Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberdoom


cyberdoom
tag

Sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy windows2000 és XP alatt miért kell kb. 25-30mpet várnom a windows bejelentkezése után, hogy a rendszeren elinduljanak a programok??!! magyarul 25-30mpig fagyott a gépem. se word, se wincom. , se internet explorer. DE WIN98 ÉS ME ALATT NINCS ILYEN PROBLÉMA ! 30mp után minden faszául megy.
Tutti hogy a háló kártya azaz az adsl protocol zavar be , mert ha ki van véve a háló akkor király. amúgy nem a gépem lassú mert egy 2.8GHZ P4em van 1024 DDR rammal. Köszi a kultúrált hozzászólásokat.

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#2) twollah válasza cyberdoom (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Keresi a halokartya IP cimet a rendszer.

Amugy nekem ugyan ez a problemam w!n 97+1 alatt.

(#3) cyberdoom


cyberdoom
tag

És akkor valami ötlet?? a hálózatot nem nagyon vágom, de az adslnél nincsen fix ip cim azt tudom. vagyis van de azt BDSL-nek hivják és 3X annyiba kerül.

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#4) twollah


twollah
nagyúr

rottander.hq.hu

A keresobe ird be, hogy ADSL, es kapsz par tippet.

(#5) cyberdoom


cyberdoom
tag

köszönöm twollah az url-t. a statikus IP cim beállitása volt a kulcs. mégegyszer köszi

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#6) hogyishívnak? válasza cyberdoom (#1) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Szia! Nálam hasonló ''nem indulnak a progik fél percig'' probléma feltelepitett víruskeresővel volt csak. Kb fél éve XP és ADSL megy hasonló gondok nélkül.

Tibi

(#7) twollah válasza cyberdoom (#5) üzenetére


twollah
nagyúr

Nope.

(#8) rog


rog
addikt

fix ip-t a hálókártyának, és megszünik a probléma.

(#9) danzi


danzi
tag

Nekem is tunodott a gep boot utan... A7N8X Deluxe, AMD 10x185 es 2x256 mega rammal... de talaltam egy gecijo oldalt, es leallitottam az alabbi felesleges serviceket: (ja es DISABLED :) )

Workstation
Web Client
DHCP Client
DPSS Discovery Service
Background Intelligent Transfer Service
TCP/IP Netbios helper
Help and Support
Automatic Updates
Remote Registry
Portable Media Serial Number
Server
Themes
Wireless Zero Configuration


Na asszem csak ennyit...
Enyhen javult a teljesitmeny ;]

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#10) danzi


danzi
tag

Jah, es nekem a Workstation starting allapotban allt vagy 3-4 percig... azt leallitva restart utan a Web Client csinalta ezt, csak Stopping statusban vagy 2-3 percig... :)

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#11) biker válasza danzi (#9) üzenetére


biker
nagyúr

letiltottad a Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) -t?
elég lett volna fix-ip-t... :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) Mkill válasza cyberdoom (#1) üzenetére


Mkill
aktív tag

Szia egyszerü a válasz keresi a a hálozatott (IP) amikor telepited a XP akor a hálozatoknál a Helyi kapcsolat és otta TCP/IP protokol van ott mindegyikböl ved ki a pipát és nem lesz töbet ez a várakozás nálamis ez volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.