Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6634) HolyFire


HolyFire
aktív tag

Üdv!

Lenne egy sajnálatos problémám. Adott egy 2 terás WD Green EZRX vinyóm. Kb karácsony környékén hipp-hopp jött rá 555 gyenge szektor valamint nagyon meglassította a komplett rendszert. (SSD-n van a Win7). Akkor nem tudtam hová menteni róla az adatokat így kivettem a gépből. Most sikerült vennem egy másik vinyót amire menteni tudok. A napokban el is kezdtem szépen másolgatni róla. Nem is volt semmi probléma egy darabig. Tegnap folytatni akartam a mentegetést...sikerült is pár dolgot átmásolnom....majd elkezdett I/O hibákat dobálni a rendszer.Majd már a mappákba se tudtam belépni. Majd szépen jött hogy használat előtt formázzam a lemezt.... mindemellett iszonyatosan megakasztja a gépem. Amikor a hibás vinyó megy akkor egy lomtárat sem tudok törölni, nem akar kikapcsolni a gép...de amint kikapcsolom a rossz vinyót ( most usb3-as tokban van), akkor azonnal helyre áll a rend és minden hibátlanul, szépen fut.

A vinyó nem kerreg, nem zörög, nem csattog, nem melegszik. A Win7 most is simán látja...csak formázatlanul...de amint rákattintanék az ikonjára, nem válaszol az Intéző...

Mi lehet a gond? Menthető? 100 ezreket nem tudok kifizetni valami adatmentő cégnek hogy legalább a fényképeket hozzák vissza....

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.