni.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#36) Totyi


Totyi
őstag

Megpróbálok berakni egy képet,hátha összejön.Nem értem ezt itt......valahová feltöltött kép url-je.....lécci magyarázat,me' teljes homály van.:(

(#37) Petie válasza Totyi (#36) üzenetére


Petie
veterán

valahová feltöltött kép urlje annyit tesz hogy feltöltöd vhova és pl a fájl neve az hogy tap.jpg és az uw-ra töltöd fel akkor az lesz hogy [.img]http://totyi.uw.hu/tap.jpg[img] . nélkül hogy értelmezni tudja a forum azt hogy imget töltesz fel

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#38) Totyi


Totyi
őstag

Nem tom mi a véleményetek,de nekem eddig bejött.Bár hosszútávon derülnek ki a dolgok;de 20 ropiért nem lehet olyan szar.

(#39) Totyi


Totyi
őstag

Nahát,csalódtam bennetek.:(Annyira kíváncsiak voltatok,most meg nem érdekel senkit se.Bár lehet,hogy már nem olvassátok a topicot.Pedig lenne mit írni.;]

(#40) Petie válasza Totyi (#39) üzenetére


Petie
veterán

éredekel, de sztem nem sokan lognak 0-24 orában a phforumon :) én meg főleg nem mert még csak dialupos vagyok sajna :( de nemsokáig :)
érdekel a vélemény ÍÍÍÍRRRRJJJJ

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#41) Bero


Bero
aktív tag

OFF
Bocs valaki nem tudja, hogy mi az a négycsatlakozós csati, ami az alaplapra megy az ATX tápcsati mellé?
ON

(#42) erdoke válasza Bero (#41) üzenetére


erdoke
titán

P4 és K8 procitáp.

A legjobb aláírás a héten

(#43) Petie válasza Bero (#41) üzenetére


Petie
veterán

gondolom az a négycsatlakzoos csati ami a cpu mellett ér alaplapot..az látja el energyvel a cpudat :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#44) Bero válasza Petie (#43) üzenetére


Bero
aktív tag

Aha! És nem tudja valaki, hogy melyik érben mi megy?

(#45) Bero válasza Bero (#44) üzenetére


Bero
aktív tag

Megvan! Köszke!

(#46) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Aerocool's Aero 420P4 is our favorite for performance and design...

THG.... Hmmm megfontolandó. :C

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#47) Totyi


Totyi
őstag

A táp nagyon igényes,szép a felülete.2 db kék ledes venti van benne,hőm. függvényében vált. a fordulat.Hogy hangos-e,azt nem tom,mert a cpu hűtő elnyomja a hangját.Elég nehéz,a codegen tápomnál tuti,hogy 2* nehezebb.De inkább több.A táp kábelek uv fényre világítanak(ezt nem volt alkalmam kipróbálni).Sok csati van,bizti jut hely mindenre;nekem 3 optikai,2 hdd +2 venti,és így is van még kb 3-4 hely.Sötétben nagyon szép kék,vettem hozzá még egy kék ledes rendszer hűtőt,és még akarok egy neont is.Olyan 3 napja van meg,nagy véleményt nem írhatok,de elsőre NAGYON JÓ!!!Látszik rajta,hogy igényes.:DD

(#48) Petie válasza Totyi (#47) üzenetére


Petie
veterán

hmm igazábol megbizhatoságérdekel, mer kéne az a fény pluszba a gépembe, de most van egy 420as chieftec ami meg megbizhato, szal ha aerocool is megbizhato akkor asszem veszek

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#49) Totyi válasza Petie (#48) üzenetére


Totyi
őstag

Na most erre nem took választ adni Neked,mert kb 3 napja van meg.Próbáltam keresni teszteket róla,és ott max a hangra volt némi panasz.Én nem tom miért mert nekem abszolút nem hangos.

(#50) Totyi


Totyi
őstag

Szóval,550 wattos tápja nemigen akad egyik gyártónak sem.Az aerocool azé'(talán) nem olyan rossz szerintem.Bár ki tudja,de.....nem tudom.Teszteket kell olvasni róla.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aerocool tápok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.