Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KenDj


KenDj
csendes tag

Nagyon állat ház:
http://www.aerocool.com.tw/p-case/aeroengine2/aeroengine2.htm
Lehet már ilyet itthon kapni???
Várom válaszaitokat.

[Szerkesztve]

(#2) golyani válasza KenDj (#1) üzenetére


golyani
addikt

1. mi a rákér van az a tetű kereső ott a jobb felső sarokba???
2. már van ilyen topic szal ez zárva lesz.
3. több mint 1-1,5 éve lehet kapni.

további szép estét.

[Szerkesztve]

(#3) Rover623 válasza golyani (#2) üzenetére


Rover623
félisten

De udvariatlan vagy...:(
Egy beszélgetést illik megszólítással kezdeni...:U
Mondjuk: Hé vazze...!;]
Ma topicnyitási láz van...szar az idő, nincs mit tenni...:DDD

primus inter pares

(#4) KenDj válasza golyani (#2) üzenetére


KenDj
csendes tag

lécci mutasd már meg!
ez a ház most jött ki és még tudomásom szerint nem is lehet nálunk kapni!
te szerintem az aeroengine jr-ra gondoltál!
ez AeroEngine 2

[Szerkesztve]

(#5) golyani válasza KenDj (#4) üzenetére


golyani
addikt

ja h ez 2!!! akkor elnézést kívánok.:R
szar idő van kicsit bebambulok iylenkor.

kárpótollak 1 hírrel:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#6) parandroid válasza KenDj (#4) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az Aeroengine-nek van már topikja, ez a ház valóban új, gondolom nálunk még egy darabig nem kapható. Ha ideér, nyilván ugyanaz fogja forgalmazni ezt is, mint az összes többi Aerocool terméket: elsősorban nekem mindig M****al jut eszembe róla. Talán azért, mert az Aerocool oldalán is hivatalos partnerként vannak feltüntetve, a Fl**sh-P**nt mellett, akikről viszont személy szerint még nem hallottam.

Miután ez mégiscsak egy új ház, a topik maradjon egyelőre. Használjátok egészséggel és kreatívan, párhuzamosan a meglévő Aeroengine topikkal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) golyani


golyani
addikt

75$ ír árnak nme tom mennyi most egy dolcsi de én 180 szoroztam be így kijött h 13500 de egyezünk ki olyan 15k környékében árkánt.

teccik. már tom mit hoz a mikulás ha addigra ideér.
mégeccer sry

(#8) Ptech


Ptech
őstag

Nagyon cool, csak az ára mehetne lejjebb. Talán egy codedenhez képest minőségibb a kialakítása/sorjázása is...

(#9) KenDj válasza golyani (#7) üzenetére


KenDj
csendes tag

No problem.
Remélem az aluminium előlapos se lesz sokkal drágább.
Szerintetek ezüst szinben hogy nézne ki fekete meghajtókkal és ventiszabályzóval?
Nagyon ott van.

(#10) Savanya


Savanya
addikt

Flascom nagykernél láttam BTX házat amiben ez van - de kicserélném az I-et egy ilyenre ....Remélhetőleg kijavitották azt hogy csak fokozatosan veszi le és pontatlanul a ford. számot ..

Mobilszámom: 70-516-8068

(#11) zidane_


zidane_
csendes tag

Jövő héttől kettő boltban bizti lehet már kapni! Nekem már telefonban erre a hétre ígérték! :C

[link]

[link]


[Szerkesztve]

Az élet egy irtó szar játék. De a grafikája kurva jó!

(#12) Kexy


Kexy
csendes tag

www.gephazcomputer.hu

Most erkezett meg oda

iPhone 4 + 20" iMac CDuo 2GHz, 2GB, 250Gb, DBD-RW / Http://mindennapiphone.blogspot.com - Okostelefon a mindennapokban...

(#13) yamshee


yamshee
tag

Egyedül az Mo-on csak a Fl*sh-P**nt-nál van, tudom én rendeltem. :D
A viccet félretéve nézzétek az oldalunkat nagyon nagy a választék. A partnereink listáját az oldalon megtaláljátok, náluk lehet érdeklődni ezerrel.

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#14) yamshee


yamshee
tag

Ajánlom figyelmetekbe ezt a magyar bemutatót. :)

[link]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#15) Pít


Pít
tag

Van vkinek már ilyen?
ZM-MFC1 vencsiszabályozó, kényelmesen elfér a palást alatt?
Behajtva mekkora hely van a 5,25''-osok szélénél?
Előre is köszönöm!

A processzor füsttel működik, ha egyszer kijön belőle, tönkremegy.

(#16) yamshee válasza Pít (#15) üzenetére


yamshee
tag

Mi ventiszabályozóból sharkoon-t/revoltec-et raktunk be, ezt a verziót : [kép]

Ez elfért , a gép még ki is van állítva. Majd emlékeztess dobjak egy képet róla. :)

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#17) Jokerx válasza Pít (#15) üzenetére


Jokerx
tag

Én most kaptam a csajomtól karácsonyra. Nagyon állat. Becsukva a legnagyobb rés 2.5 cm a legkissebb 2 cm.
A hátó ventire apámmal barkácsoltunk ledeket, így még szebb lett.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.

(#18) Pít


Pít
tag

Köszi Köszi!
Akkor ahogy nézem, el fog férni!
Ez a ház tetszik leginkább, nem csak kinézetre!!!
Van elég vinyónak hely...
Jó a szellőzése! :C
Mégegyszer köszönöm, biztos, h. ilyet veszek!

A processzor füsttel működik, ha egyszer kijön belőle, tönkremegy.

(#19) Alvinka


Alvinka
tag

Nekem is teccik pláne hogy 12eseket lehet bele szerelni azmegyhogy 14es van benne szrtem megoldható hogy ha tönkremegy lehet bele 12est is fabrikálni...
Nekem csak azért nem teccik mert kicsi sajna, ebből lenne nagy toronyban, Aopen házam nyugdijba menne :DDD

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#20) yamshee válasza Alvinka (#19) üzenetére


yamshee
tag

Van 14 cm-es Aerocool ventilátor. :C :C :C

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#21) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok

Nagyon jó a ház nekem nagyon bejön és 14900 Magyar pénz nem sok érte sztem be is ruházok egyre hamarosan (2 héten belül, névnap rulez :DDD ) :R :C Ha valakinek lenne ilyen, véleményt és tapasztalatokat lesz szíves megosztani :C
Mekkora hangja lehet annak a turbinának? 26 decibel környékét olvastam valahol na most fogalmam sincs mennyi lehet ez, bár ehhez a hajtóműhangu izéhoz képest, ami asztal mellett van..... :))

(#22) Jokerx válasza Pít (#18) üzenetére


Jokerx
tag

Asszem 7 vinyó fér bele. Egyéb kérdés?

(#23) Jokerx válasza Vincsó (#21) üzenetére


Jokerx
tag

Nem hangos. Nekem a procihűtőm zúg mit egy k...a helikopter.

(#24) petey válasza Vincsó (#21) üzenetére


petey
tag

br 14900? merre?

(#25) yamshee válasza petey (#24) üzenetére


yamshee
tag

Az jó ár mi 15876 Br adjuk. Kiskerben. :U

[Szerkesztve]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#26) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

Hali, valakinek tapasztalata van erről a házról?
( Kidolgozás, kialakitás, stb... )

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#27) petey válasza yamshee (#25) üzenetére


petey
tag

az se nem rossz sztem :) 1000ft diffi

(#28) yamshee válasza petey (#27) üzenetére


yamshee
tag

És már csak ezüst maradt az országban. Vegyétek vigyétek , most akcióban van. :R

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#29) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Szevasztok.
Nekem is nagyon tetszik én is beruháznék egy ilyenre csak nemtudom hogy most megérné e, mert nekem a tesója van a SÍMA Aerocool Jr.
Szerintetek megérné leváltani a régimet? :F

(#30) OTIS_


OTIS_
tag

Hali mindneki!
Tegnap lettem egy Aeroengine 2 boldog tulajdonosa, mikor összeraktam a rendszert akkor tűnt fel, hogy 8 as van az első venti légáramlata által hajtott ''soklapátos'' légcsavarban, vagyis annak a tengelyében, mikor visszavittem a boltba hogy cseréljék le, vagy javítsák annyit mondtak hogy ezek gyárilag ilyenek, mert ha ''ferdén'' forog a légcsavar akkor jobban látszik hogy valóban forog, mert egyébként nem látszik... És hogy ezek gyárilag így jönnek ki...
Kérek mindenkit minnél hamarabb írja le ő tapasztalt e ilyet, mert lassan lejár az 1 hét cseregari vagy mi.
Előre is köszi!
Üdv: OTIS

(#31) yamshee válasza OTIS_ (#30) üzenetére


yamshee
tag

Megkérdezem a gyártót!!! Köszi az észrevételt!

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#32) OTIS_ válasza yamshee (#31) üzenetére


OTIS_
tag

Tudom pici részlet, de ha már ennyit fizetek egy ''fémdarabért'' ami ráadásul új, akkor legyen minimum tökéletes ;] Szóval az első két ajtócska közül az egyik (bal odali szemből) ha alaphelyzetbe állítom, tehát becsukom, akkor szépen bepattan valami kis mechanikával, a másik viszont nem csinál semmit, tehát nem tartja semmi, csak ott ''lengedezik a szélben''...
Erre is aztmondták, hogy hagyjam őket békén valaki mondja, hogy neki tökéletes a venti meg az ajtó és visszamehetek lenyomni a torkukon a házukat!! :O :O :R

(#33) yamshee válasza OTIS_ (#32) üzenetére


yamshee
tag

A ventit megkérdeztem, várom válaszukat /email ment nekik/.
Az ajto problámára meg van megoldás, kicsit kiljebb nyomod a pöcköt és jó lesz.
Egyébként én láttam az első terveket róla, anno arról volt szó mágneses lesz az ajtó, nem értem miért ennél a rosszabb megoldásnál maradtak. :O



[Szerkesztve]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to serve us. Resistance is futile.

(#34) OTIS_ válasza yamshee (#33) üzenetére


OTIS_
tag

Okés, köszi előre is! Próbáltam feszegetni azt a pöcköt, ami ''befogja'' az ajtót, de nekem nem nagyon akart mozogni, bár lehet túl gyengén csináltam /garis még.../
Én is olvastam vmi tesztet computermode.hu n, és ott írták is asszem, hogy mágneses...
Lehet drágább lett volna, vagy lehet a mágnes kifüstölte volna a vinyókat ;] ;]

(#35) Tomi 16 válasza OTIS_ (#34) üzenetére


Tomi 16
őstag

Az meglehet hogy kifüstöltetné a Vincsiket. :C
Neked van ilyen házad?
Ha igen akkor mennyibe vetted és hangos e?
Nekem a Tesója van a síma Aerocool AeroEngine JR.
Üdv......

(#36) OTIS_ válasza Tomi 16 (#35) üzenetére


OTIS_
tag

Nem fogja bántani a vinyókat, mert nem a ventiben van nyolcas, hanem a légcsavarban amit hajt maga előtt a légáramlatával.
Nekem van ilyen.
15500 Bruttó, Szerintem nem hangos, kellemesen mély hangja van benne az amúgy hangos (2300 rpm) en forgó procihűtőmnek.

Hali...

(#37) Tomi 16 válasza OTIS_ (#36) üzenetére


Tomi 16
őstag

Szóval azt mondod hogy nincsen nagy hanglya. :)
És te hol vetted? :F
Meg már menyire elterjedt a számítógépes boltokban? :F
Nekem mondjuk a hűtőmmel nincsen gondom(Proci)Nem hangos. ;)

(#38) OTIS_ válasza Tomi 16 (#37) üzenetére


OTIS_
tag

Cegléden vettem a Firststep nevű boltban, de lehet kapni a computermode ban is.[link]
[link] Én ezen a két helyen láttam, a frontventinek szerintem egyáltalán nincs hangja (1000 rpm), ugynilyen a hátsó 12 es is. Nálam amit hallani lehet a 2000 en forgó 8 centisek, meg a procihűtő, de még azoknak is ''elfolytottabb'' a hangja mint az előző kodegány házamnak :)
Én pl kiskerarak.hu n néztem és ott nemtaláltam ilyen házat, pedig elég sok bolt van kilistázva náluk...
És kinek van még ilyen háza? Valaki elmondhatná már, hogy neki jó e a venti, ajtók :(

(#39) Tomi 16 válasza OTIS_ (#38) üzenetére


Tomi 16
őstag

Hy!
Mért nem működik az ajtaja? :F
Ja és mágneses az ajtaja? :F
Üdv...

(#40) golyani


golyani
addikt

valaki tudna dobni 1 képet a ház hátuljáról ahol az I/O cuccok vannak?

(#41) OTIS_ válasza Tomi 16 (#39) üzenetére


OTIS_
tag

Hali!
Már leírtam asszem, hogy az a kis pöcök ahova bekéne akadnia valamiért nem funkcionál rendesen (nemakad bele akárhogy erőltetem, tehát az ajtó lengedezik ide-oda...)
NEM mágneses az ajtaja...

(#42) OTIS_ válasza golyani (#40) üzenetére


OTIS_
tag

[link]
Itt van róla egy kisebbfajta teszt, ha jól emléxem van benne elég sok kép, szvsz biztos találsz olyat amin rajta van, ha mégsincs, írj és csinálok róla itthon.
Hali!

(#43) Jokerx válasza OTIS_ (#30) üzenetére


Jokerx
tag

Hi.

Az enyém is ezt csinálja. Ne nézd annyira oldalról :) Szemből nem látszik.

(#44) OTIS_ válasza Jokerx (#43) üzenetére


OTIS_
tag

Hát nem is tudom. Nekem szemből is látszik, hogy nem egyenes a tengelye, de ha neked is csinálja, akkor lehet benne valami, valszeg egyszerűen valami hülye tervező hitte magáról biztos hogy nagyon egyedit alkot, bár sikerült is neki... :(
És az ajtóddal mi a helyzet? Neked csúkódik rendesen mindkettő?

(#45) HaRdCoRe válasza OTIS_ (#38) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Hella! :R

Nekem van ilyen csodaházam, immár 2 hónapja... Mikor megvettem azt mondták enyém az első az országban! ;] :DD

Az ajtó tökéletesen müxik, a venti elött lévő légcsavar direkt 8-as alakban pörög!
Nagyon cool a ház... szó szerint is! :C

[link]
[link]


[Szerkesztve]

(#46) OTIS_ válasza HaRdCoRe (#45) üzenetére


OTIS_
tag

Nagyon cool a verda valóban, én nem vagyok modder, nem nagyon érdekel csak a jó szellőzése miatt vettem (imádom hogy lehet bele pakolni a ventiket :D ) , de a tiéd pl tetszik.
Ez a ''becsüld meg az új házadat kisfiam mert tiéd az első az országban'' jó marketing szövegnek tűnik, majd én is alkalmazom :D:D
Még mindig nemtudom elhinni, hogy a ventit ilyen hülyén tervezték meg, de mind1...
Ja meg a másik, hogy én pl belülre raktam a ventiket, nem is gondoltam rá hogy kivűl lehetnéne, majd kipróbálom, hátha jobban áramlik úgy a levegő ha kívülre rakom őket, bár elméletileg max halkabbnak kéne lennie, vki aki ért hozzá majd elmondja :).
Te mennyiért vetted és hol?

(#47) HaRdCoRe válasza OTIS_ (#46) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Én akkor hajkurásztam, mikor még tényleg nem lehetett kapni az országban sehol! Vagy 10 boltot felhívtam Bp-en, de nem volt...
A Computermodnál vettem (asszem 17k volt), mint ahogy a Sharkoon ventiket is az oldalára. Kben azért vannak kivül, mert sajna belülre nem lehetett felszerelni a kivitelezése miatt. Sztem így sem mutatnak rosszul! :D

[Szerkesztve]

(#48) OTIS_ válasza HaRdCoRe (#47) üzenetére


OTIS_
tag

Na akkor mégis normális vagyok :D Azthittem tök egyértelmű hogy kintre kell szerelni, én meg beszereltem ;]
Nekem ennyire azért nem tetszett, én 2 hónapig keresgéltem mire megtaláltam, árérték arányban iszonyat jó ház sztem, mert ami hasonlóan jól felvan szerelve ventikkel, meg plexivel stb az a TT armor ja, ami viszont 40 körül van mindenhol, és olyat nagyon nemakartam venni, mert abból már veszek pár hét múlva vízhűtést, amit ha belecuppantok az új házba, 445x jobb lesz mint magában egy TT armor :Y :C :DD .

(#49) HaRdCoRe válasza OTIS_ (#48) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Bizony iszonyat jó...!
Ezelött 1 JetMaster volt, azt cseréltem eme ház kedvéért. Hát nem mondsz hülyeséget, a TT házak naon odavágósak ... -árukban is! Ha tehetném őt [link] választanám, de így van, akkor már vizet veszek a vasba hűtés gyanánt! ;] Amíg nem nyerek a lottón, megteszi ez is! :D

(#50) OTIS_ válasza HaRdCoRe (#49) üzenetére


OTIS_
tag

Ez a tájcsi is fasza, pont a vízhűtésemhez passzol az ajtaja ;] de az ára valóban nem passzol semmihez :D:D. Ja igen a venti zsínórját hogy húztad be a házba? Hátulról vezetted ki ? Nem túl órmótlan úgy? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.