Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6633) Jeollam


Jeollam
aktív tag

sziasztok. nagy elkeseredésemben írok most nektek, és remélem, hogy tudtok segíteni..

felraktam ezt az ubuntu 14-es verzióját, a windows 7 partíciójára. a hdd-m 2 felé volt osztva, egy a windowsnak, és egy az adataimnak. felraktam, telepítéskor kérdeze, hogy meg akarom-e tartani a windows-t, és bootoláskor választhatok, mit akarok majd elindítani.. nekem nem volt szükségem a winre, ezért mondtam neki, törölje le, és rakja fel az ubuntut.. feltelepítéskor tapasztaltam, hogy a partíció egyben van, és az ÖSSZES ADAT gépemen nincs meg... csak maga a rendszer.... most ubuntu alól írok nektek, még windowst sem tudok most felrakni, mert mindenem oda van..

hogyan tudnám megszerezni az adatokat? nem kell sok, csak legalább a kódok, vagy a családi képek..

nem merek semmit sem csinálni, mert félek, örökre elvesznek az adatok, pedig nekem ezek nagyon fontosak...sok kódom, mindenem..

elvileg csak visszalehet hozni, én nem formáztam meg semmi, ez a fos rendszer csinált mindent. tudtok valami adatmentőt ubuntu alá? hálás köszönet ! :R

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.