Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #86564352 válasza #41133696 (#250) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én nem használok ilyen kínai webshopokat, de a Web of Trust tutira egy sumák cég. Tavaly volt botrányuk, kiderült eladták a Firefox és Chrome kiegészítőjükkel szerzett böngészési adatokat. Az Adguardban lévő egy fokkal jobb, mert az Adguard felügyeli azt mit csinál. (ha a ruszki Adguardban lehet bízni, eddigiek alapján talán) Éppen ezért alapértelmezett telepítéskor nincs is bekapcsolva a WoT.
Túl sok kiegészítőről, 3rd party AV program böngészőbe épülő moduljáról derül ki adatokat gyűjtenek és eladják, követnek, vagy jóhiszeműek de biztonsági rést tartalmaznak.

(Nem beszólásként mert kinek a pap, kinek a paplan csak én minimalistaként majdnem rákot kaptam a képernyődtől. :D Jézus milyen ikondzsungel. Miért van bekapcsolva állandóra az Edge tab nézet, miért jó neked a képernyő tetejének negyedét elfoglalja? Minek a tálcára az a sok szar?)

(#252) #41133696 válasza #86564352 (#251) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem is ez lett volna az első.

FHD kijelzőn tényleg kevesebb a hely mint a 32 GB RAM-ban :D Egyébként a legtöbb ikon a Hard Disk Sentinel és az Aida64 Extreme Edition-höz tartoznak, szeretem látni a hőmérsékleteket amikor az asztalon dolgozom :)

(#253) AtHoS


AtHoS
nagyúr

No, újabb problémába futottam a wines adguard-dal.

Opera 12-es verziójában lévő levelező klienst használom otthon a levelek lekérdezéséhez, rendszerezéséhez. Egy ideje feltűnt, hogy gmail-ről valamiért nem érkeznek levelek, pedig böngészőben belépve vannak frissek.

Nem írom le töviről hegyire a hibakeresés menetét, de adguard nélkül hibátlanul érkeznek a levelek és nincs gond gmail-re való pop3 bejelentkezéssel, míg ha elindítom az adguardot, akkor "A kapcsolat a POP kiszolgálóval megszakadt." hibaüzenetet lehet olvasni az Opera hibakonzoljában, miközben citromail és freemail kiszolgálókra gond nélkül bejelentkezik pop3-mal az Opera.

Persze a lényegi rész az lenne, hogy mi a fene változott, mert korábban ilyen gondot nem tapasztaltam, illetőleg van-e olyan beállítás adguard-ban, amivel esetleg helyrehozható lenne :F

read-only mode on the forum

(#254) AtHoS válasza AtHoS (#253) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Amit még észrevettem, hogy teljesen ki kell lépjek az adguard-ból, hogy újra működjön a pop3.gmail.com-hoz való csatlakozás. A védelem lekapcsolása nem elegendő hozzá

read-only mode on the forum

(#255) AtHoS válasza AtHoS (#254) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Úgy tűnik, hogy óra melletti ikonon jobbklikk -> Haladó -> Beállítások... -> Kizárt app megadása elérési út szerint részhez beszerkesztve az opera12 exe fájl útvonalát már nem akaszkodik rá és rendben megy a gmail lekérése pop3-mal.

No persze pár óra múlva lesz majd ennek meg az eredménye, ha ezalatt sem jelentkezik ismét a hibaüzenet

read-only mode on the forum

(#256) Semplar válasza Semplar (#223) üzenetére


Semplar
őstag

Újra aktuális. Ezúttal idokep.hu -n okozott zavarokat nálam eddig.
https://raw.githubusercontent.com/szpeter80/hufilter/master/hufilter.txt -t hozzáadva ismét hibátlan lett.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#257) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok! Szeretném megvenni az AdGuard-ot és látom, hogy többféle pénznemet is ki lehet választani fizetéskor. Lehet valahogy trükközni, hogy nem forint/euró-t állítok be hanem pl. ukrán hrivnyát és ekkor sokkal kevesebbet kell fizetni?

(#258) kory24 válasza Looserke (#257) üzenetére


kory24
őstag

Szia. Orosz rubel

(#259) Looserke válasza kory24 (#258) üzenetére


Looserke
őstag

De akkor működik ez a módszer?

(#260) Looserke


Looserke
őstag

oroszra állítottam a nyelvet de nekem akkor sem jelenik meg a rubel mint fizetési pénznem

(#261) kory24 válasza Looserke (#260) üzenetére


kory24
őstag

Lehet változtattak akkor rajta :(

(#262) Looserke válasza kory24 (#261) üzenetére


Looserke
őstag

De ukrán pénzben is töredéke mint forintban, akkor az működik?

(#263) #41133696 válasza Looserke (#262) üzenetére


#41133696
törölt tag

Rubel.

Szerk én még az alvás előtti hozzászólásodat olvastam, lehet akkor már abban nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#264) Looserke


Looserke
őstag

mind1 sikerült 2200Ft + kb. 500Ft VAT összegért megvenni ukrán pénz kiválasztásával az androidos örök licenszet

(#265) #41133696


#41133696
törölt tag

Érdekes, nálam most azt csinálja, hogy csak rendszergazdai fiók alatt jelenik meg a program főablaka...

(#266) #41133696 válasza #41133696 (#265) üzenetére


#41133696
törölt tag

A megoldás: az érintett felhasználói fiók újbóli létrehozása.

(#267) kaisers


kaisers
aktív tag

Sziasztok.

Vki esetleg használ közületek MX Player lejátszót? Abból a reklámok letilthatók valahogy?
A sima beállításokkal nem szűri ki sajnos.

(#268) #41133696 válasza kaisers (#267) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nekem évek óta az MX Player PRO van megvásárolva, ott meg nincs reklám.

(#269) #41133696


#41133696
törölt tag

(#270) terra052 válasza vadászcsiga (#201) üzenetére


terra052
őstag

Kicsit lemaradtam, bocsi :) Kipróbáltam, de most egy értesítést jelenít meg, miszerint "Értesítés elrejtve", és ott a kis kulcs :W

werkmania.hu

(#271) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Azért vicces ,hogy android-on több termékfrissítés jön. Mostani RC verzió:

WHAT'S NEW

We are approaching the v2.10 release by creating this release candidate. Hopefully, it will be the last as well, but should any unnoticed bugs surface, another one will follow it. Anyway, here the major addition is the Battery usage stats screen. What it is, and why it was added is described right below. Aside from that, several minor UI changes and improvements to app's stability.

[Added] Battery usage stats screen
Historically, questions about AdGuard battery usage are among the most frequently asked ones. Sadly, Android distorts the battery consumption breakdown, attributing other apps' traffic and battery consumption to AdGuard. We've even written a detailed knowledgebase article that explains this issue.

To mitigate the misconception, we added a new screen called 'Battery usage'. You can access it by tapping on the battery icon in the top right corner of the main screen.

AdGuard battery usage
Inside you will find a chart that shows the AdGuard battery resourse consumption within the last 24 hours, with an option to get more detailed hour-to-hour data by tapping on the dots on the chart. Besides that, there's also a numeric breakdown of the relevant data and a short technical explanation.

Ad blocking
[Added] /deep/ and ::shadow selectors support #1403

Networking
[Changed] AdGuard now can handle compressed responses when downloading filters #1412
[Fixed] Old certificates are not purged properly #1428
[Fixed] The Onion (theonion.com) does not work with AdGuard enabled #1379
[Fixed] Error while generating a domain certificate #1451
[Fixed] If IP address is blocked by ISP, it is impossible to connect to the site even via proxy #1449
[Fixed] No internet connection after disabling DNS settings #1456
[Improved] The iptables rules have been reworked #1249

UI
[Added] Export/import of all profile's settings #133
[Added] An annotation to "Google Play services" app details #1106
[Added] Custom DNS ports support #1376
[Changed] Contents of state.txt file (the one attached to support messages) #1205
[Changed] French translation has been updated #1397
[Changed] 'Adguard' to 'AdGuard' in all translations #1413
[Changed] AdGuard notification text on Andoird 6.0+ #1241
[Changed] Some wording has been updated across the app #1430
[Changed] Minor UI changes #1445
[Fixed] Incorrect DNS is displayed when you set up a custom DNS #1416
[Fixed] AdGuard doesn't memorize the selected DNS server #1415
[Fixed] Proxy warning in apps management can be seen when changing tabs #1420
[Fixed] Scrolling on the DNS screen works incorrectly #1419
[Fixed] FAQ is displayed in the wrong language on Android N #1163
[Fixed] Side menu "Settings" button doesn't work as intended #1366
[Fixed] DNS requests blocking is not enabled by default when you toggle on the main DNS switch #1443
[Fixed] Main switch in HTTPS settings is not being toggled by tapping on the label #1455
[Fixed] Toast messages are shown in system language, not in app language #1454

Other
[Added] AdGuard has been added to Google's apps backup #1396
[Fixed] Apps management section is not loaded in the background #1407
[Fixed] Сrashes on Android 6.0.1 #1421
[Fixed] Unnecessary exception in the log file #1176
[Fixed] App freezes and can't be restarted #1388
[Fixed] AdGuard crashes if you open ws:// or wss:// request in the Filtering log #1444
[Fixed] EV certificate filtering checkbox rarely works #1446
[Fixed] Advanced settings aren't applied on protection restart #1448
[FIxed] Crash on Android v4.x #1447
[Changed] .apk file has been removed from the app cache after the update #1414
[Changed] Compatibility fixes
[Changed] HTTPS exclusions have been updated

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#272) #41133696 válasza ƵøŁĭ (#271) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ugyanez a jelenség figyelhető meg a Kaspersky-nél is.

(#273) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
kb 3-4 napja használok Adguardot

Operamini esetében szűr két domain-t

appboy és appsflyer.

mivel rootolt a telefonom, ezért fogtam ezeket a domain cimeket és hozzá adtam a hotst fájlhoz amit a rendszer tartalmaz.

Azóta nincs ott a filtering log-ban,ez ilyenkor normális?

Ahogy tudom ilyenkor rendszerszinten blokkolja eleve

(#274) #41133696


#41133696
törölt tag

Adguard 2.10 Android

A telepítő lényegesen nagyobb mint az elődje volt:

[ Szerkesztve ]

(#275) #41133696 válasza #41133696 (#274) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#276) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

6.2.431.2165 RC
@vozersky vozersky released this 3 days ago

Presumably, the last release candidate before the inevitable coming of AdGuard v6.2. The highlight of this version is integration with a reports web app. Read below to see what it is and why is it so cool. AdGuard default userscripts have been updated (Assistant, PopupBlocker), and other minor changes have been made too.

[Added] Integration with Reports Web App #1964

When it comes to keeping our filter lists updated, we owe our users a big one. Thanks to their timely reports of missed ads, false positives etc., AdGuard filters are always up-to-date. We want make the process of reporting a website easy for users and informative for filter developers, that’s why we decided to integrate AdGuard for Windows with a special web reporting tool.

When you see any problem like missed ad or annoyance, click on the Assistant icon and choose “Report this website”. You will be taken to a new page and asked to fill in some information about your AdGuard settings and the nature of the problem. Good thing is that AdGuard pre-fills most of the fields automatically, so most of the job is already done for you :)

We hope this change will strengthen the feedback from our users and allow AdGuard filters to stay at the cutting edge of ad blocking technology.

Ad blocking

[Fixed] Chromium is not filtered by default #1956

UI

[Fixed] Ctrl + Z does not work in any input field #1960
[Fixed] Filter editor bug #1969
[Fixed] User filter is always empty when "Filter editor" is opened for the first time #1970

Other

[Changed] Localizations have been updated
[Fixed] Userscript is not injected #1958
[Fixed] Problematic userscript prevents others from working #1962

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#277) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

P8Lite készülékről eltávolításra került egy ideig.Annyira belassult a telefonom tőle ,hogy hihetetlen.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#278) Kékes525


Kékes525
félisten

Most már én is figyelni fogom a topikot. Már kb 1 éve használom. Lifetime licencem van.

(#277) LiLxWaYnEx: Feleségem P9Lite készülékére 1 hónapja tettem fel. Nem panaszkodott rá.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#279) terra052


terra052
őstag

Viszont úgy látom, megszűnt a rubel alapú barátságos ár :O :O :O

werkmania.hu

(#280) vgyuri válasza terra052 (#279) üzenetére


vgyuri
őstag

Pár napja vettem 2 androidos lifetime licence-t kb. 2.700 forintért (558.00 RUB) mobilról opera böngészővel mobilos nézetben ha jól emlékszem akkor itt [link], pc-n teljes árat mutat.

(#281) terra052 válasza vgyuri (#280) üzenetére


terra052
őstag

Köszi. Chrome alatt mobilon sincs rubel, ránézek Operáról.

werkmania.hu

(#282) terra052 válasza terra052 (#281) üzenetére


terra052
őstag

Nem megy így sem. 😲

werkmania.hu

(#284) AtHoS válasza #41133696 (#283) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No most legalább pontosan lehet látni a szűrési naplóban, hogy mely reklámok hívása esetén blokkol az adguard akkor is, ha ki van kapcsolva az adott tartomány esetében a reklámszűrés.

Az egyetlen nagy probléma, hogy nem lehet kézzel megadni mely websiteok esetében legyen engedélyezve az adott reklám script lefutása :F

Mindössze 4 előre definiált opció választható csak:

read-only mode on the forum

(#285) vgyuri válasza terra052 (#281) üzenetére


vgyuri
őstag

Androidra telepítsd fel az Opera Minit, extrém tömörítést válaszd ki, majd nyisd meg a [link]-et.

(#286) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

AdGuard for Windows v6.2.433

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#287) terra052 válasza vgyuri (#285) üzenetére


terra052
őstag

Ez lehetett a baj, sima Opera-t tettem fel. Rég használtam már, meg is lepődtem, mennyi változata van :D
Köszi, megpróbálom. Van már AG licenszem, de kellene még 1-2, pláne akciósan. :K

werkmania.hu

(#288) #41473792


#41473792
törölt tag

Sajnos nálam jelentősen lecsökkenti a netsebességet speedtest.net szerint akár csak a Kaspersky.

(#289) D1L1ZS válasza vgyuri (#285) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia! Van lehetőség PayPal fizetésre?

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#290) vgyuri válasza D1L1ZS (#289) üzenetére


vgyuri
őstag

Igen, Paypal-lal fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#291) D1L1ZS válasza vgyuri (#285) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszönöm szépen! Ezzel a módszerrel 1.671 forintért sikerült megvásárolni egy androidos lifetime licencet! :R :C

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#293) #41133696


#41133696
törölt tag

Filmora dobta fel a linket:

[ Szerkesztve ]

(#295) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Idén áprilisban vettem androidos örök élet kódot, faszán működött.
Azóta új szoftvert tettem a telefonomra és nem fogadja el a kódot, mert kiírja, hogy elértem az aktiválási limitet ezzel a kulccsal!

Most ez komoly??
Tudom valahogy működésre bírni?

(^)(>.<)(^)

(#296) Oldman2 válasza vacs (#295) üzenetére


Oldman2
veterán

Az az [ Unbind ] gomb szerintem épp e célra szolgál nem?

(#297) vacs válasza Oldman2 (#296) üzenetére


vacs
veterán

Megpróbáltam az [Unbind] gombot, de utána sem fogadta el a kódot.
Aztán van ott egy [Reset] gomb is, rányomtam és ... siker, utána már elfogadta!
Köszi mindenkinek! :))

(^)(>.<)(^)

(#298) net91 válasza vacs (#295) üzenetére


net91
senior tag

"Idén áprilisban vettem androidos örök élet kódot, "

Hol lehet ilyet vásárolni? Én csak egy éves licencet találok az értékesítő oldalán.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#299) vgyuri válasza net91 (#298) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] itt leírtam hogy lehet olcsón megvenni az örök licencet. Felül Pay yearly és Pay once, utóbbit válaszd.

(#300) net91 válasza vgyuri (#299) üzenetére


net91
senior tag

Sorry, elfelejtettem. Most már emlékszem.
Köszönöm.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.