Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doddibura


Doddibura
csendes tag

Hi!

A 120Gb-os Seagate Barracuda vinyóm kábeldugdosás után elszállt.Az xp formázatlannak látja -és együtt- a korábbi két particióját, a PQmagic szintén látja, és BAD-nek jelöli. A seagate-es bootcd-s diagnosztikai progi látja a két particiót is, de a nagyobbat 1920Gb-nak(107helyett)! A getdataback pedig mindent megmutat rajta, kimásolni is tudom róla a cuccokat, de nem müködnek(videót, zenét nem lehet lejátszani, archivokat, szöv. állományt nem lehet megnyitni, stb.).Mintha az indexelés lenne elcsúszva, b@szva, vagy ilyesmi. Valakinek valami jótanács adatmentésre? Elöre is köszi.

Mi legyen?

(#2) lazydog válasza Doddibura (#1) üzenetére


lazydog
addikt

Elsőnek próbáld meg másik kábellel. Ha nem megy nézd meg a vinyón a csatlakozó tüskéket nincs-e valamelyik elgörbülve, esetleg belecsúszva a drive belsejébe.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#3) Doddibura


Doddibura
csendes tag

Köszi, de a vinyó fizikailag hibátlan. Valamilyen progi, vagy esetleg egy kissebb csoda kellene, amivel helyre lehetne rázni a fájlrendszert!

Mi legyen?

(#4) liksoft válasza Doddibura (#3) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha az adminisztráció egy része bithibásan lett rögzítve, akkor nagy valószínűséggel nem találsz olyan progit ami azt kijavítja. A filerendszer ismeretében manuális javítás után lehet majd menteni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#5) tozsoo


tozsoo
csendes tag

sung

That's all folks!

(#6) tozsoo


tozsoo
csendes tag

Szerintem vegyél új vinyót!!:D:DD

That's all folks!

(#7) krokk


krokk
senior tag

az én seagate-ommal is ilyesmi volt:)
ugyanilyen 120as satás volt...
azóta hitachim van:) evvel semmi baj kopp kopp

sea.-t megvettem feldobtam rá csomó mindent aztán másnap akartam használni...
családi fotók tönkrementek meg szinte mindenfél adat ami rajta volt:( vidókban kék zöld foltok stb stb és hiába másoltam át másik vinyóra ugyanez....

a saját tesztprogramja nem is ismerte fel a vinyót... szóval no comment seagatre:D 1 hetes vinyó volt ekkor... néha látta hozzáteszem:) ha kihúztam és aztmondtam a proginak hogy új vinyót akarok telepiteni aztmondta ok kapocsoljam ki dugjam rá és utána be és ő majd elintézi na akkor látta:) leformázta utána láthatatlan volt neki:D

ennyi..

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.