Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7745) King Unique válasza koltai.csaba (#7741) üzenetére


King Unique
titán

Azt hittem a korábbiak alapján, hogy már rég készítettél lemezképet és lementetted az adatokat? Ha a meghajtó állapota ok, akkor ez általában szokott is működni. De ez a külső HDD ugye koppant egyet...ha ennyire nem boldogul vele semmilyen program, akkor felmerül a kérdés, hogy érdemes-e vele egyáltalán otthon játszadozni? Lehet mégiscsak szakemberre kéne ezt bízni, ha valóban olyan fontos adatok vannak rajta.

"A RAW-ot nem tudom, honnan vette"

Érzékeny a különféle lemezt és fájlrendszert érintő hibákra a Windows. Pont minap Y kábeles, passzív USB hubon szórakoztam 2,5" külső vinyóval, ami ugyan felpörgött, de lemezkezelőben már inicializálni akarta...na mondom, semmi kedvem adatot menteni. Aztán szerencsére natúrban csatlakoztatva már teljesen ok volt. Szóval USB HDD-nél elég neki a nem megfelelő tápellátás, érintkezései probléma is ahhoz, hogy formázni akarja a partíciót. :((( A legjobb, amikor kiírja, hogy hibákat talált és javítani kell, aztán utána megjelenik, hogy mégsem talált hibát [link]... :DDD

(#7744) liksoft: tudom, csak azt hittem, hogy azóta már legalább a lemezképet sikerült megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.