Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#719) Muton


Muton
addikt

Hello!
van egy ST6-os abit alaplpom, mint feltételezett bűnös. a helyzet az, hogy a ghost-tal lementem a C-met (egy 7es barracuda, ST3800011A) és megpróbálom viszaálltni, akkor elszáll az egész C. a többi partíció sértetlen marad. a rendszervisszaállítás sem segít, midig kiír vmi errort és lefagy. próbáltam többféle ghosttal is, midig ez ez eredmény. a raptorommal is ezt csinálja.
lehez ez vinyóhiba?

másik gonom csak közvetve tartozik a topikhoz, de leírnám :B
vennem kellene egy vinyót, amin kb csak dc share lenne és pár .iso, így a sebeség másodlagos (van mellete egy raptor a rendszernek). egy 160 gigásra gondoltam. ez egy gumibakon ülne egy venti előtt, tehát nem számít h melegeik-e vagy nem és a vibráció sem szempont (azért ne legyen ütvefúró). így a kritériumok a következők: viszonylag halk, 160 GB, sata interface (mindegy h 150 vagy 300) és a megbízhatóság. a fent említett baracuda hurcivinyóként szolgált sokáig, vagy egy éve 24/7-ben megy és eddig semmi baja.szeretném, ha a következő vinyóm is legalább ilyen strapabíró lenne, hogy nem kelljen majd vele kapcsolatban felkeresnem ezt a topikot :DDD
én a 160-as 7200.9es eagatet néztem ki. kérdés (főleg liksofthoz): nem okoz gondot nagy adatsűrőségű lemez? mennyire megbízható a 9-es széria? más alternatívát tudna vki (samsung, maxtor kizárva)?
előre is köszi

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.