Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4948) King Unique válasza mr_ricsi (#4942) üzenetére


King Unique
titán

1.Azt hallottam én is,h az a spec burkulat,batakarja rendesen,de Sentineles értékek alapján nem aggasztó,ált.35-40 fok közt vannak,nyáron,hosszabb másolás után megy fel 40-44 köré,annyit meg normál nem ütésálló is élér,szal nem aggasztó ezeknél a dolog,annyira...
2.Mert mondom nem mki akar gépébe +hdd-t,v nem tud tenni.pl. notinál (cserélni bár lehet abban is,de nem mindig),v csak egyszerűen külön helyen akarja tartani cuccait xy oko miatt,Előny: mobilitás,mert míg asztali pc-t kevésbé,ezt tudod hurcolászni pl. ismerősökhöz adatokat cserélgetni.+pl.házimozihoz,filmnézéshez sokan külső hdd-t vesznek és arra pakolják,arról nézik filmeket,ok.h van hdd-s médilejátszó,de elég drága,mint a NAS,v gépet hozzákötöd TV-hez,v mi :F (lehet akár),de sokaknak ez sokkal kényelmesebb. :K
3.Igen,de NAS drága,szervert kialakítani bár megoldható,de az kis macera ami van vele (kiépítés),lehet nem kell egy átlag,egyszerű usernek,hanem csak vmi adattároló,amit usb-re dug azt kész.
(#4941) mr_ricsi: amiket korábban felsoroltál,azért normál esetekben nem történnek meg,de megtörténhet igaz,de akkor is spec.,extrém:autó elcsap,reptéren bent marad a csomagba-nem mki visz ki kfölfre...azért ilyeneket igyekszik mki elkerülni...
Más gépére dugva - nyilván nem akárkiére,hanem olyanéra akit ismerek,megbízom benne,képben vagyok vmelyest rendszeréről.ez a "tört" NOD manapság abszolút mellélövés... :U ,sokan -+akiket ismerek is,havi magazinos kóddal használják-progit,licenszt-ESET-től töltik le,az küldi nekik,szal ilyen veszély nem fenyeget :N ,meg vírusveszély se,mert azért elég jó és az új 5-ös a külső eszközöket csatlakozáskor egyből átvizsgálja...

Én is részemről lezártnam tekintem :o ,nincs értelme az adok-kapoknak :N és igenis sokan vannak akiknek szüksége van külső adattárra,sokan vesznek is manapság és javarészt elégedettek vele. :K

(bocs a rizsáért,több nem lesz... :B )
Üdv.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.