Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#953) Mr.Ice


Mr.Ice
csendes tag

Sziasztok!
Egy nagy problémára várnék sürgős segítséget! Amely a következő :
A mai napon úgy gondoltam összefűzöm a két partíciómat mert nem akartam hogy külön legyenek . Ez azért volt így mert rendszer nélkül nem tudtuk lementeni az adatokat a hdd eszközökről mivel a régi gépem megfáradt és ki kellett cserélnem így az új gépembe raktunk egy új 80 as maxtortmeg a régiből egy 30 as ugyanazt deminóvel a másikban 2 db 30 as om volt így amit a rack-be akartam (80-as ) arra kellett rendszerthúzni míg átmásoljuk az adatokat. Miután átmásoltuk én otthon megpartícionáltam a gépen a 30-as hdd met úgy hogy 10 gb rendszer és 20 amolyan helyi adatos! felraktam az xp prot és megcsináltam a gépet ez volt tegnap. Utánna felraktam a partition magic 8.0 -t hogy összefűzzem a szétpartícionált 80 gb-os hdd-met !
De nem sikerült csinálnom visszaállító lemezt ! Az összefűzést elindítottam és elkezdett futni le is ment a teljes folyamat majd kiírt egy error üzenetet és hogy nyomjak meg egy billentyűt! Megnyomtam bebútolt elindult és ott kijött valami párbeszédes varázusló panel amire az idegességemben mégse gombot nyomtam és így eltűnt a kb majdnem 70 gb fontos adatom ! DE NEM TÖRLŐDÖTT CSAK EGYÁTALÁN NEM LÁTSZIK DE AZT KIÍRJA HOGY A 80 GB -BÓL 20-30 GB SZABADHELYEM VAN CSAK A TÖBBI FOGLALT! A problémám csak ennyi!
A kérésem kérdésem az hogy hogyan tudnám visszaállítani azt adataimat ?
mert nem szeretném véglek bebukni őket ! Ha valaki tudja azonnal legyen olyan szíves és jelezze !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.